Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar pik günlerinde gebelik tuttuysa LH testinde çift çizgi devam mı ediyor? Yoksa kayboluyor mu? Benim 1 hafta oldu ikinci çizgi kayboldu. Hala kasik ve bel ağrım var başka Bi belirti yok. Adete 10 gün kaldi

Kızlar pik günlerinde gebelik tuttuysa LH testinde çift çizgi devam mı ediyor? Yoksa kayboluyor mu? Benim 1 hafta oldu ikinci çizgi kayboldu. Hala kasik ve bel ağrım var başka Bi belirti yok. Adete 10 gün kaldi
Bu bilgi bana da lazım olacak sonra. Bende yeni başlıycam ovülasyon testlerine

Folbiol kullanıyordum onunla alakalı mı acaba kuzu
( Nette bu bilgi var guzum ) Folat, latince “folium” kelimesinden köken alır. Folium kelimesi ise yeşil yaprak anlamına gelir. Folat, besinlerde B9 vitaminin doğal olarak bulunan şeklidir. Folik asit ise sentetik olarak üretilen folat türevidir. İkisi arasında belirgin farklar olmasına rağmen adları sıklıkla birbirlerinin yerine kullanılır. Folat; sebzeler, baklagiller, tahıl gevrekleri, yumurta ve meyve gibi çok çeşitli yiyeceklerde bulunur. Ayrıca birçok yiyecek de sentetik folat veya folik asit ile desteklenir.

canım sılıklesıp sonra adete yakın gebelık olunca tekrar koyulasıyormus. 2 -3 gun kala ama.
adet gunu pık gıbı cıkıyormus

Ben bi ara diyetteydim sebze ve baklagiller kafayı bozmuştum kuzum onunla alakalı sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…