Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar adete bir gün kala beyaz akıntı nedeni nedir ?
Bat 18 Ocak yumurtlama günlerini değerlendirdik 3 aydır deniyoruz olmuyor daha önce dış gebelik olmuştu
Bazen gebelik belirtisi bazen de adet belirtisi. Kesin olarak bir şey söylenemiyor akıntı için. Her zaman adet öncesi beyaz akıntınız olurmuydu yoksa bu ilk defa mı oluyor

Ay sen bunları görsen ne fenalar nee aboov sanki çocuğun bezine ortak çıkacak sananee😅
Ben biri sorarsa öyle dicem 😂😬 birazda öyle düşünsünler.
Öyle benim karşı konusunda diyoki sen çocuk yapmadın bende işe girdim ne alaka dedim benim çocuğuma bakacakmis haberim yok😂

kızlar ben regl oldum listeden silebilirsiniz

bişey sormak istiyorum ben bu ay ovulasyon testinde tam bir pik görmedim yani T koyulaştı ama kıpkırmızı olmadan silikleşti sonra bütün ay başka yumurtlama göremedim acaba neden yumurta tam büyümüyomuki yumurta için ne ilaç kullanılıyo ne alıyım ne içeyim
Bende pco ve adet düzensizliği var canım ben bir aydır hayit tohumu macunu kullandım pik gördüm ve tam 14.gun. Artık bwbwk oldu mu olmadı mı bilmiyorum ama bu yumurtlama yi ona bağladım. Şifa Allah tan bu dene bakalım. Ben instagramda Nihalinbahcesi sayfasından aldim

Eğer bu ay da hamile kalmazsam aynı sayfadan eşim için kuvvet macunu alacağım. Şifa Allahtan biz vesile arıyoruz Rabbım hakkımızda hayırlısını versin

Ayyy meraklı Melahatlaar.
Nefret ediyorum yaaa size ne belki yapmiycazz çocuk hayatımızı yaşıyoruz dicem.bi gün ben 😂😬
Benim ilk kızım tedavi ile olmuştu. Tedavi sürecinde neler duydum yok kısırlığa şu iyi gelir yok bu... Hiç takmayın inanın Allah a sığının Rabbım herseyi en güzelini bilir. Sizi üzenler kıranlar karşılığını elbet buluyor ilahi adalet asla sasmaz

Kızlar bat 18 olanlar da gebelik haberi alan var mı? Yarını heyecanla bekliyorum ama gebelik için değil yeni doktora ve yumurta takibine başlayacağım İçin bugün şiddetli bir akıntım oldu inşallah enfeksiyon değildir nasılsınız ne yaptınız? 😇😇

Benim ilk kızım tedavi ile olmuştu. Tedavi sürecinde neler duydum yok kısırlığa şu iyi gelir yok bu... Hiç takmayın inanın Allah a sığının Rabbım herseyi en güzelini bilir. Sizi üzenler kıranlar karşılığını elbet buluyor ilahi adalet asla sasmaz
Kesinlikle canım ,Allah büyüktür herşeyi görüyor♥️ inşallah bizlerde o mutluluğu yaşarız

Kızlar bat 18 olanlar da gebelik haberi alan var mı? Yarını heyecanla bekliyorum ama gebelik için değil yeni doktora ve yumurta takibine başlayacağım İçin bugün şiddetli bir akıntım oldu inşallah enfeksiyon değildir nasılsınız ne yaptınız? 😇😇
Canım nasılsın çok sevindim aklına yatan bi doktor bulmana🥰

Canım nasılsın çok sevindim aklına yatan bi doktor bulmana🥰
Oyyyy iyiyim canım sen nasılsın artık özelde yumurta takibi yaptıracağım doktor yumurtayı yakalayamıyorsun sen dedi bakalım aşılama yapalım falan diyor olmadı yarın İçin çok heyecanlıyım 😅😂😂 sen ne yaptın nasılsın ne durumdasın ?

X