Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bi ebe diyoruz çünkü kadın doğumda yaptırıyo😅 ölse ne yapacaz bilmiyoruz. Kırık çıkığa bakıyor çok yaşlı ama doktor😂
İstanbulda nerden bulcam ben yaşlı bu ebeyi ya genelde bunlar yaşlı olur zaten 😀 küçükken çıkıkçıya gitmiştik kolumu yerine oturtmuştu dede 😀

Kızlar 🥺 valla inanamıyorum hala ya. Geçen ay kimyasal geçirdim inşallah bu sağlıklı olur🙏 Allah bu çift çizgiyi görmeyi isteyen herkese nasip etsin inşallah en büyük duam bu ❤️ bana bebiş emojisi ekleyebilirsin artık sanırım 🙈 maviss_34 maviss_34
Ayyyyyh süperrrr süperrrr... MashaAllah Rabbim isnhaAllah sağ salim kucağına almayı nasib etsinnn tebrikleeeeer .:halay:
Ya ben bu şeyleri görünce sevinçten aldı oluyorum sanki bana olmuş gibi.. İnshaAllah bende görürüm bu tatlı pembiş çizgilerini.. süper yaaaa.. 🥰

Gel hele bakım sen söyle köşeye bacimm:KK4:
Anlat bana neler yaptın gebelik için ve belirtileirin neydi? Hoppa

kızlar ben regl oldum listeden silebilirsiniz

bişey sormak istiyorum ben bu ay ovulasyon testinde tam bir pik görmedim yani T koyulaştı ama kıpkırmızı olmadan silikleşti sonra bütün ay başka yumurtlama göremedim acaba neden yumurta tam büyümüyomuki yumurta için ne ilaç kullanılıyo ne alıyım ne içeyim
Yumurta büyümezse yumurtlayamazsın ve reglde olamazsın canım ve her zaman pik olmayabilir normal bu durum

Oyyyy iyiyim canım sen nasılsın artık özelde yumurta takibi yaptıracağım doktor yumurtayı yakalayamıyorsun sen dedi bakalım aşılama yapalım falan diyor olmadı yarın İçin çok heyecanlıyım 😅😂😂 sen ne yaptın nasılsın ne durumdasın ?
Ay ne güzel ya Bayadır doktor arıyordun çok sevindim ya🥰 benim geçen ay aşılama negatif olunca doktor bu ay tekrar hsg istedi cektirdim bende bir de adetin 4. Günü femaraya basladim 7sinde de catlatma iğnesi attım bakalım beklemedeyim. Yine umudum yokta napalim bi yandan avokado tüketiyorum yine de inşallah tutar diyelim sende tüket mutlaka adet gününden itibaren yumurtlamaya da çok faydası oluyormuss😍

Ayyyyyh süperrrr süperrrr... MashaAllah Rabbim isnhaAllah sağ salim kucağına almayı nasib etsinnn tebrikleeeeer .:halay:
Ya ben bu şeyleri görünce sevinçten aldı oluyorum sanki bana olmuş gibi.. İnshaAllah bende görürüm bu tatlı pembiş çizgilerini.. süper yaaaa.. 🥰

Gel hele bakım sen söyle köşeye bacimm:KK4:
Anlat bana neler yaptın gebelik için ve belirtileirin neydi? Hoppa
Yaa inşallah size de nasip olsun🙏🥰 valla kuzum ben geçen ay kimyasal geçirdim. O zaman çok kasık ağrım falan vardı baya şiddetliydi. Bu sefer çok bi belirtim olmadı hafiften regl ağrısı oldu ama Bi kaç gün sürdü. Çok hafif de mide bulantım oldu başka bişey olmadı. Ekstra pek bişey yapmadım açıkçası zaten bu aydan pek ümitli değildim kasmadım hiç. Folik asit kullanıyodum zaten onun dışında yumurta kalitem artsın diye salatalar falan yedim avokado ve ceviz tükettim o kadar canım

Ay benimde hafif giriyo ağrı ama gidiyo bilemedim beyazımsı sarımsı akıntımda var değisik ben yarın sabah gebelik yapcam sanırım ya 12 gün oluyo belli olur herhalde
Ben hiç akinti yok dedim ama çok az beyaz bi akıntı gelmis
Ama tabi hiç hissetmiyorum, dünde biraz üşüttüm ondan mı oluyor ağrılar bilemiyorum girip çıkıyor arada
Belli olur canım yap bakalım inşallah çift çizgiyi görürsüüün😍

Ben hiç akinti yok dedim ama çok az beyaz bi akıntı gelmis
Ama tabi hiç hissetmiyorum, dünde biraz üşüttüm ondan mı oluyor ağrılar bilemiyorum girip çıkıyor arada
Belli olur canım yap bakalım inşallah çift çizgiyi görürsüüün😍
Umarım göremezsem eğer yine yangınlar yine ben 😀

Bazen gebelik belirtisi bazen de adet belirtisi. Kesin olarak bir şey söylenemiyor akıntı için. Her zaman adet öncesi beyaz akıntınız olurmuydu yoksa bu ilk defa mı oluyor
Olmuyordu ama idrar yaparken yanma var sanırım enfeksiyon herhalde araştırdım ondan da kaynaklı olabiliyormuş

X