Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Testin elinde kaldı canım şubat ayına inşallah ❤

Yani öyle diyorlar canim ama ne kadar doğru bilemiyorum :)

Gecen ay benim de öle oldu ilk başta kahve sumuksuydi akşamına kırmızıya döndü canim sağlık olsun

İlk beş dakika da çıktı ise gebelik vardır canım yarın sabah ilk idrarla yapın yada kan verin hayırlısı olsun

Açamadım kiz nedir bu 😅😅

Tamam canim şubat ayında nasip etsin Rabbım çok isterdim bir çok kişiye uğurlu gelmeyi 😔
YouTube yaz Burhan Altıntop heryerim agriyii diye hahah kendime benzettim

Test yaptın mı canım inşallah bebiş seninledir kasık ağrısı bende de oluyor bazen ama benimki şuan hiç olmadığı kadar kuru 25 ocak Bat
Bende bukadar ağrılar olmaz canım normalde .adet sancısı bile çekmem.. test yaptım canım iki kez briinde coooook ama coook hafif bir gölde var son yaptgimda dündü onda hicbisi yok zaten supheli o test cunki birikmiş idrar değildi. diğerinde ama var çok az gösterim sana da..

Alttaki test eski ustekki yeni
Çıplak gözle daha rahat görünüyor

Eklentiler

• IMG_20220115_172153.jpg
    IMG_20220115_172153.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20220115_124518.jpg
    IMG_20220115_124518.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar günaydın ben cuma günü adet oldum fakat 2 gün sürdü sonrası yok ve rengi açık pembe ve kahverengi geldi bunun sebebi nedir sizce acaba mı diyorum bide dün akşam inanılmaz midem bulandı ya maviss_34 maviss_34 @tucimo @Allahinkuluyuz ve diğer arkadaşlar
Merhaba canım.. daha önce hiç böyle oldumu. Reglim düzensiz filan mı? Bat nezamndi?

Bende bukadar ağrılar olmaz canım normalde .adet sancısı bile çekmem.. test yaptım canım iki kez briinde coooook ama coook hafif bir gölde var son yaptgimda dündü onda hicbisi yok zaten supheli o test cunki birikmiş idrar değildi. diğerinde ama var çok az gösterim sana da..

Alttaki test eski ustekki yeni
Çıplak gözle daha rahat görünüyor
Canım telde pek görünmüyor ama dediğim gibi regl olmadıkça umut var demektir ilk idrarla yarın sabah tekrar yap istersen benxe ilk idrarla varsa çıkar

Kızlar bişey dicem.Test yaptım bi gölge gördüm testin içini açtım çıplak gözle görülemeyen bi gölge gördüm yine sonra yıkadım kuruma çizgisi mi diye gitmedi.Fotoğrafını çekemiyorum asla çıkmaz anca yerçekimsiz ortamda görünür öyle bi gölge.Bu bişey ifade etmiyo benim için bata 4 gün var olsa çıkardı ama evde bi bayram havası gözyaşları sular seller.Ne yapıcam ben şimdi
Hadi İnshaAllah canım.. merak ettim sen yinede at atabilrisen belki goruruz.. ama sen goruyirum diyorsan doğrudur.. 😊 benimde var öyle testim kimimiz gördük kimimi göremedik göster sen yinede

Canım telde pek görünmüyor ama dediğim gibi regl olmadıkça umut var demektir ilk idrarla yarın sabah tekrar yap istersen benxe ilk idrarla varsa çıkar
Aynen bazıları gördü çok azı göremedi..

