Anket Nub teorosi dogru tahminmi arkadaşlar

Nu teorisi dogrumu yanlışmı

• Tahminim dogrumu

OY: 357 76,8%
  • Tahminim yanlışmı

OY: 108 23,2%

• Ankete Katılan
    465
2.duzeye 2 hafta sonra giricem en son gecen hafta yani 19 haftada tarama esnasinda dr epeyce bakti net gorunmuyor hala dedi

2.duzeye 2 hafta sonra giricem en son gecen hafta yani 19 haftada tarama esnasinda dr epeyce bakti net gorunmuyor hala dedi
Alla alla benim ikizlerde dr 17 haftamda ikisinide 2 dkk da ikisinin kız oldugunu söyledi

Hayırlısı olsun sizin için ilk bebekmi saglıkla kucaklayın inşallah

Hatta belki dr veya ultrasonda birsey vardir diye ayri 3 dr a daha gitti onlarda goremedi kiza benziyor ama cikintida var olabiliyor bazen dendi minigim gostermedi bir turlu bende bundurumlarda kiz diyorum hep

Hatta belki dr veya ultrasonda birsey vardir diye ayri 3 dr a daha gitti onlarda goremedi kiza benziyor ama cikintida var olabiliyor bazen dendi minigim gostermedi bir turlu bende bundurumlarda kiz diyorum hep
Hala çıkıntı var deniliyorsa erkekte olabilir cnm benim baktıgım usgde bacak arası boş dr daha detaylı bakıyor o çıkıntı klitoris değilse pipide olabilir az önceki linke baktınızmı ilk sayfada açıklama var rabbim saglıkla nasip etsin

Orda ki teoriye gore erkek olmasi lazim ama inanin ki umrumda degil cunku 3 lu taramada biyokimyasalim asiri derecede yuksek cikti amniyosentez sonucunu bekliyorum kiz erkek farketmiyor yeter ki saglikli olsun

Orda ki teoriye gore erkek olmasi lazim ama inanin ki umrumda degil cunku 3 lu taramada biyokimyasalim asiri derecede yuksek cikti amniyosentez sonucunu bekliyorum kiz erkek farketmiyor yeter ki saglikli olsun
Rabbim saglıkla nasip etsin inşallah saglıkla kucagınıza alın inşallah

Merhaba yorumlayabilen ler rica etsem usg yi yorumlar mısınız? 12+4 günlük karından usg

Eklentiler

• IMG_20200109_121109.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_20200109_121001.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 45
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…