Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay ben de çoğu yerde domuz gribi duydum aman aman dikkat etmek lazim🤦‍♀️
Çok Cook dikkat et kendine ayaklarının altına sıcak su torbası koy
Bir de ishale en kesin çözümlerden biri limon tuzunu birazcık eritip içmek çay bardağının çeyreği kadar
1 tatlı kaşığı Türk kahvesi 10-12 damla limon 👌🏻

Evet 7 gun kala silik çıkmıştı sonrasi bidaha yaptım negatifti bu gün yaptım erken gebelik testi resim attım negatif şimdi yine kaset yaptım son testimi yaptım oda negatif. Umudum bitti😶☹☹ bana çarpı koy bence mavişş☹
Cokk ilginç kuzum pozitifler negatife dönüyor bu ay ya valla elim hiç gitmiyor çarpı koymaya kırmızı gelene kadar bekleyelim bakalım canim

Hayırlısı olsun papatyam. Benimde 21inde gösteriyor ama hiç ümidim yok bütün belirtileri yaşıyorum adet öncesi sivilce vs. Yani şimdiden bile adımı sildirebilirim o kadar eminim olmayacagina😅
Benimde 21 sivilce var ama beyaz akıntım var yoğun kasık ağrım henüz başlamadııı. Beklemek çok zor 😂 biz olumlu düşünelim yine

Ay ben de çoğu yerde domuz gribi duydum aman aman dikkat etmek lazim🤦‍♀️
Çok Cook dikkat et kendine ayaklarının altına sıcak su torbası koy
Bir de ishale en kesin çözümlerden biri limon tuzunu birazcık eritip içmek çay bardağının çeyreği kadar
Evet evet ben de çok duydum Allah korusun bu pms mi ne o yetmiyormua gibi. Deneyeyim inşallah limom tuzunu, senin sadece ishal mi?

16422802595857953815659708831068.jpg
16422802935335656899090246518810.jpg

X