Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen öyle canım bakalım bu çocuk işinide kendimize stres etmeden halledeceğiz insallah hepimiz

Aynenn öyle. Anneme soruyorum diyo bizim zamanımızda böyle şeyler yoktu gidiyoz hamilesin diyorlardı bitti. Bune kimyasal mimyasal diyo
Doğru söylüyor.. neden böyle ..birsuru ayrıntı yok dış gebelik yok boş gebelik.. yok kimyasal .. ufff bıktım vallaha sinirleirm bozuk benim

Kızlar daha önce laboquick gebelik testi kullanan var mı? Kuruma çizgisi çıkarıyor mu acaba?
Kuzum ben ilk kez bu ay kullandım onda da pozitif gördüm inşallah senin de öyledir ❤
Ekliyorum canim hosgeldin
nepnegatif. sanıyorum elendim
Şubat senin ayın olsun inşallah

Doğru söylüyor.. neden böyle ..birsuru ayrıntı yok dış gebelik yok boş gebelik.. yok kimyasal .. ufff bıktım vallaha sinirleirm bozuk benim
Benimde benimde Güllemmi ağlıyammı belli değil. İnsan hamile diye seviniyor ama ya kimyasalsa ya dış gebelikse.
Siz hamilemisiniz?

Hoşgeldin canım mavisimm ekler seni

maviss_34

Oh ya ne güzel hiç stres falan yok gerçi bekleyen o güne kadar da stres yapar da

Benimde benimde Güllemmi ağlıyammı belli değil. İnsan hamile diye seviniyor ama ya kimyasalsa ya dış gebelikse.
Siz hamilemisiniz?
Ahhh İnshaAllah oyleyimdir canım.. ben daha o seviyeye ulaşamadım.. beklemede batım geçmiş bazen kanama olup durmuş.. kaisk ağrısı bel agiris akıntı.. vsyler coooook silik asidi siiilik hayaletin hayalet çizgisi test.. sonuç bekleme yeni test sipariş ettim gelince yapacam yine

Yorucu bu bekleyiş varmı yokmu sinirim bozuldu.. biran önce doğurup ssagima soluma almak.istiyirum ve bidahada acaba Hamilemisin.diye düşünmek istemiyorum yoruldummmm mmm...

ay ne guzel keske burdada yasak olsa bız regl olmadan stok yapıyoruzz
ben yanı

Sen benden de streslisin. Sakin ol Allah ne derse o olur bekle ve sabır et. Yada hemen git sağlık ocagına test ver kan tahlili

Sen benden de streslisin. Sakin ol Allah ne derse o olur bekle ve sabır et. Yada hemen git sağlık ocagına test ver kan tahlili
Ah canım ben Türkiye'de değilim ki.. yoksa hemen ucardim.. neyse artık beklicezz.. bazen bende tukenyirum ama olur okadar.. Sağol canım

Kızlar nasıl değerler pembeler yüksek sanırım anlamadım ne oldugunu

Eklentiler

• Screenshot_20220117-144219_Drive.jpg
    115,9 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_20220117-144211_Drive.jpg
    129,2 KB · Görüntüleme: 60
ay kızlar ya valla hiç böyle şeyler bilmezdim o yüzden içim rahattı yok kimyasal yok dış gebelik .burda okuyunca aklıma takıldı. ne ayrıntısı varmış ya. Gebelik gebeliktir işte bam bam doğurcaz inş... öbürleri yok onlar tü kaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…