Testim kalmadı canım .. iki tane vardı .. yenilerini ve başka markalarını alicma isnhaAllah netten sipariş edicem öyle onlar gekince ertesi sabah yapicamm İnshaAllah

Testin elinde kaldı canım şubat ayına inşallah ❤

Yani öyle diyorlar canim ama ne kadar doğru bilemiyorum :)

Gecen ay benim de öle oldu ilk başta kahve sumuksuydi akşamına kırmızıya döndü canim sağlık olsun

İlk beş dakika da çıktı ise gebelik vardır canım yarın sabah ilk idrarla yapın yada kan verin hayırlısı olsun

Açamadım kiz nedir bu 😅😅

Tamam canim şubat ayında nasip etsin Rabbım çok isterdim bir çok kişiye uğurlu gelmeyi 😔
Çok sağ ol canım, inşallah vardır yarın sabah testi tekrarlayacağım 🧚🏻‍♀️

Selam kızlar sabah test yaptım negatif çıktı şimdi böyle olmuş 🙄 bu kuruma çizgisi mi ilk defa böyle bir şey başıma geldi daha önce bir arkadaşa daha böyle olmuştu ne oldu uygulamaya göre bu gün adet olmam lazımdı adette olmadım ilk gebeliğimde 15 gün sonra çift çizgi görmüştüm önümüzdeki salı adet olmazsam cuma günü test yapacağım İnşallah vardır.
Eki Görüntüle 2989447
İnshaAllah canım..

Kuruma çizgiside bu oluyorsa artik gerçeği nasıl yani..😁 belki çok aisiri silik çizgi vardı sende gromedin sonra durdukça kızarmış olabilir

İnshaAllah canım..

Kuruma çizgiside bu oluyorsa artik gerçeği nasıl yani..😁 belki çok aisiri silik çizgi vardı sende gromedin sonra durdukça kızarmış olabilir
🤭Ayy İnşallah canım ağzın bal yesin Allah hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin 😘 dediğin doğru ilk gebeliğimdeki çizgi gibi bu aynı ama sabah hiç çizgi görmemiştim ilk defa böyle oluyor bir tuhaf oldum 🙄

Bana Kaçıncı şoku yaşatacan bacım yerleşme olabilir mi kan testi ver bence en garantisi ❤

Bak sen böyle diye diye hamile kalican yavrum😅😅 inşallah vardır bebis

Eklerim cnm hosgeldin

Evet bende görüyorum aç içini bakalim neler var neler yok anam bir kaç saat ortadan kayboldum testler hava da ucusmus 😅

Çık olmaz adetin gelmeden koyamam 🙈

Bir şok da sende yaşadım bu silikleşmiş lerden korkar oldun artik

Günü gününe hastalanır misin normal de canim bekle bakalım
Yok kuşum baya eminim

Hadi İnshaAllah canım.. merak ettim sen yinede at atabilrisen belki goruruz.. ama sen goruyirum diyorsan doğrudur.. 😊 benimde var öyle testim kimimiz gördük kimimi göremedik göster sen yinede
Gebeliğe dair ne varsa attım çöpe sabah okadar sinirlendim ki.Kimse kendini kandırmasın boşuna dedim konu kapandı

Kızlar,beta cuma günü biliyorsunuz düştü 1545 idi
Bugunde kan verdik yine ayni.
Dış gebelik mi ne oluyor aynı olunca
Bu arada keseyi görmüştük,rahim içindeydi ay ben anlamadim ne bu şimdi
Keseyi gördüyseniz dis gebelik olamaz, kimyassl gebelik icin de cok gec. Olsa olsa düsük olabilir ama umarim degildir.

Dayanamayıp erken gebelik yaptım karrrbeyaz 😭😭😭 4 gün kala çıkardı olsa, üzdü.. tüpe doğru son 1-2
Ya ne malum canım..nedne 4 gün kala çıkardi diye şartliyorsun kendini.. adet gelmeden bence bukadar umutusuz olma..herkeste erken çıkacak değil ya ..kendinde bile öncelikler öyle olsada Herzaman aynı olmayabilir

Arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım. Yaklaşık 1 yıldır bebek istiyoruz ama henüz kısmet olmadı. Bat tarihim 19 ocak ama az önce dayanamayıp normal kaset testlerden yaptım. Bir bakabilir misiniz? Gölge gibi gözüküyor ancak emin olamadım ilk beş dakika içinde çıktı ve su ile silinecek mi diye baktım aynı duruyordu. Sizce ihtimal var mı?
MashaAllah MashaAllah inş bebiş 🤲🏻

X