O hiç unutamadığınız eski aşkınız...

Birini sevmiştim yalan yok, çok küçüktüm ama çok sevmiştim hatırlıyorum, ilk buluşmamız bir türbede olmuştu hatta hajdhshs o zaman demiştim işte bu ilahi bir mesaj jajfhdj kesin evlenicez biz ajdjjdjd
Hatta oradan çıktığımızda yerden güzel bir taş bulmuştu,saatine bakıp bu saat benim hayatımın değiştiği an demişti ajdjjdjd hala o saati unutmaz, hala saklar o taşı.
Tabi biz imkansız aşık, ben bir İstanbul kızı, o ise mafyatik bir ailenin biricik oğlu, yağız köy çocuğu ajdjjdjd
Ailem istemedi, bitti. Ailelerimiz çocukluk arkadaşı olmalarına rağmen sürekli kavg ettiler çıktığımız 2 yıl boyunca. Sonra ayrıldık işte, ama çok üzülmüştüm. O da beni geçen yıl buldu, seni seviyorum ciddi birşeyler olsun istiyorum dedi ama ben istemedim. Başkası vardı, konduramadım yani. Ama hala içimde bamb.aşk.adır. Dertlendirdiniz beni :KK43:

Birini sevmiştim yalan yok, çok küçüktüm ama çok sevmiştim hatırlıyorum, ilk buluşmamız bir türbede olmuştu hatta hajdhshs o zaman demiştim işte bu ilahi bir mesaj jajfhdj kesin evlenicez biz ajdjjdjd
Hatta oradan çıktığımızda yerden güzel bir taş bulmuştu,saatine bakıp bu saat benim hayatımın değiştiği an demişti ajdjjdjd hala o saati unutmaz, hala saklar o taşı.
Tabi biz imkansız aşık, ben bir İstanbul kızı, o ise mafyatik bir ailenin biricik oğlu, yağız köy çocuğu ajdjjdjd
Ailem istemedi, bitti. Ailelerimiz çocukluk arkadaşı olmalarına rağmen sürekli kavg ettiler çıktığımız 2 yıl boyunca. Sonra ayrıldık işte, ama çok üzülmüştüm. O da beni geçen yıl buldu, seni seviyorum ciddi birşeyler olsun istiyorum dedi ama ben istemedim. Başkası vardı, konduramadım yani. Ama hala içimde bamb.aşk.adır. Dertlendirdiniz beni :KK43:
Bizde kadir gecesinde tanısmıstık ilahi ısaret oldugunu dusunmustum bende hatta arkadaslarımda... Sonra bosandık🤣🤣🤣🤣🤣

Bilmiyorum belki de o kişileri degil de o zamanki yaşadığımız duyguları özlüyoruzdur.

beni çok seven bir bey vardı. o zamanlar üniversiteliyiz tabi kanımız deli akıyor :) erkek - kız karışık arkadaş grubum vardı ve sevgilim beyefendi erkeklerle olan arkadaşlığımı bitirmemi istiyordu, ben tabi ki arkadaşlarımı bırakmam dedim gel zaman git zaman bu sevgilim beyefendi sosyal medyam da bir kaç erkek kaldı onları silmedim diye benimle tartıştı ve karşısında güldüm diye bana tokat attı.. annem bana dokunmamışken o hadsiz bana vurdu! tabi ki ayrıldım bende seviyordum ama o el kalkmayacaktı bana.
şimdi evliyim mutluyum, çok anlayışlı iyi bir kocam var. hala ara ara o muhterem beyefendinin profiline bakarım ama içimde zerre duygu yok merak ettiğimden. eşimin eski nişanlısının da profiline bakarım ara ara veya ilkokul arkadaşlarımın profiline :) o kadar sıradan yani :)

Bilmiyorum belki de o kişileri degil de o zamanki yaşadığımız duyguları özlüyoruzdur.
Yok valla ben direkt oğlanı özlüyorum, çünkü onun baktığı gibi kimse bakmadı bana. Kimse sevmedi. Havalar soğuduğunda kalın giyin diyen annemdi, bir problem olursa söyle diyen babamdı, koruyup kollayan abimdi, dertleştiğim ablamdı. Ondan sonraki hiçbir ilişkimi de o ilişkim kadar önemsemedim. Yine bitmezdi de adam mafyanın oğlu, amcaları çatışmada ölmüş ıvır zıvır. İstemediler işte.. Öyle.

