Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar geçen ay femara ve gonal f 450 kullandım 5 yumurta oldu 9.günü çatlatma iğnesi kullandım sonra hep kasık ağrısı yaşadım. 14 gün sonra adet oldum muayeneye gittim alt tarafta çok ağrımda vardı. 38mm kist var sağ ve solda dedi. Ama ilaç falan vermedi 1 hafta sonra gel dedi. Spor ilişki ağır işler aşırı hareket yasak patlayabilir dedi. Kusma bulantı ateş vs olursa hemen acile gel dedi. Korktum açıkçası yardımcı olur musunuz bişey olur mu
Eğer dediğiniz adetle atılan basit kistlerdense korkmayın başka doktora da gözükün. Inanin 12 yaşımdan beri hep çektim onları hatta çok çok buyuk boyutlardaydi hiç bisey yapmasanız bile 1 2 aya adetle atılır kendiliğinden ama siz yine de başka doktora görünün

kızlar limde 4 adet ovulasyon testi kalmıştı genelde 15. gün falan yumurtlaam görüyorum diye dün başladım bugünde yaptım pik değil. kalan 2 günde görmezsem kadere artık. bende ilaç kullanamdan genelde yumurtama görmüyorum. yumurtlama rezervimi az oluyor böyle olunca bişeydi. aktarlardan alabileceğim yumurta kalitesini arttıran yumurta geliştiren bişey var mı bilen kullanan var mı aranızda . her ay ilaç kullanmak muayeneye gitmek istemiyorum. bugün adetimimin 15. günü. bişey bulursak önümüzdeki y başlarım. ilişki yi 1 dolu 1 boş şeklinde sürdürüyoruz. kışın duş almak çok zor bu bile fazla 😂😂

kızlar limde 4 adet ovulasyon testi kalmıştı genelde 15. gün falan yumurtlaam görüyorum diye dün başladım bugünde yaptım pik değil. kalan 2 günde görmezsem kadere artık. bende ilaç kullanamdan genelde yumurtama görmüyorum. yumurtlama rezervimi az oluyor böyle olunca bişeydi. aktarlardan alabileceğim yumurta kalitesini arttıran yumurta geliştiren bişey var mı bilen kullanan var mı aranızda . her ay ilaç kullanmak muayeneye gitmek istemiyorum. bugün adetimimin 15. günü. bişey bulursak önümüzdeki y başlarım. ilişki yi 1 dolu 1 boş şeklinde sürdürüyoruz. kışın duş almak çok zor bu bile fazla 😂😂
İnşallah hamile kalırsın canım😂 Saraçoğlunun kürlerine bak istersen bir

Arısütü bal polen öneriliyor yumurta kalitesi için. Hayıt macunu var onuda iyi diye duydum. Ben bal ve polen kullandım bu ay etkisini gördüm ama klomende kullanıyordum tabi fakat klomen büyütmemisti yumurtalarımı o sırada bal polen tüketirken tabi 4 gün sonrasında hemen yumurtlama gördüm. Bal ve polene bağlıyorum ben. Adetliyken başlayıp çatlama görünce bırakıyorum. Yumurtlama gördükten sonrada mutlaka bol bol havuç tüketiyorum çatlasın diye

İnşallah hamile kalırsın canım😂 Saraçoğlunun kürlerine bak istersen bir
uğraşımız o ama hala başaramadık canım 😂 saraçoğlu çok şey söylüyor da hormonlar bozulur diyede korkuyorum. yumurta tembelliği var . yumurta geliştirici ilaç kullanınca sıkıntı yokta her ay da o kullanılmaz.

Canım yumurta tembelliginden oluyordur o avokado ve kavrulmamis kabak çekirdeği diyorlar birde arı sütü

Arısütü bal polen öneriliyor yumurta kalitesi için. Hayıt macunu var onuda iyi diye duydum. Ben bal ve polen kullandım bu ay etkisini gördüm ama klomende kullanıyordum tabi fakat klomen büyütmemisti yumurtalarımı o sırada bal polen tüketirken tabi 4 gün sonrasında hemen yumurtlama gördüm. Bal ve polene bağlıyorum ben. Adetliyken başlayıp çatlama görünce bırakıyorum. Yumurtlama gördükten sonrada mutlaka bol bol havuç tüketiyorum çatlasın diye
yumurta tembelliğinin bir kesin çözümü olsa keşke . her ay ya böyle vitamin takviyesi yada ilaç kullanmalıyız . arı sütü bal polen kullandım daha önce aslında ama pahalıda biraz. düzenli her ay yumurtlama göreceğimden emin olsam yumurtlama takibi ovulasyon kullanmam aslında boşa para ve stres .. işte o sağlıkta bizde yok. eşimdede sperm hareket sorunu vardı . çok şükür düzeldi.

Canım yumurta tembelliginden oluyordur o avokado ve kavrulmamis kabak çekirdeği diyorlar birde arı sütü
aynen aynen canım . yumurta tembelliği .niye böyle anlamıyorum yaş desen yok kilo desen işe yarar diye diyete başladım 12 kg verdim hala sürdürüyorum. yumurta gelişmeden adet olunur mu. ? her adet olduğumuzda aslında yumurtlaam olmuş oluyor mu

X