O hiç unutamadığınız eski aşkınız...

Büyük aşk değil, büyütülen aşktır o bittiyse.. Büyük aşk sandığımız şeyler öyle basit, öyle sıradan sebeplerle bitiyor ki bazen, o aşkta yaşadığımız tek büyük şey çektiğimiz acı oluyor.. Geçmişte takılı kalırsak, geleceğe yürüyemeyiz. Giden gittiğine yansın!!!

her defasında bende aynı cümleleri kuruyorum. meğer şükretmemiz için çıkarmış o insanları karşımıza :)

seninde her konuyu cinsellige baglaman

Hayır böyle unutamadığım yok, altı üstü o da insan, kimse benden değerli değil, yanımda yokken aklımı meşgul edemez dersini yıllar önce aldım. Yanımda eşim var, onu seviyorum, ondan başka bir erkek umrumda değil. Olsaydı evlenmezdim. Olsaydı kendime yazık olurdu ve kendime yazık etmek istemem.

Hatta ben ilk evliliğini nasıl yaptı diye düşünürken, 2. Evliliğini okudum, eşine üzüldüm ya.

Yani aklina geldiginde kalbini sizlatan biri varken baskasiyla evlenme zaten.. bu evlendigin kisiye haksizlik olur.. ayrica o kisiylede iyiki olmamis yani one oyle seni oldurmekle tehdit etmis tobe est.

kendinden nefret ediyorsun sanırım. adamın işi yarım kalmasın öldürsün bitsin diyorsan devam et görüş bu arabesklik midemi bulandırıyor baya baya dayak yenilen biriyle alakalı bir de demiycem bişey banlanırım

Olmaz mııı
Çok erkek arkadaşım oldu ama tek bi tanesine kör kütük aşık olmuştum. O zamanlar ölüme giderdim onunla ama benim bazı konularda değişmemi beklediği için ve ben asla değişmediğim için bitti... Uzun yıllar acı çektim ama yine olsa yine aynı şekilde davranırdım ...

Ne o ne sen hayatınızdaki insanları haketmiyorsunuz. Keşke ayrılmayip başka insanlara farkında olmadıkları bu durumu yaşatmasaydiniz.

Ayakkabi alımı disinda bi fedakarlik göremedim. Bu durumda Allah yüzüne bakmış diyoruz ben ve benim jenerasyon(1975/85 arasi doganlar). Dön hayatina bak. Allah ona da acil sifalar versin. Coktaaan bosanmis olcaktin brlki

10 yasimdan beri platonik bir sevdigim vardi herseyiyle hayran oldugum ama ulasmamim mümkün olmadığı . Sonra birgun bir haber geldi annesi haber göndermiş askerden sonra kizinizi oglumuza dusunuyoruz diye . Buni duyunca dunyalar benim oldu gerçekten askin gerçek olduğuna sonuna kadar inandım ben yillarca onu sevmiştim hayatima kimseyi sokmamıştım ve bu sadakatim sevgim bana asik oldugum kisiyi getirmişti . Gözlerine bakınca gozunun ici gülüyordu oyle sevdim ki herseyiyle kabul ettim ama tek bir soru işareti vatdi oda beni istiyormuydu yoksa ailesinin istedigimiydi sonra haber geldi tekrar oglumuz asker bitimini beklemek istemiyor hemen gelmek istiyor diye ben artik emindim bazi seylerden dunyalar benim olmuştu . Askerden gelene kadar bekledim bekledim gun saydim onunla yattim onunla kalktim fakat oyle olmadi asker donusu beni istemediğini söylemiş dunya basima yıkıldı sebebini anlayamadım 2 sene daha onu unutamadim . Sonra gecen gün nişanlandığı haberi geldi cok guzel bir evlenme teklifi video cekip youtube koymuslar en guzel evlenme teklifi diye icim acidi resimlerine baktim icim kaldirmadi boyle iste

