Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnsallah cnm sende hamilesin heralde çok sevindim hayırlı olsun
Sagol canim darisi sizlerw olsun tez zaman da
Elimde sadece1 tane kaset test kaldı canım benim ama hiç umut kalmadı oncekilerde bu kadar yikilmamistim ama bu sefer gerçekten çok bekledim nasip ☹
Kuzum sen çift çizgiyi görmüştün yanlış mı hatırlıyorum
Hamile olan arkadaşlar belirtileriniz arasında üşüme varmıydi acaba bildiğiniz ayaklarım donuyor kalın çorap ve patik giydiğim halde
Bennnnn çok üşüyor ayaklarım ama ben hiç ısınamam zateb
Kızlar merhaba benm yumurtlama 4 unde catlama 5 inde oldu ayin 13unde erken gebelik yaptim cikmadi sizce testi kacinci gun de yapmayaliyim yardimci olur musunuz?
12.gun yapabilirsin canim

Evet 7 gun kala silik çıkmıştı sonrasi bidaha yaptım negatifti bu gün yaptım erken gebelik testi resim attım negatif şimdi yine kaset yaptım son testimi yaptım oda negatif. Umudum bitti☹☹ bana çarpı koy bence mavişş☹

Herşeyimiz okadar aynı ki yazdığın herşey aynı esnada benim için de geçerli oluyo

Sağol kuzum dimi ya bı halsizlik de var etrafımda çoğu kişi hastaydı bu hafta salgın varmış muhtemelen bana da geçti.
Ay ben de çoğu yerde domuz gribi duydum aman aman dikkat etmek lazim
Çok Cook dikkat et kendine ayaklarının altına sıcak su torbası koy
Bir de ishale en kesin çözümlerden biri limon tuzunu birazcık eritip içmek çay bardağının çeyreği kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…