Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Akıntıniz var mı yeni hamileler? Bu kuruluk beni çok korkutuyor 🤭
Beeeen dicem ama hamilemiyim daha belli degil 😂 şüphem büyük

Hiç bu kadar akıntım olmamıştı ama çok şeffaf bir akıntı jel gibi silerken adet oldum sanıyorum o derece.. ama tabi şarıl.saril değil sürekli ama var bazen yoğunlaşıyor.. ama he gebelikte olcak diye bir şart yok

Ay sorma ya ben eltimin nişanına gittiğimde daha 5 aylık evliydim annesi bana sizde amma tembel cıktınız daha cocuk yok dedi. Ben kalakaldım herkesin içinde sesimde çıkamadı. Ne olduğumu anlayamamıstım. Zaten benide bunlar üzüyor o yüzden bu ay herkese tedaviye ara vereceğimi söylemeye basladım. Bir daha soran olursa da erteledim cocuk fikrini diycem. Bunu kendi ruh sağlıgım için yapmalıyım artık
Evet bencede zaten kimse bilmesin bu dönemini.. burda biz varız bak bizlerle paylas salla şunları.. kocamla daha fazla vakit geçirmek istiyorum.. bebek nasılsa olur diceksin.. hem catlasinlar ortadan.. sonra sne yine yap planını belli etme onlara hamilr.olincada pozitifleri çarparsin suratlarına :KK11:

maruz kalınan sorular bitmez kızlar

Eklentiler

• CF2B0AB7-5F60-4CC9-87C3-F1BF0D62D156.png
    CF2B0AB7-5F60-4CC9-87C3-F1BF0D62D156.png
    612,3 KB · Görüntüleme: 46
Umut lazım tabiki ama ortada olan bişey yok kendini kandırmasının kimseye bi yararı yok.Belirti zannettiğimiz şeylere kapılıp test yapıp gördüğümüz negatifin nası yıkıcı olduğunu hepimiz biliyoruz.Bunu onun da hissetmesine gerek yok diye düşünüp öyle tepki verdim ben de
Aranızdaki ilişkiye göre tabi ki sen daha iyisini bilirsin kuzum

Kızlar sorular gördüm bazı basımdan geceni yazmak istedim. Ben yumurtlama takibi yapmıştım ve yumurtladıgımda hiç akıntı görmedim kupkuruidim. Yumurtlamadan 1 hafta sonra iç çamarım bembeyaz oluyordu. Adete 3 gün kala gene kurulastı

Canım bebişin hayırlı sağlıklı olsun inşallah. Birşey sorcam bende pcos var iğne hap kullandım çatlatma iğnesi de oldum ondan sonra hep ağrım oldu doktor 2 tane kist var herşey yasak 1 hafta dedi patlarsa yumurtalığa zararı varmış galiba. Ama anlamadım ben iğne oldum neden çatlamaz ki? Bide övülasyon testi yapmıştım pozitifti çatlama var çıkmıştı anlamadım.
O zman bekle yavrum adetle atAbilecegin kist mı boyutu ne kadar doktorlar daha iyi bilir ben bişey diyemem kuzum ama benim de kistim patladı bı kaç ay önce çok ciddi sancılar çektim

şimdi test yaptım ilk 5 dakkada çok çok silik bi çizgi çıktı telefonun flaşını tutunca belli oluyo flash tutunca her testte öyle bi çizgi gözükürmü yoksa hamilleik olabilirmi?

şimdi test yaptım ilk 5 dakkada çok çok silik bi çizgi çıktı telefonun flaşını tutunca belli oluyo flash tutunca her testte öyle bi çizgi gözükürmü yoksa hamilleik olabilirmi?
Eğer çizgi yoksa flaşta açsanız çıkmazdı. İnşallah güzel haber alırsınız, benim ki de başta çok silikti.

X