Ahahhaa jahfhshshs
Ah bu işaretler sjdjdjj
Güzeldi o günler ya, en azından o güzel hisleri özlüyor insan
Aynen insanlar degıl de o an hıssedılenler özleniyor. O heyecan o degerlı hissetme hali, bırını sevmek. Sahilde oturduğum banka sempati duyardım asıkken, oyle de sevgi dolu guzel insan olurdum asıkken 🤣

Hepsini yasadım bıttı. Galiba en önemlisi, gecmısle yasamamak. Delirirsin.
Konu sahibi gıbı, seninle ilgisi olmayan psikopat ikinciye evlendi diye tamamen kaybettim diye dusunursun. Evlerden ırak 😌😉

Yok valla ben direkt oğlanı özlüyorum, çünkü onun baktığı gibi kimse bakmadı bana. Kimse sevmedi. Havalar soğuduğunda kalın giyin diyen annemdi, bir problem olursa söyle diyen babamdı, koruyup kollayan abimdi, dertleştiğim ablamdı. Ondan sonraki hiçbir ilişkimi de o ilişkim kadar önemsemedim. Yine bitmezdi de adam mafyanın oğlu, amcaları çatışmada ölmüş ıvır zıvır. İstemediler işte.. Öyle.

üzdün ya :KK43:

Aynen insanlar degıl de o an hıssedılenler özleniyor. O heyecan o degerlı hissetme hali, bırını sevmek. Sahilde oturduğum banka sempati duyardım asıkken, oyle de sevgi dolu guzel insan olurdum asıkken 🤣

Hepsini yasadım bıttı. Galiba en önemlisi, gecmısle yasamamak. Delirirsin.
Konu sahibi gıbı, seninle ilgisi olmayan psikopat ikinciye evlendi diye tamamen kaybettim diye dusunursun. Evlerden ırak 😌😉
Ay yok o kadar da değil.
Gidip psiko bi adamla evlenecek kadar sıyırmadım çok şükür :KK70:
Sen niye boşanmıştın ki?

Yine köye gittiğimde arar gözlerim onu. Benim geldiğim haberi çoktan uçmuş oluyor ona. Uzun uzun bakarız, belki bakkala gelir sigara alma bahanesiyle. İki kelam falan. Annesi kahveye gelir evimize, annesinin kızı yoktu kızım diye sever hala beni. Biz çok istedik ama olmadı. Belki de hayırlısı buymuş kuzum. Öyle işte.

Böyle konular okuyunca ben mi ruhsuzum diyorum. Elin psikolojik sorunları olan adamına bu kadar anlam yüklemek ne bileyim garip. O kafayla ikinci evliliğini yapıp kimin başını yakti acaba diye düşündüm.

Arabesk yaşamaya gerek yok hayatı yahu aşk güzel şeyde, insanın kendi canı herşeyden kıymetli olmalı.

Ay yok o kadar da değil.
Gidip psiko bi adamla evlenecek kadar sıyırmadım çok şükür :KK70:
Sen niye boşanmıştın ki?
Yapayalnızdım, dile getirdiğim de herseyın var ya diyordu bana🤣 herseyden kastı sigara ayakkabı elbise hahahahaha
Ailesini de hıc sevmiyordum.
Hani cocugun olmaz ama nasıp der onune bakarsın kocanla mutlu mesut, ben baya tek basımaydım. Bununla tek basına olacagıma gercekten tek basıma olurum bari ailesini cekmek zorunda kalmam dedim ama kolay gelmedim buraya da. Bı cok sey oldu. Bı cok seye göz yumdum ya da es gectım ya, hep es gecerim sandı.
Öyle olmadı.