Vaaavv, süper kurmuşsunuz, hayran kaldım. :) mutlaka kitpa falan yazmalısınız, en azından mini hikayeler falan.
Ben eski sevgilimi unutamadım, ona aşığım, dönse ciddi birşeyler olur dedim mi? Alıntılar mısınız? Öyle bir düşünsem olsaydı zaten bana geldiğinde sevgilim olan kişiyi terkeder onunla olurdum.değil mi?
Evet konuşmaya çalışıyoruz, evet görmek istiyorum ama bu onu sevdiğimden değil, "iyi bir insan oluşunu" özlediğimden. Bakın hanımefendi, sizin hayatınız nasıl bilmiyorum ama benim hayatımda kızla erkek arkadaş olamaz diye bir durum yok. Ben iyi bir insan olduğu için geçmişe saygımdan görmek istiyorum. Çünkü bana yardımı dokundu, yeri geldi annemden babamdan çok yanımda oldu. Ki bakkalda karşılaşınca da
"seni çok özledim yiğidim"
"seni çok seviyorum istanbullum"
Tarzı aşk muhabbetleri dönmüyor, ilk gördüğü anda "Oooo senin buralara yolun düşer miydi zalımın kızı " gibi cümlelerle komiklik yaparak giriyor. Aranızda sandığınız gibi bir özlem yok yani, ne linçi.
Ha şunu da söyleyeyim köy evlerimiz karşı karşıya ve uzaktan akrabayız.
Bunu sevgilimde biliyor ama o ona karşı birşey hissetmediğim, en azından onu sevmediğimi bildiği için birşey söylemiyor. Evet geçmişe özlem var, yaşadıklarımı bendeki hislerini ve onu özlüyorum. Ama bunu o çok iyi bir insan olduğu için yapıyorum. Ki beni burada az çok tanıyanlar bilir, içimde tek bir sevgi kırıntısı dahi olsa ne yapar ne eder onunla ciddi bir ilişki yoluna girerdim. Ama sevmiyorum, aşık değilim. Sana daha bunu nasıl anlatabilirim ama yaşantısını nasıl biri olduğunu veya ilişki dinamiklerini bilmediğiniz insanı hemen linç kültürüne sokmaya çalışıp "umarım sevgiliniz sizden ayrılır" gibi kötü temenniler bulunmamanız. Bu sözlerinizi de iade ediyorum, benim için kalbinizden ne geçiyorsa onu yaşamanızı dilerim. İyi günler.

Özellikle sevdiğimi söylediğim kısmı merak ediyorum. Alıntılayabilir misiniz?

15 yaşındaydım ergenlik tavan zaten o zamanlar nasıl bir sapik olduğunu fark edememisim. 6 ay sonra ayrıldık, zorunda kaldık çünkü ailem öğrenmişti. Sırf bir gün gelir diye telefon numaramı değiştirmemiştim. o çorap değiştirir gibi sevgili değiştirirken benim tek yaptığım sosyal medyadan onu stalklamak oldu.18 yaşımdayken mesaj attı yeniden konuşmaya başladık. İlkin kabullenemedim beni bu kadar çabuk geride bırakıp başkaları ile düşüp kalkmasını. Ben nasıl onu kalbimden atamadiysam onun da atamamasini beklemistim, her şeye rağmen beni unutamadigina inandırdı beni. 5 ay da öyle sevgililik dönemi geçirdik. Geriye dönüp baktığımda hem iyi ki hem de keşke diyorum. İlk dönem olan 6 ay iyi ki, sonraki dönem olan 5 ay keşke. Çünkü o ilk dönemden sonra o kadar yaralandım ki kendimi dine verdim, çareyi Allah'ta buldum. Ama ikinci kez geldiğinde büyük bir hata yaparak onu kabul ettim. Çocuğun aklı fikri önündeymiş bunu ikinci dönemde ancak fark edebildim. Beni yatağa atamayacagini fark edince de gitti. Önceden nefret ederdim şimdi onu bile hissetmiyorum. Hayatıma yeni birini aldım o daha illet çıktı 1 senedir de onla ugrasiyorum. Ama ara sıra düşünürüm ilk aşkıma karşı hissettiklerimi ikinci hayatıma girene de hissediyor muyum diye, kesinlikle hayır. O tutku, heyecan, saflık yok artık. Büyüdüğümden belki de bilemiyorum, ikinci kişiye daha soğuk davraniyor, peşinden koşmuyorum mesela. İlk aşkıma gitme diye ne kadar yalvardım, arayıp ağladım kendimi parçaladım anlatamam. Şimdi olsa asla birinin peşinden kosmam. Iyi mi kötü mü bu bilmem ama eski "cüretkar ben" den eser yok.

