Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnan bana ben 1 buçuk senedir böyleyim böyle kendini strese sokmakta bi işe yaramıyor daha çok geciktiriyor
Bi müddet sonra bende artık umut değil üzüntü kaldı ama yapacak bisey yok senin de uzun sürecek bekleyeceksin diye bisey de yok inşallah bu ay tutmustur
İnşallah bacım inşallah

Spekulum deme bana o ne illet bı şey ya çok canım yanıyor onda😞
Hiç sorma hiç, eşim de benimle girip elimi tutuyor.😅 Doktorum da çok minnoş, daha muayeneye başlamadan ‘evet çok iyi gidiyorsun, sakin ol bak bitmek üzere’ diye benimle konuşuyor sürekli.😂

Kuşum senin smear sonucu ne oldu dün çıktı demiştin dimi yanlış hatırlamıyorsam Bı de o nasıl alınıyor.
Ayyy sorma Bikaç gün önce akşamı çıktı mesaj geldi dün sabah aradım saat 9dan 12 ye kadar arayacak doktor sizi dedi aramadı sonra ben hastaneyi aradım adam çıkmış hastaneden pazartesi gününe kaldı dediler 😤

Her an hersey olabilir canims Burda negatiften pozitif e dönen arkadaşlara çok şahit olduk Allah büyük ♥️👼
Bugünde regl olmadım😂bat dündü ama reglden 2 gün önce 0.100 çıkan değer boşuna heyecan yapma diyor, bekleyelim bakalım ne zaman teşrif edecek reglim😄

X