Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben bi daha doktora gidersem 2. Aşilamayi söyler bende zaten 2 ay boşum yine düzgün beslenerek yürüyüşle değerlendireyim dedim. Bizimki yanlışlıkla duyuldu keşke hiç duyulmasaydi diyorum. Bilmeleri can sıkıcı bir de arada saçma sapan şeyler duymak zaten. En iyisi biz düşünmüyoruz daha diyip geçiştirmek gerçekten. Insallah güzel sonuçlar alırsın şubat ayında canım yürüyüş rahim için falan çok iyiymiş hem de biraz stres azaltır
Aynen öyle canım bakalım bu çocuk işinide kendimize stres etmeden halledeceğiz insallah hepimiz 🙏🏻

Aynenn öyle. Anneme soruyorum diyo bizim zamanımızda böyle şeyler yoktu🤣🤣 gidiyoz hamilesin diyorlardı bitti. Bune kimyasal mimyasal diyo🤣
Doğru söylüyor.. neden böyle ..birsuru ayrıntı yok dış gebelik yok boş gebelik.. yok kimyasal .. ufff bıktım vallaha sinirleirm bozuk benim 😣

Kızlar daha önce laboquick gebelik testi kullanan var mı? Kuruma çizgisi çıkarıyor mu acaba?
Kuzum ben ilk kez bu ay kullandım onda da pozitif gördüm inşallah senin de öyledir ❤
Merhaba kızlar beni de ekler mısınız ? İlk mesajları gördüm de . Bat 28 Ocak . Bende soğan kürü ve bu ay ovulasyon deneyeceğim . Hiç bir sorun yok tahliller ve kan testleri temiz . Eşimde de bir sorin yok test yaptırdı oda . Dua edlim de bu ay olsun inşallah 🌸🌸🌸
Ekliyorum canim hosgeldin 😇
nepnegatif. sanıyorum elendim:KK14:
Şubat senin ayın olsun inşallah 🥰

Doğru söylüyor.. neden böyle ..birsuru ayrıntı yok dış gebelik yok boş gebelik.. yok kimyasal .. ufff bıktım vallaha sinirleirm bozuk benim 😣
Benimde benimde 😂😂 Güllemmi ağlıyammı belli değil. İnsan hamile diye seviniyor ama ya kimyasalsa ya dış gebelikse.
Siz hamilemisiniz?

Merhaba kızlar beni de ekler mısınız ? İlk mesajları gördüm de . Bat 28 Ocak . Bende soğan kürü ve bu ay ovulasyon deneyeceğim . Hiç bir sorun yok tahliller ve kan testleri temiz . Eşimde de bir sorin yok test yaptırdı oda . Dua edlim de bu ay olsun inşallah 🌸🌸🌸
Hoşgeldin canım🥰 mavisimm ekler seni

maviss_34 maviss_34 😘

Az önce kardeşimle konustum, avustralyada yaşıyor, regl geçtikten 5 gün sonra test yapıyorlarmış, hatta eczaneden aldığı testte de 5 gün sonra yapılmalı yazıyormuş.. siz niye yapıyorsunuz öyle erkenden abla dedi 😂😂 sanırım kimyasalı farketmemek ve boşa panik olmamak adına böyle bişey yapılıyor…
Oh ya ne güzel hiç stres falan yok 😅 gerçi bekleyen o güne kadar da stres yapar da 😅

Benimde benimde 😂😂 Güllemmi ağlıyammı belli değil. İnsan hamile diye seviniyor ama ya kimyasalsa ya dış gebelikse.
Siz hamilemisiniz?
Ahhh İnshaAllah oyleyimdir canım.. ben daha o seviyeye ulaşamadım.. beklemede batım geçmiş bazen kanama olup durmuş.. kaisk ağrısı bel agiris akıntı.. vsyler coooook silik asidi siiilik hayaletin hayalet çizgisi test.. sonuç bekleme yeni test sipariş ettim gelince yapacam yine🤦🏻‍♀️

Yorucu bu bekleyiş varmı yokmu sinirim bozuldu.. biran önce doğurup ssagima soluma almak.istiyirum ve bidahada acaba Hamilemisin.diye düşünmek istemiyorum yoruldummmm mmm...:KK61:

Az önce kardeşimle konustum, avustralyada yaşıyor, regl geçtikten 5 gün sonra test yapıyorlarmış, hatta eczaneden aldığı testte de 5 gün sonra yapılmalı yazıyormuş.. siz niye yapıyorsunuz öyle erkenden abla dedi 😂😂 sanırım kimyasalı farketmemek ve boşa panik olmamak adına böyle bişey yapılıyor…
ay ne guzel keske burdada yasak olsa bız regl olmadan stok yapıyoruzz:KK49:
ben yanı

Ahhh İnshaAllah oyleyimdir canım.. ben daha o seviyeye ulaşamadım.. beklemede batım geçmiş bazen kanama olup durmuş.. kaisk ağrısı bel agiris akıntı.. vsyler coooook silik asidi siiilik hayaletin hayalet çizgisi test.. sonuç bekleme yeni test sipariş ettim gelince yapacam yine🤦🏻‍♀️

Yorucu bu bekleyiş varmı yokmu sinirim bozuldu.. biran önce doğurup ssagima soluma almak.istiyirum ve bidahada acaba Hamilemisin.diye düşünmek istemiyorum yoruldummmm mmm...:KK61:
Sen benden de streslisin. Sakin ol Allah ne derse o olur bekle ve sabır et. Yada hemen git sağlık ocagına test ver kan tahlili

Sen benden de streslisin. Sakin ol Allah ne derse o olur bekle ve sabır et. Yada hemen git sağlık ocagına test ver kan tahlili
Ah canım ben Türkiye'de değilim ki.. yoksa hemen ucardim.. neyse artık beklicezz.. bazen bende tukenyirum ama olur okadar.. Sağol canım 😘🥰

Kızlar nasıl değerler pembeler yüksek sanırım anlamadım ne oldugunu

Eklentiler

• Screenshot_20220117-144219_Drive.jpg
    Screenshot_20220117-144219_Drive.jpg
    115,9 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_20220117-144211_Drive.jpg
    Screenshot_20220117-144211_Drive.jpg
    129,2 KB · Görüntüleme: 60
ay kızlar ya valla hiç böyle şeyler bilmezdim o yüzden içim rahattı yok kimyasal yok dış gebelik .burda okuyunca aklıma takıldı. :KK43: ne ayrıntısı varmış ya. Gebelik gebeliktir işte bam bam doğurcaz inş... öbürleri yok onlar tü kaka :confused:

X