Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adete de yarin 3 gün kalmış oluyor normalde eşim giderken 20sinde yapacaktım adet 21i ama baktım herkes test yapıyor canım istedi
Canın mı istedi yerim ama elimde tek bir test kaldı dememişmiydin? Eğer yarın çift çizgi cıkmazsa ve başka testin yoksa üzülürsün, inanmazsın da sonuca. Yani ben inanmazdım Ama sen bilirsin

Ben de hiç yaşamadım da bildiğim 1 2 gün test silik çıkıyormuş sonra da negatife dönüyormuş. Tabi kan testiyle görüp öyle diyorlar mesela deger 30 çıktı ertesi gün 20ye düştü gibi
Kanamaya göre yol alınır artık bende çok geldiğini sonrasında duydum bı

Yarın sabah ilk idrarla yap canım

Yapma yapma teste yazık olur bide pozitif çıkar şimdiden ümit olmasın
Bi yane predictor early var elimde kızlar 5 değer ve üstünü algiliyormus. O test içinde 3 4 değere bile silik çizgi çıkartıyor diyorlar
Bu arada catlatma ignesinin etkisi bende erken siliniyor 2 kere kontrol ettim diğer aylarda hep 8. Gün negatife döndü

O zaman patlat gitsin sabah kiiz madem siliniyor

Canın mı istedi yerim ama elimde tek bir test kaldı dememişmiydin? Eğer yarın çift çizgi cıkmazsa ve başka testin yoksa üzülürsün, inanmazsın da sonuca. Yani ben inanmazdım Ama sen bilirsin
Ahaha diyorum ya merak perileri dürtüyor yok elimde 3 test var internetten almistim hepsini erken gebelik alacağıma ikisini yanlış almışım ayrı ayrı saticilardan hangisi ucuz diye bakarken predictor express olan 50 değer ve üstünü gösteriyormuş ondan dedim onu olsa bile adetten önce çıkmaz herhalde

Ay ne güzel yazmıssın

Tmm ozaman yap yarın haha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…