Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahh kuzum şimdi de bakıyorum geceden beri hiç kaka da yapmamış. Akşam o antibiyotigi icirecegim şimdi de şu dün yazdigin ilaci aldiracgjm
Evet bebeğim, triflucan şurubu hasta olmasa bile her ay kullan. Üç gün, uyumadan önce bir damla ağzına damlatacaksın unutma. 😘

Aynen öyle bende bunu demek istemiştim bırakmamız lazım ama nasıl kafadan nasılsın aticaz
Ay ben bugün adet oldum. Hayallerim şubata kaldı. Bugün itibariyle yapacağım tek şey doktorun söyledikleri sağlıklı beslenme yürüyüş ve düzenli ilişki. Mart ayına girmiş kediler gibi sadece yumurtlama döneminde strese girerek ilişkiye girmiycem. Bakalım bir daha ki ay umutlu olur insallah bana 🙏🏻 Sizlerinde bu ay güzel haberlerinizi alırız 🙏🏻

Ay ben bugün adet oldum. Hayallerim şubata kaldı. Bugün itibariyle yapacağım tek şey doktorun söyledikleri sağlıklı beslenme yürüyüş ve düzenli ilişki. Mart ayına girmiş kediler gibi sadece yumurtlama döneminde strese girerek ilişkiye girmiycem. Bakalım bir daha ki ay umutlu olur insallah bana 🙏🏻 Sizlerinde bu ay güzel haberlerinizi alırız 🙏🏻
Doktorunuz da size 2 günde bir ilişkiyi mi önerdi bacım

Doktorunuz da size 2 günde bir ilişkiyi mi önerdi bacım
Doktorumuz iğnedennsonra bana ertesi gün ilişkiye girin dedi sadece bende boş bulundum tek gece yeter mi diye 😂 adamda güldü tabi ondan sonrası keyfinize kalmıs diye. Düzenli ilişki her zaman daha sağlıklı tabi ki. Diğer zamanlar yumurtlama döneminde ağırlıklı yap insan stres oluyor. Ben bu kararı kendimce aldım ruh sağlıgım için artık. Yoksa herkese sakin oldugumu söylüyorum ama farkına varmadan stres yaşıyorum sürekli en iyisi rahat bırakmak her şeyi

Aynı planlar bende de var canım ama 2 ay sonrasi için deneyebilirim benimde her zamanki gibi tutmayacak. Arada yoklarim sizi inşallah şubatta güzel haberler alirsin🤲❤❤

X