Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle oluyor var ya zaten araştırdıkça konuştukça kendini dinliyorsun. Ahh ahh keşke ben de adetim geçmiş 1 hafta aaa diyenler kadar rahat kafada olsaydim
Demi ama 1 tane silik çıktı diye ohooo neler ettim üstüne 5-6 test gitti gene inanmak istemiyo bünye bugün de doktor gebelik başlangıcı girmişti ya heeyt oda geciktiğini duyunca

İnşallah Allah çektiğiniz bütün hastalıkları günahlarınıza keffaret eylesin

Demi ama 1 tane silik çıktı diye ohooo neler ettim üstüne 5-6 test gitti gene inanmak istemiyo bünye bugün de doktor gebelik başlangıcı girmişti ya heeyt oda geciktiğini duyunca
Kız ben de görsem koşa koşa hastaneye giderim hadi bi dahakine bakmayalım adet tarihini ne zamanmis

Yani onu bende okudum ama iki hamileligimde de oyle birsy olmadi ama duydum onu burun tikanikligi yasamislar bilemiorm dedgm gbi bnce bnlr kesn belirti degil en buyuk belirti ve diger zmnda ck olamayacak birsy i kasik surkli ignelenmesi bn bunu bilir bnu solerm buda herkeste oldumu bilemem tabi ama bn ikisinide erkenden ondn anladm kendini dnleyen vücudunu taniyan mtlaka anlior kendni bnce sende degisikligi farkediorsundur varsa :))
My_Moonlight06

Ya aslında benide doktor korkuttu çok önceleri klomen kullandığımda yine iğneyle çatlamamıştı 5 buçuk cm kist vardı ama belirti yoktu adette hemen geçti. şimdi çok ağrım var sol yumurtalığım patlıycak gibi hissediyorum. Aslında hem femara hem iğne kullandırdı ondan mı böyle oldu diye düşünüyorum bende

Mumine bisey sorcam kirpiklerin karisik degilde bole kirik kirik dalgalimi nasil kirpiklern :))))

Yeni bir bomba atayim hamilelik dunyasina

Catlatma ignesi mi yumurta büyütme iğnesi mi ? Sen yine de farklı bi görüş için başka doktora gözükebilirsin canım. Insallah bir an önce atlatırsın benim de çok ağrılarım olurdu ve adetim 20 günde falan gelirdi erken olurdu yani

Anladım canım işte catlamadan sonra 10. Günde belli olmaya basliyormus

Hadi yaa gebelik için 2.5 ve altı olması gerek diyorlar doktor ilaç vermedi mi
Canım devket hastanesi olduğu için yarın sonuç göstercem umarum yarın veirir gecen ay 4,5du kadın doğumu ilaç vermedi umursamadı mi artık bilmiyorum sadece dahiliye git dedi bugün girince tekrar test yaptı 8.cikmis e nabız dan gördüm belki geçen ay kadın doğumcu verseydi böyle olmazdı

Ne zamandır deniyorsun canım
Bir kızım var canım 5 yaşında yeni yeni başladık
Ben bunu söylicek adam değilim de kuşum 7.gün biraz erken galiba bi yavrucak yerini bulsun dur
Hadi inşallah erkendir canım

Mumine bisey sorcam kirpiklerin karisik degilde bole kirik kirik dalgalimi nasil kirpiklern :))))

Yeni bir bomba atayim hamilelik dunyasina
Karışigi duydumda senin o dediğini duymadım benimkiler öyle uzun değil normal ve biraz kısa o yuzdnd normal duruyor şuan

Ay insallah canım yaaaa sende yaaap yarın

Kadın doğumcuların bazıları umursamiyormus tsh degerlerini pek burda da okudum yani 4 5 çıkınca. Benimde iki kere 4 çıkmıştı hiç doktor dahiliyeye görün falan demedi
Ama benim sonradan kendi kendine 2.5 altına düstü

Femara ve gonal f450 iğne kullandım aşılama için yumurtalar 9.gün büyüdü çatlatma iğnesi yaptım iğnede sağdaki büyüyenler çatladı. Büyütme iğnesinin etkisi vucuttan geçmediği için 9mm olan yumurtalar atağa geçip büyümeye devam ediyor. Aslında benim sadece hapla yumurtalar büyüyo sırf tüp bebek hakkım olsun diye iğnede kullandı. Keşke hapı kullanmasaydım diye düşünüyorum fazla geldi bence bana. En iyisi dediğin gibi ben yarın başka bir doktora gidiyim bu endişeyi aklımdan atıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…