Anket Nub teorosi dogru tahminmi arkadaşlar

Nu teorisi dogrumu yanlışmı

• Tahminim dogrumu

OY: 357 76,8%
  • Tahminim yanlışmı

OY: 108 23,2%

• Ankete Katılan
    465

Ikra meyra

Kun fe yekün rabbim ol desin her şey olur 🤲💙❤️
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2015
19.669
27.141
Slm arkadaşlar nub teorisi konumuzda yaptıgım tahminleri ankete tıklayın yuzdesini görelim

Rabbim gönlünüzdekini saglıkla nasip etsin inşallah .. ecmain

Lütfen tahminde bulunduğum kişiler anketi oylasın teşekkur ederim

11 yada 12 yada 13 hafta Nub usg nizi konumuza paylaşın

11. Hafta %48

12. Hafta %91

13. Hafta %95 doğruluğu var

Slm hanımlar usg net değil tekrar usg istiyorsam ve siz usg paylaşmadıysanız anketime dahil olmasanız sevinirim bundan sonra net olmayan usg lere tahmin etmicem artı 11 yada 12 ve 13 olmayan usg lerede yorum yapmayacam tekrar paylaşın diyorum paylaşım olmadan anketimi oyluyorsunuz lütfen yazımı dikkate alın

Son düzenleme:
K Kazen bey konumu arkadaşlara nasıl bildirim yapabiliriz sevgilerimle iyi geceler yardımcı olursanız mutlu olurum teşekkurler Mune hanım sizede teşekkur ederim

İnşallah hamile kalırım inşallah sende dostu tahmin yaparsın ne tahmini yapacağını biliyorsun yazdım ki üste taşınsın konun
Ankete oyunu kullan ben ikiz kızlarıma totem yapmıştım rabbim çok şükür nasip etti her konuda kız anketine oy kullandım rabbim sanada saglıkla nasip etsin inşallah ecmain

iş yerimde bir arkadaşımın eşi hamileydi, ama bebek bir türlü göstermiyordu, sizin konunuzla tahmin ettik kız diye 3 hafta sonra falan öğrendiler ki kızmış

Bu nedirki biri bilgilendirebilir mi merak ettim kim tahmin ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…