O hiç unutamadığınız eski aşkınız...

Kııızzzz cabuk topıge gel ne ısın var buralarda

Belki bulursun gerçek sevgili, hiç imkansız değil aslında.
Sen iyi şeyleri hakediyorsun bilmiyorum, hiç yüzünü görmedim ama sıcak bir yapın var. Sevimli, iyi,merhametli..
Allah hepimizin gonlune göre versin Cherylcıgım.
İyi iyiye kotu kotuye denk gelsin.

Sen hep iyilere denk gel, guzel dusuncelerın ıcınde cok tesekkur ederım. Sende benim gormeden sevdıgım insanlardansın.
Ben bazen Burdaki kadınlarla konustugumu reeldekılerle konusamıyorum.

Gerçek yüzünü görmen çok iyi olmuş. Evlenseydiniz, bi sinir anında yine kaçacak delik mi arayacaktınız. Evlendiği kadınlara üzüldüm.

Özel olmazsa bir şey sormak istiyorum. Erkek arkadaşınıza aşık mısınız veya sevgiliniz size aşık mı?

Bizim de bir sene oldu biteli. Uzak mesafe ilişkisiydi. çok kıskançtı Ve psikolojik şiddet uyguluyordu bana. Nefret ederek bitirdim. Yalvardı yakardı istemedim. Adını görmek istemiyrordum telefonda. İlk 6 ay Böyle geçti. Son birkaç aydır deli gibi aramak istiyorum. Her gün düşünüyorum. Ama suçlu değilim özür dilemek değil amacım. Pişman da değilim. Ama yazmak istiyorum işte. Deli gibi elim telefona gidiyor. Sizce yazıp kurtulmalı mıyım yoksa zaten yanlıştı diyip yazmamalı mıyım? Ya bir kaç sene sonra hala aynı hissiyatım geçmez ve o evlenirse diye korkuyorum. Ya hayatımın en büyük pişmanlığı olursa bu yazmayışım.
Okuyanlar akıl versin nolur.

Yaşa sen ya...Ortada aşk falan yooooogggh.. Gayet açık yazacağım..Bir kere sevişseler geçecek libidoları yüzünden elin ağzı ayrı ayağı ayrı kokan adamlarını başımıza beyaz atlı prens yaptılar. Bu sevgi de değil. Sevilme ihtiyacı bunun adı. Sanki biz babalarımızdan çok mu sevgi gördük yada annelerimiz kızlarına öncelik mi tanıdı ki;hayır hiçbiri olmadı. İnsanın kendi kriterleri olmalı hayatta. Belki de neredeyse ölümün kıyısından dönmüş; unutamadığım eski aşkım diyor bir de. Şunları okudukça bir kez daha bekar olduğuma ve (güya) seçici olduğuma şükrettim.

İğrenç ötesi bir konu.
Sizin gibilere değil şuan hayatınızda olan eşinize/nişanlınıza/sevgilinize acıdım.
Sizden çok daha iyilerini hak ediyorlar. Hatta o ayrılıp unutamadıklarınızda sizden çok daha iyilerine layıklardı, kurtulmuşlar ne güzel. Darısı şuan kancayı takıp sömürdüklerinizin başına.
Utanmadan bide evli bekar fark etmez açıp fotoğraflarına bakıyor kalbin sızlıyor falan diye yazmış!
Madem eskiyi unutamadın şuan hayatında olanın suçu neydi ki başkasını seven halen ona kalbi sızlayan açıp fotoğraflarına bakan, kısaca aldatan biri ile beraber olmak durumunda bırakılıyor? evet aldatan çünkü aldatmak sadece fiziksel değildir.
Allah ıslah etsin.

