Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat ne zaman canım regl olmadığın sürece umut vardır
Bat geçti 14 ocakti.. zaten benim birkaç gün erken gelir adetim sat 14 Aralık diye 14 Ocak demiştim .. ama biryandan da hastayım ya anlaşılmıyor tabi..

Diğer belirtielrim kasık ağrısı vs oldu ama bugün yok ama çok şeffaf akıntım var

Bekle canim az kalmış zaten 👼
🤦🏻‍♀️ Evet öyle yapacağım artık, eğer adet gelmezse Allah izin verirse cuma günü yapacağım testi. İnşallah vardır ya ben ilk gebeliğimde ilk denemede gebe kaldım ama maalesef 2016'da sonlandırmak zorunda kaldık uzun süre sonra ilk denememiz çok heyecanlıyız inşallah vardır. Korkuyorum çünkü uzun ara verince zor gebe kalınıyormuş artık

Ben hiç test yapmadım kuzum. Tertemiz reglimi oldum😂
Testin elinde kaldı canım şubat ayına inşallah ❤
Kuruma mı değil mi diye bu testi yıkamak mı gerekiyor anlamam için. maviss_34 maviss_34
Yani öyle diyorlar canim ama ne kadar doğru bilemiyorum :)
maviss_34 maviss_34 valla bende şaştım ama hisler yarın adet olacak gibi birde sabah birlikte olduk pembe bir kan geldi ama testlerim negatif böyle oluncada dedim ki yarın regli olurum artık belim kasıklarıma adet sancısı gibi giriyor bir şeyler bakalım
Gecen ay benim de öle oldu ilk başta kahve sumuksuydi akşamına kırmızıya döndü canim sağlık olsun
Arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım. Yaklaşık 1 yıldır bebek istiyoruz ama henüz kısmet olmadı. Bat tarihim 19 ocak ama az önce dayanamayıp normal kaset testlerden yaptım. Bir bakabilir misiniz? Gölge gibi gözüküyor ancak emin olamadım ilk beş dakika içinde çıktı ve su ile silinecek mi diye baktım aynı duruyordu. Sizce ihtimal var mı?
İlk beş dakika da çıktı ise gebelik vardır canım yarın sabah ilk idrarla yapın yada kan verin hayırlısı olsun

Açamadım kiz nedir bu 😅😅
maviss_34 maviss_34 ben regli oldum 😞 kahverengi ile kırmızı arası sanırım bu sefer çarpı oldum ☺️
Tamam canim şubat ayında nasip etsin Rabbım çok isterdim bir çok kişiye uğurlu gelmeyi 😔

Bat geçti 14 ocakti.. zaten benim birkaç gün erken gelir adetim sat 14 Aralık diye 14 Ocak demiştim .. ama biryandan da hastayım ya anlaşılmıyor tabi..

Diğer belirtielrim kasık ağrısı vs oldu ama bugün yok ama çok şeffaf akıntım var
Test yaptın mı canım inşallah bebiş seninledir kasık ağrısı bende de oluyor bazen ama benimki şuan hiç olmadığı kadar kuru 25 ocak Bat

🤦🏻‍♀️ Evet öyle yapacağım artık, eğer adet gelmezse Allah izin verirse cuma günü yapacağım testi. İnşallah vardır ya ben ilk gebeliğimde ilk denemede gebe kaldım ama maalesef 2016'da sonlandırmak zorunda kaldık uzun süre sonra ilk denememiz çok heyecanlıyız inşallah vardır. Korkuyorum çünkü uzun ara verince zor gebe kalınıyormuş artık
Evet öyleymiş oğlum 3 yaşında o hemen olmuştu ama bun da 6.ayim da oldu Yaş geçince biseyler de değişiyor demekki yumurtalar da

Arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım. Yaklaşık 1 yıldır bebek istiyoruz ama henüz kısmet olmadı. Bat tarihim 19 ocak ama az önce dayanamayıp normal kaset testlerden yaptım. Bir bakabilir misiniz? Gölge gibi gözüküyor ancak emin olamadım ilk beş dakika içinde çıktı ve su ile silinecek mi diye baktım aynı duruyordu. Sizce ihtimal var mı?
Ben bir gölge görüyorum gibi yarın sabah ilk idrarla yapsan canım

X