Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

ins guzel haberler veririm sizin cikmadimi tahlilleriniz ins sorun cikmaz tedaviye baslarsiniz
Ins bauramdan sonra alicaz snuclari yazinki izindede baslicaz Allah nasip edrse ins bir sikinti cikmzda daha oncesinde gerek gormuyorum demisti cunku sebepsz infertilite sadece tupte sivi birikimi vardi hallettik onuda bakalim bu sefer 1ay kalirim ankarada tedavi boyunca

ins canim hepimiz emek veriyoruz emeklerimiz bosa gitmesin baska şehirden gelmekde insani yoruyor birde ćalisinca çok zor izin almakda zor ins guzel haberlerini alacagiz

ins canim hepimiz emek veriyoruz emeklerimiz bosa gitmesin baska şehirden gelmekde insani yoruyor birde ćalisinca çok zor izin almakda zor ins guzel haberlerini alacagiz
Tabikide bu sureci yasamayan bilemez birbirimizi oyuzden anlayabiliyoruz ne kdr az stres sikintiyla atlatirsak kâr bnce zaten ilaclar hormonlari altust ediyo Allah yardimcimiz olsn rabbim hepimize nasip etsin dirumu olan var olmayan var kalacak yeri olmayipta astide yatan var gecen sene biyerden gelmisler kalacak yerleri yok annesi anlatti 2gundur astide yatiyoruz kizim diye koyden gelmisler zor yha gercekten ne dicem bu arada kendini kapatma cik gez ankarada kizilay karanfil yuksel yap cok severim ankarayi hayatim orda gecti diyebilirimm..

Ben kabak çekirdeği ve incir kurusunu yumurta toplamadan önce yemiştim kabak çekirdeği aklıma estikçe yiyorum şimdi sağlıklı protein ağırlıklı yemeye çalışıyorum hiç kahve çay içmedim transferden sonra. Yumurta toplama sonrası follatro başlıyosun aldırırlar ilaçları zaten son iğne gününde

Hormonlardanmı bilmiyorum ama bazen içimde bi sinir topu hissediyorum ve patlatacak yer arıyorum ve çalışınca genelde müşteriye denk geliyo atılmasam bati. Bende başağrısı yapmadı şükür ama yumurtalıklarım fazla büyümüştü yumurta toplama sonrası çok şiştim ve canım acıdı

benim.hedefimde eşim var yanimda.degil ama tlfla bile patliyorum benimde karnim şiş ama daha toplama olmadi ilaclardan galiba etrafimizda olanlara rabbim yardim etsin

kilinikden sonra kizilaya gidip geziyorum tek oluncafa tadi olmuyor ama hemen eve gelmiyorum aksamlari yüruyuşe çikmaya calisiyorum gerginlik olmasa cok iyiim aslinda oda gececek ins

benda yarin alayim kabak cekirdeğini migrosda vardir ins incirinde suyunu iciyorum normal beslenmeye çalısiyorum inş kaliteli çikar

kilinikden sonra kizilaya gidip geziyorum tek oluncafa tadi olmuyor ama hemen eve gelmiyorum aksamlari yüruyuşe çikmaya calisiyorum gerginlik olmasa cok iyiim aslinda oda gececek ins
Kafana takma free takil hic tedavi gormuyormssn gibi davranfarzetki ankya gezmeye geldin

bazen oyle hissediyorum ben nerdeyim ne icin geldim diyorum avm geziyorum bol bol ekonomi çokecek
Aynn gez ye ic cöksn bosver ankya gelince disaridan eve gidesim gelmiyo butun cevrem arklarim is arklarim sevdiklerim orda olunca universiteyi falan ankarada okudum oyuzdn esim ankarali butun guzellikleri ankarada tanidim yasadim ankara benim icin cok baska❤ ins senin icinde guzellikler getirir ankara

ins şanlisin tanidiklar var benim olmayinca tek tüfek dolaşiyorum ankarayi kesfediyorum inş hepimize getirir güzellikler