Hayatimda olan birinden ilk ayrildigimda mala bağlayıp ; nasıl onu kaybettim diye yaniyordum.. Zaman geçti unuttum Üstüne zaman geçti eşimle tanistim evlendim Ve her defasında iyiki gitmiş diyorum Çünkü çok ama çok daha iyi bir adamla beraberim Meğer Rabbim eşim yüzünden diğer gereksiz den beni kurtarmış .. Rabbim böyle mutlu olacağınız birini karşınıza çıkarır insallah

Valla insanın hayatına öyle bir anda öyle bir insan giriyor ki; öncesini hatırlamıyorsun bile. Unutulmayan aşk dediğiniz şey genelde ‘tutkulu’ oluyor. İnişli-çıkışlı, ağlamalı kavgalı vs. İnsan mutlu olmak istiyorsa tutkunun değil şefkatin peşinden gitmeli. Evlilikte kavga-gürültü, iniş-çıkış, insanı yorar.

Hayat koşturması yeterince yoruyor. Gündüz ne olursa olsun eve gidince unutacağınız, huzurla yanında oturacağınız adamlarla evlenin. İnanın o aklınızın kaldığı çoğunlukla gelgitli adamlardan hayır gelmiyor.

Hikayenize üzüldüm.
Peki şu anki erkek arkadaşınızın suçu ne? İyi olması mı, değer verip üzerinize titremesi mi? Yani ne suçu varki başkasını seven biri ile birlikte olmak durumunda?
Hala köye gittiğimde onu gözlüyorum, uzun uzun bakışıyoruz falan diyorsunuz. O sırada siz o adamı gözlerken şimdiki erkek arkadaşınız sevgilim köye gitti diye hiçbir şeyden habersiz saf saf sizi mi bekliyor?
Şimdi bu aldatmak değil de nedir...
Şu anlattıklarınızı sevgiliniz yapsa, unutamadığı biri olsa, gitse köyüne onu gözlese, sigara alma bahanesiyle başkasıyla konuşmaya çalışsa siz ne hisssederdiniz?
Madem böyle bir durumun var hayatına kimseyi alma yani çok mu şart bu sevgili olayı?
Önce unut tamamen bitir sonra yenisine bak.
İnsanları neden böyle aptal yerine koyarsınız anlamıyorum.
Şu hikayenizi burada anlatan bir erkek olsa hiç kimse bu şekilde yumuşak yaklaşmaz üstüne linç ederlerdi. Ki hak ettiğide bu olurdu zaten. Tıpkı sizinde aynısını hak ettiğiniz gibi.
Şuanki sevgiliniz umarım bir an önce gerçeği görür ve kurtulur. Yazık gerçekten acıdım ona. Değer verenin gördüğü karşılık bu olmamalı.

O kadar gururluydu ki benden özür bile dilememişti.

Sen ciddi misin seni ne hale getirmiş korkudan .. edecekmissin birde ne kadar gururlu özür dilemedi diyorsun.
Şu aşağıda yazdıklarına bir bak yahu.

Uzerime yürüdü seni öldürürüm diye tehdit etti. Icimden simdi dayak yiyeceğim dedim.

Ben de birine karşı gerçekten büyük büyük şeyler hissetmiştim zamanında.Ama yaş küçüktü,ergenlik işte,kafanda büyütüyorsun.Hele ulaşamamışsan akılda kalıyor hep yarım olarak.Sizinki de biraz öyle bence.Şu an düşününce tatlı bir anı olarak kaldı benim için,ilk heyecan olarak hatırlıyorum onu,yarın yolda görsem selam verir halini hatrını sorarım içimde ne kalp kırıntısı var ne de başka bir şey,gerek de yok zaten hayat devam ediyor,yanınızdaki insanların bir suçu yok.Siz de önünüze bakın artık,dışarıda binlerce insan var,dünya tek bir erkekten ya da kadından ibaret değil,olmamış ki şu an o kişiyle beraber değilsiniz,biraz mantıklı düşünün hayat sadece sevmek sevişmekten ibaret değil.Sizinle birlikte olan insanlar hak etmiyorlar sürekli biriyle karşılaştırılmayı bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…