Yine köye gittiğimde arar gözlerim onu. Benim geldiğim haberi çoktan uçmuş oluyor ona. Uzun uzun bakarız, belki bakkala gelir sigara alma bahanesiyle. İki kelam falan. Annesi kahveye gelir evimize, annesinin kızı yoktu kızım diye sever hala beni. Biz çok istedik ama olmadı. Belki de hayırlısı buymuş kuzum. Öyle işte.
Aileni ikna etsen, Belki olur... anladığım kadarıyla hala ikiniz de birbirinizi seviyorsunuz.

Yapayalnızdım, dile getirdiğim de herseyın var ya diyordu bana🤣 herseyden kastı sigara ayakkabı elbise hahahahaha
Hani cocugun olmaz ama nasıp der onune bakarsın kocanla mutlu mesut, ben baya tek basımaydım. Bununla tek basına olacagıma gercekten tek basıma olurum bari ailesini cekmek zorunda kalmam dedim ama kolay gelmedim buraya da. Bı cok sey oldu. Bı cok seye göz yumdum ya da es gectım ya, hep es gecerim sandı.
Öyle olmadı.
Amaan, seni istemeyen memnun edemeyen koca ölsün be :KK70:
Boşver iyi olmuş, bir yerde gerçekten ailesi falan çekilmez oluyor. Bir de ömür boyu yüz yüze, patavatsız hadsiz insanlarla.. Iyy. Geçmez yani.

Geçen gün bir arkadaşa da yazmıştım.
Hayatı bu kadar arabesk yaşamayın bence.
Gencecik insansın,kendini geliştirip yetiştirmelisin.

katılıyorum biraz kendi kendimize acıyıp olumlu olmaya çabalasak ya, baktık olamıyoruz, en azından çabaladık deriz, içimiz rahat olur. insana en büyük eziyeti yine kendisi yapar. boş yere arabeske bağlayıp karaları bağlamanın ne yararı var? bir şey olmuyorsa hayırlı olmadığındandır. arkadaşım şükret.

Amaan, seni istemeyen memnun edemeyen koca ölsün be :KK70:
Boşver iyi olmuş, bir yerde gerçekten ailesi falan çekilmez oluyor. Bir de ömür boyu yüz yüze, patavatsız hadsiz insanlarla.. Iyy. Geçmez yani.
Bi de dombılıydı salak 🤣🤣🤣
Bende az aptal degıldım tabi 🤣🤣🤣

Gecmez. Yalnızlık Allaha mahsus. Cift oldugunu bilirken yalnız olmak cekılmıyor. Ben simdi de yalnızım ama yalnızım zaten, tekil
Haliyle bu beni uzmuyor.
Bana uzak cehenneme dırek🤣🤣🤣

Aileni ikna etsen, Belki olur... anladığım kadarıyla hala ikiniz de birbirinizi seviyorsunuz.
Benim babam duyduğu an kesti attı, normalde kızmaz böyle şeylere ama adam gerçekten mafyanın oğlu. İstemediler yani kesinlikle. Sevmek değil ama belki biraz özlem var. Şuan ki erkek arkadaşım iyi, bana değer verip üstüme titriyor, hali vakti yerinde. Ama işte onun yerine bir başkasını koyamıyorum, ki oda benim yerime bir başkasını koyamıyor, biliyorum.

Öyle olmadı.
Pis dombili 😏😅

Bi de dombılıydı salak 🤣🤣🤣
Bende az aptal degıldım tabi 🤣🤣🤣

Gecmez. Yalnızlık Allaha mahsus. Cift oldugunu bilirken yalnız olmak cekılmıyor. Ben simdi de yalnızım ama yalnızım zaten, tekil
Haliyle bu beni uzmuyor.
Bana uzak cehenneme dırek🤣🤣🤣
Belki bulursun gerçek sevgili, hiç imkansız değil aslında.
Sen iyi şeyleri hakediyorsun bilmiyorum, hiç yüzünü görmedim ama sıcak bir yapın var. Sevimli, iyi,merhametli..

X