Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım benim rabbim gonlumuze göre versin hepimizin bugün disardaydim eve gelene kadar nerdeyse bel.agrisindan ağlayacaktim ama şimdiye kadar evde olduğum için bu kadar ayakta kalmiyordum belki de hissetmiyordum ama şuan çok kötüyüm var mı sende de o tarz bir şey
Canım ben dün kötü oldum ama bel ağrısı değil rahimde sızlamalar bıçak gibi yumurtalıklarda

Canım ben dün kötü oldum ama bel ağrısı değil rahimde sızlamalar bıçak gibi yumurtalıklarda
Benim regl olacakken de genelde rahimde ağrı olur simdiya kadar gebelik yasamadigim için hepsi regl sancısı gibi geliyor şuan aceba sıcak su torbası koysam belime falan zararı olur mu

Benim regl olacakken de genelde rahimde ağrı olur simdiya kadar gebelik yasamadigim için hepsi regl sancısı gibi geliyor şuan aceba sıcak su torbası koysam belime falan zararı olur mu
Ben sıcak su dolu leğene oturmuştum eltim yanlış yaptığımı söylemişti kasları gevşetip düşüğe sebep oluyormuş yani o zaman sıcak su torbası da zararlıdır bence, sadece biraz uyu birşey kalmaz

Kızlar günaydın ben cuma günü adet oldum fakat 2 gün sürdü sonrası yok ve rengi açık pembe ve kahverengi geldi bunun sebebi nedir sizce acaba mı diyorum bide dün akşam inanılmaz midem bulandı ya maviss_34 maviss_34 @tucimo Allahinkuluyuz Allahinkuluyuz ve diğer arkadaşlar
Canm yerlesme kanamasi olabilir belki devamı gelmediyse benimde adet günlerimde 2 gün bir kez açık pembe akıntı ve ara ara kahve rengi lekelenme oldu çok azıcık 2 günden sonra da gelmedi bir daha çok şükür yerleşme kanaması diye düşünüyorum henüz doktora gitmedim ama

1642329403619391383485596053375.jpg
Senin testin markası neydi şu sonradan çift çizgi olan

Ben sıcak su dolu leğene oturmuştum eltim yanlış yaptığımı söylemişti kasları gevşetip düşüğe sebep oluyormuş yani o zaman sıcak su torbası da zararlıdır bence, sadece biraz uyu birşey kalmaz
Ayaklarımın altına koydum bende emin olamadım da çok teşekkür ederim canisi ilk kez bu kadar şiddetli bir ağrı yaşadım ne yapsam bilemedim

Makyaj aynamın ışıklarından anca görünüyo gözlerim ağrıdı yeminle görmeye çalışmaktan sinirlendim attım bütün testleri de çöpe bu konu kapandı artık ben mental sağlığımı mı kaybedicem bu yaşımda Allah aşkına.Olursa olur olmazsa da olmaz napym yani bu eziyet nedir.En güzeli eski usul.Regl gecikince anla ki hamilesin bekle bekle doğsun göbek bağını kes tarlada devam 🤘🏻
Adete 4 gün mü vardı canım? Rahat bırak kendini bende bundan sonra adet gününde yaparım varsa çıkar yoksa yapacak bisey yok modundayim artık

X