Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şu an açıkçası tüp bebek ickn benim de maddi manevî gücüm yok o yüzden tekrar yapmak istiyorum 3.asilamayi. nasibin nerden geleceği belli olmaz dimi ya
Orası öyle canım sen bana bakma hamile kalabiliyorsun bana hiç denk gelmediğinden böyle konuşuyorum işte
Bende şuan gidemem tüpe zaten büyük korkum oraya gidipte negatifle dönmek

Orası öyle canım sen bana bakma hamile kalabiliyorsun bana hiç denk gelmediğinden böyle konuşuyorum işte
Bende şuan gidemem tüpe zaten büyük korkum oraya gidipte negatifle dönmek
İçten içe bende de var bı işe yaramıyor mu acaba düşüncesi ama bakma sen kendimi teselli bunlar işte. Ne bileyim ya nasip gerçekten bir aydır karnim ağrıyor ama işte sonu boş oluyor. Yılmak yok yola devam

Kızlar midem bulanıyor benimm.. ama hastayım uşutmusum yani oda var belirtimi hatsalikmi anlamadım.. ama bugün basladi dün gece oldu ..günlerdir hastaydim

Çözemiyorum

Arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım. Yaklaşık 1 yıldır bebek istiyoruz ama henüz kısmet olmadı. Bat tarihim 19 ocak ama az önce dayanamayıp normal kaset testlerden yaptım. Bir bakabilir misiniz? Gölge gibi gözüküyor ancak emin olamadım ilk beş dakika içinde çıktı ve su ile silinecek mi diye baktım aynı duruyordu. Sizce ihtimal var mı?

Eklentiler

• EC037C9A-2C16-4E2B-94BE-6F39729BCA88.jpeg
    28,6 KB · Görüntüleme: 61
Baya baya ihtimal var canım

Var canım kan ver istersen

Geçen ay gecikti normalde hiç gecikmez net olarak yumurtlama günümü bilmesem) (lh test, kan tahlili vs) geç yumurtladım diycem ama bekleyelim bakalım, muhtemelen çikolata kistim geciktiriyor

5 dk içindeyse bence güzel haberler alacaksın gibi canım

5 dk içindeyse bence güzel haberler alacaksın gibi canım
Evet canım 5-6 dk arasıydı tam baktığımda hatta uzaktan baktım hiçbir şey yok gibiydi atacaktım elime alınca fark ettim gölgeyi. Kuruma çizgisi mi acaba diye de su damlattım ama duruyor. İnşallah inşallah vardır artık psikolojik olarak çökmüş durumdayım neredeyse 1 yıl oldu. Eşimde de ben de hiçbir şey çıkmadı benim yalnızca hsg kaldı bakılmayan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…