Son düzenleme:
Vayy be... tebrik ederim kendinizi iyi kandırmışsınız. hatta sizin kadarınada hiç rastlamadım. Gerçekten tebrik ederim.
Hani insan profesyonelliğine ve yeteneğine bağlı olarak herkesi kandırabilir fakat bizzat kendisini bu derece kandırabileni ilk defa görüyorum.
Süpersiniz.

Allah aşkına, ilişkimin dinamiğini, nasıl biri olduğumu ya da karşımdaki insanın nasıl biri olduğunu bilmeden nasıl bu kadar keskin yorumlar yapabiliyorsunuz. Ben kendimi kandırırım o problem değil merak etmeyin ama siz tanımadığınız insanlara kötü dileklerde bulunmamayı öğrenin derim. İyi akşamlar :)

Özellikle sevdiğimi söylediğim kısmı merak ediyorum. Alıntılayabilir misiniz?
Sevdiğinizi söylediğiniz kısma ne hacet var orasını anlamadım.
Fakat buyrun. Bunlar sizin sözleriniz değil mi? Evet.

***Yine köye gittiğimde arar gözlerim onu. Benim geldiğim haberi çoktan uçmuş oluyor ona. Uzun uzun bakarız, belki bakkala gelir sigara alma bahanesiyle. İki kelam falan. Annesi kahveye gelir evimize, annesinin kızı yoktu kızım diye sever hala beni. Biz çok istedik ama olmadı. Belki de hayırlısı buymuş kuzum. Öyle işte.***

Bundan ala seni seviyorum deme şeklide yok sanırım. Varsın o iki kelimede olmasın.
Hayatınızda biri varken ex ile uzun uzun bakışmalar, bahanelerle konuşma çabaları normal ise ben bir şey demiyorum.
Tekrar söylüyorum, Kendinizi gerçekten çok iyi kandırmışsınız. Kendini kandıran sevgilisine neler yapmaz...

Hanımefendi, ben olanlardan bahsetmiştim siz hala kendinizi kandırmışsınız diyorsunuz.
Ben sabit fikirli bir insanım, düşüncelerim değişken değil. Sırf şu yazıda 2 gülücük koymadım diye sevdiğimi, hala aşık olduğumu sanmanız falan çok komik evet görüyoruz birbirimizi, evet benim geldğimin haberini aldığında bakkalda vs karşılaşmaya çalışıyoruz ama bu birbirimizi sevdiğimizden değil sadece ikimizinde ortak bir şeyler yaşamış olmasından, geçmişimiz olmasından. Çocukluk aşkı, arasan en az 7 8 yıl geçmiş bir olay için fazla ciddiyeti yazılar yazıyorsunuz. Hatta şöyle söyleyeyim sanki ben içimi bilmiyorum da siz bana "hayır hayır sen aşıksın" diyip ikna etmeye çalışıyorsunuz gibi hissediyorum. Adam bana 7 8 yıl içerisinde defalarca kez geldi, hayatımda kimse yokken de geldi, hayatımda biri varken de ama benim onu özlediğim, gerçekten yaşanmışlıklar saygı duyduğum ya da görmek istediğim ona aşık olduğumu onu sevdiğimi göstermez. Benim hayatımı siz mi yaşıyorsunuz? Siz ben misiniz? Hala ikna çabasındasınız. Pardon ama benim hayatımda tam olarak kimsiniz? Ben yaşadığımı, hissettiğimi, ne olduğunu gayet iyi biliyorum. Lütfen içimde yaşıyormuşcasına yorumlar yapıp benim hakkımda kanıya varmayı, sosyal medya platformunda anonim olarak 3 kelam yazdım diye benim hakkımda kesin kararlara varamazsınız, haddiniz yok. Konuşma burada bitsin iyi geceler dilerim.

Tamam. Kötü temennim için özür dilerim. Gerçekten özür dilerim. Zaten amacım kötü bir temennide bulunmak değildi, asla değildi.
Fakat sizde şurada yazdıklarınızı şu anki sevgilinize bir okutun. Yada aynen anlatın. Uzun uzun bakışmalı, sigara bahaneli konuşma çabalarını aynen anlatın. Köye gittiğimde eski sevgilimle uzun uzun bakışıyoruz, sigara alma bahanesiyle konuşmaya çalışıyoruz deyin bir. O karar versin. İşin temelinde o adam var sonuçta. En çok onun hakkıdır. Anlatın o karar versin.
Eğer o da sizin gibi düşünüyorsa bir kat daha özür dileyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…