Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynı planlar bende de var canım ama 2 ay sonrasi için deneyebilirim benimde her zamanki gibi tutmayacak. Arada yoklarim sizi inşallah şubatta güzel haberler alirsin❤❤
Doktorumu aradım adetnin 3. Günü gel dedi büyük ihtimalle kolomen ve çatlatma iğnesine devam ederiz gel bi bakalım durumuna dedi. Gitcem işte bu ay doktora gideceğimden de kimseye haber vermiycem annelerimize bile söylememe kararı aldık. Ay instagramda bir kadın var 10 yıla yakın hamile kalamamıs ve bir çok tedavi görmüş çevresine hep şey demiş biz düşünmüyoruz daha cocuk vakti var bilmem ne annelerine bile öyle söylemiş. En güzelini yapmıslar 10. Yılda bebiş gelince instagrama yazmıs kadın bu durumunu. Bizde yedi kat el çocuk sorunca canımızı sıkıyoruz onun en iyi yöntemi milleti susturmak valla.

Ben bi daha doktora gidersem 2. Aşilamayi söyler bende zaten 2 ay boşum yine düzgün beslenerek yürüyüşle değerlendireyim dedim. Bizimki yanlışlıkla duyuldu keşke hiç duyulmasaydi diyorum. Bilmeleri can sıkıcı bir de arada saçma sapan şeyler duymak zaten. En iyisi biz düşünmüyoruz daha diyip geçiştirmek gerçekten. Insallah güzel sonuçlar alırsın şubat ayında canım yürüyüş rahim için falan çok iyiymiş hem de biraz stres azaltır

Aminn aminn duamda hep size söylüyorum. Rabbim kadınlar kulubundeki hasretle bebek bekleyenlere sen nasip et diye Ama. Öyle güzel bilgilerinizle beni bilgilendirirseniz çok sevinirim
Allah razı olsun canım. Sen buraya sor illaki gören yardımcı olur

Ben öyle yapıyorum valla, doktora gittiğimi bir eşim biliyor, hatta son ay ona da söylemedim; çünkü ilişki günlerini bildiği için o da stres oluyor ister istemez, mesela bu ay doktorun dediği zamanlarda ilişki oldu ama o farkında değil
Sonuç bu ay da olumsuz çok büyük ihtimalle , yine de böyle kendimi daha rahat hissettim sanki

canım eenn en guzelı kımsenın bılmemesı bızım ne asılama denedıgımızı ne rahım fılmı cektırdıgımı ne bebek ıstedgımızı kımse bılmıyor bıde mılletın soru sormasını cekemıycem bu donemde,
ınsallaaahh subat ayı cok guzel olsun hepımız ıcın

Yok valla canım anlamadım testin ağzı burnu kaydı resmen incelemekten su damlatmasaydım keşke bi garip oldu test

Ya ben laboquick kullanıyorum hep ve daha önce hiç kuruma çizgisi görmedim o yüzden gören vardır belki diye merak ettim
Bende su damlatinca bi garip olmuştu ama olabilir ya pembe renkli değilse kuruma çizgisi diyorlar genelde. Adetin ne kadar vardı canım?

Bende su damlatinca bi garip olmuştu ama olabilir ya pembe renkli değilse kuruma çizgisi diyorlar genelde. Adetin ne kadar vardı canım?
Benim adet olayı karışık biraz aslında olmam gerekiyordu ama 2.kez yumurtladığım için adet günüm de attı tabi. Ya ben de olduğunu sanmıyorum ama emin olmak için sence eczaneye gidip test alıyım mı yoksa evde ovulasyon testi var onu mu yapsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…