Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canim çok az beyaz akıntım var normalde ilaç kullanmadan önce aşırı şekilde akıntım olurdu bu ay ilaç kullanırken yumurtlama donemimde yok denilecek kadar az akıntım var normal mi acaba bu
Beyaz dışında ki renkleri onemse,cok az akıntım geldi diye kafana takma sakın 🙏🏻

Kızlar,beta cuma günü biliyorsunuz düştü 1545 idi
Bugunde kan verdik yine ayni.
Dış gebelik mi ne oluyor aynı olunca
Bu arada keseyi görmüştük,rahim içindeydi ay ben anlamadim ne bu şimdi

Kızlar,beta cuma günü biliyorsunuz düştü 1545 idi
Bugunde kan verdik yine ayni.
Dış gebelik mi ne oluyor aynı olunca
Bu arada keseyi görmüştük,rahim içindeydi ay ben anlamadim ne bu şimdi
Cnm tahminen boş gebelik olabilir cocuk olusmayacak heralde kesede oyuzden beta dengesiz ama bu tahmin tabi Rabbim yardimcin olsun

İnanın hiç yaşamadım bilmiyorum ama farklı farklı doktorlarla muhakkak iletişimde olun 🙏
Gittigim doktora yazdım,hastane lab.sonucu online gözükmedi hastaneyi aradım tarihleri sorarak söyledim değeri aynı söyledi anlamadim

Cnm tahminen boş gebelik olabilir cocuk olusmayacak heralde kesede oyuzden beta dengesiz ama bu tahmin tabi Rabbim yardimcin olsun
Zaten carsamba kese gözüktü,hafif kanama alani var denildi duphaston verilip yollandim.salidan beri kanamam var. Kese cuma günü yoktu.. Bebek olusacak haftaya henuz gelmedi maalesef

Gittigim doktora yazdım,hastane lab.sonucu online gözükmedi hastaneyi aradım tarihleri sorarak söyledim değeri aynı söyledi anlamadim

Zaten carsamba kese gözüktü,hafif kanama alani var denildi duphaston verilip yollandim.salidan beri kanamam var. Kese cuma günü yoktu.. Bebek olusacak haftaya henuz gelmedi maalesef
cok gecmis olsun insallahhhhh Rabbim hayirlisini nasip etsin beklemekten bAska care yk dinlen mutlaka Rabbim yardımcın olsn

Hangi sehirdeydiniz? Her doktorun farklı bi görüşü de olabilir o yüzden demiştim başka doktor da görsün diye aynı şehirden olan biri varsa yardımcı olur belki

İnşallah vardır da orası kolay yaaa bilmiyorum en emin olduğum konu regl gelmemesi saat gibidir normalde ama geçti çıkmış da olması lazımdı bilemiyorum
Canım senin beşik başka yere teslim olmuş 😅

Eklentiler

• 20220116_171833.jpg
    20220116_171833.jpg
    192,5 KB · Görüntüleme: 42
cok gecmis olsun insallahhhhh Rabbim hayirlisini nasip etsin beklemekten bAska care yk dinlen mutlaka Rabbim yardımcın olsn
Amin canim Allah razı olsun 🙏🏻
Hangi sehirdeydiniz? Her doktorun farklı bi görüşü de olabilir o yüzden demiştim başka doktor da görsün diye aynı şehirden olan biri varsa yardımcı olur belki
Kayserideyim canim,kendi doktoruma da yazcam şimdi ama yazasim hic gelmiyor içimden 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

X