arkadaşlar kardeşler hepinize merhaba. yazdıklarınızı okudum. yaşadıklarım aklıma geldi. arkadaşlar hepinizin kaygılarını stresini sıkıntısını bizzat yaşana birisi olarak fazlasıyla anlıyorum. novaart a hocalara ekibine güvenin derim. tokat ta yaşıyorum. 7 yıl hamilelik yaşamadım. gittiğimiz doktorlar ne eşimde nede bende hiçbir sorun olmadığını söylediler. ama hiçbir şekilde gebelik yaşamadım. sonunda ankara da yaşayan bir akrabamdan novaart ı duyduk. gittik. ahmet hocayla tanıştık. iki aşılama sonrası tüp bebeğe karar verdik. geçen yıl ramazan ayında eşimde bende çalıştığımız için ve tedavi sürecinin nasıl olduğunu bilmediğimiz için izin falan almamıştık. ramazan ayında 4-5 kez neredeyse birer gün arayla ankara'ya günübirlik gidip geldik. toplam 17 yumurta toplandı. ikinci gün bu sayı 8 e düştü. zaten üçüncü günde ramazan bayramının ikinci günü orta kaliteli iki emriyo transfer edildi. sonucum pozitifti. ancak değerlerim ikiye tam katlamadı. derken ne olduğuna anlam verilemedi. hcg değerinin düşmesini beklerken yeniden yükselişe geçti. kese falan görünmedi bir türlü. gazi üniversitesinde kürtaj oldum. o kürtaj olduğumda yattığım oda tam doğumhanenin yanı idi. sürekli yeni doğan bir bebek sesi geliyordu. o kadar acı idi. tarif edemem. sonrasında pes etmedim. 4-5 ay sonrasında yeniden tedaviye başladık. yine uzun yolculuklar. git geller. toplam 8 yumurta toplandı. beşinci güne kaliteli embriyolarım kaldı. yılbaşını ankara da geçirdik. 3 ocak iki embriyo transferi yapıldı. iki gün ankara da kaldık. evimize dönerken eşim aracı okadar yavaş kullandı ki uzun bir yolculuk geçirdik. sonucum pozitifti. değerlerim üçe katlıyordu neredeyse. önce birinci keseyi sonra ikinci keseyi gördük. kalp atışlarını duyduk. ama gebeliğin 8. haftası birinin kalbi durdu. şu an 6 aylık hamileyim. allaha şükür herşey yolunda. şu yaptığınız eleştirilerin hemen hemen hepsi bizimde aklımızdan geçiyordu. ama hocaların vakitleri çok kısıtlı. bizim gibi birçok insana vakit ayırmak şifa dağıtmak zorundalar. bizde ahmet hocanın hastasıyız. ahmet hoca olmadığında mehmet hoca baktı. ilknur hoca baktı. ama transfer toplama hepsinde ahmet hoca ilgilendi. maddi manevi o kadar yıprandık anlatamam. kafanızı hiçbir şekilde yumurta sayısına iletişime takmayın. inanki novaart ne yapılacağını sizden iyi biliyor. takibini yapıyor. hiç merak etmeyin. çok memnun kaldık. herkese tavsiye ediyoruz. allahım bu mübarek günlerde bu sitede bebek bekleyen ve halen novaart ta tedavi gören ve tüm insanlık aleminde bebek özlemi duyan kim varsa hepsinin kucağına bebek almayı nasip eylesin. biz mücadelemizi vereceğiz. nasip ve takdir allah tan. hepiniz allah a emanet olun.

Çok çok sevindim inşallah sağlıkla kucağına almakta nasip olsun yavrunu İnşallah bizde görürüz pozitifleri

Bende hep güvenerek gittip Mehmet hocaya sağolsun gerektiği kadar bilgiyi veriyo zaten inşallah hayırlı sonuçlanır bizim içinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…