Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Transfer mi oldu yeni ne aşamadasın hemşire transfer günü olabileceğini söylemişti
Yok canım ben daha tedaviye başlamadım nisan ayının başında negatif sonuçlandı 1 tane tüp bebeğim daha başlamadım. Normal yolla hamile kalanlardan duymuştum kasık ağrısını çokta bir ümit olabilir mi kendiliginden diye dedim

arkadaşlar kardeşler hepinize merhaba. yazdıklarınızı okudum. yaşadıklarım aklıma geldi. arkadaşlar hepinizin kaygılarını stresini sıkıntısını bizzat yaşana birisi olarak fazlasıyla anlıyorum. novaart a hocalara ekibine güvenin derim. tokat ta yaşıyorum. 7 yıl hamilelik yaşamadım. gittiğimiz doktorlar ne eşimde nede bende hiçbir sorun olmadığını söylediler. ama hiçbir şekilde gebelik yaşamadım. sonunda ankara da yaşayan bir akrabamdan novaart ı duyduk. gittik. ahmet hocayla tanıştık. iki aşılama sonrası tüp bebeğe karar verdik. geçen yıl ramazan ayında eşimde bende çalıştığımız için ve tedavi sürecinin nasıl olduğunu bilmediğimiz için izin falan almamıştık. ramazan ayında 4-5 kez neredeyse birer gün arayla ankara'ya günübirlik gidip geldik. toplam 17 yumurta toplandı. ikinci gün bu sayı 8 e düştü. zaten üçüncü günde ramazan bayramının ikinci günü orta kaliteli iki emriyo transfer edildi. sonucum pozitifti. ancak değerlerim ikiye tam katlamadı. derken ne olduğuna anlam verilemedi. hcg değerinin düşmesini beklerken yeniden yükselişe geçti. kese falan görünmedi bir türlü. gazi üniversitesinde kürtaj oldum. o kürtaj olduğumda yattığım oda tam doğumhanenin yanı idi. sürekli yeni doğan bir bebek sesi geliyordu. o kadar acı idi. tarif edemem. sonrasında pes etmedim. 4-5 ay sonrasında yeniden tedaviye başladık. yine uzun yolculuklar. git geller. toplam 8 yumurta toplandı. beşinci güne kaliteli embriyolarım kaldı. yılbaşını ankara da geçirdik. 3 ocak iki embriyo transferi yapıldı. iki gün ankara da kaldık. evimize dönerken eşim aracı okadar yavaş kullandı ki uzun bir yolculuk geçirdik. sonucum pozitifti. değerlerim üçe katlıyordu neredeyse. önce birinci keseyi sonra ikinci keseyi gördük. kalp atışlarını duyduk. ama gebeliğin 8. haftası birinin kalbi durdu. şu an 6 aylık hamileyim. allaha şükür herşey yolunda. şu yaptığınız eleştirilerin hemen hemen hepsi bizimde aklımızdan geçiyordu. ama hocaların vakitleri çok kısıtlı. bizim gibi birçok insana vakit ayırmak şifa dağıtmak zorundalar. bizde ahmet hocanın hastasıyız. ahmet hoca olmadığında mehmet hoca baktı. ilknur hoca baktı. ama transfer toplama hepsinde ahmet hoca ilgilendi. maddi manevi o kadar yıprandık anlatamam. kafanızı hiçbir şekilde yumurta sayısına iletişime takmayın. inanki novaart ne yapılacağını sizden iyi biliyor. takibini yapıyor. hiç merak etmeyin. çok memnun kaldık. herkese tavsiye ediyoruz. allahım bu mübarek günlerde bu sitede bebek bekleyen ve halen novaart ta tedavi gören ve tüm insanlık aleminde bebek özlemi duyan kim varsa hepsinin kucağına bebek almayı nasip eylesin. biz mücadelemizi vereceğiz. nasip ve takdir allah tan. hepiniz allah a emanet olun.
sizin adiniza çok sevindim inş yavrunuza saglikla kucağiniza alirsiniz bizde bir sureçden geciyoruz bazen gerekli yada gereksiz endişeler yaşiyoruz hepsi bu zor sureçden iyi duşunelim iyi olsun hersey

Çok çok sevindim inşallah sağlıkla kucağına almakta nasip olsun yavrunu☺ İnşallah bizde görürüz pozitifleri
inşallah
sizin adiniza çok sevindim inş yavrunuza saglikla kucağiniza alirsiniz bizde bir sureçden geciyoruz bazen gerekli yada gereksiz endişeler yaşiyoruz hepsi bu zor sureçden iyi duşunelim iyi olsun hersey
Sizin yazdıklarınızı endişelerini zi okudum inanın aynı duyguları şehir dışından gelip gitmenin sıkıntıları nı maddi manevi yaşadım inşallah istediğin sonucu alırsın bu emeklerin çektiğin sıkıntılar geride kalır

inşallah

Sizin yazdıklarınızı endişelerini zi okudum inanın aynı duyguları şehir dışından gelip gitmenin sıkıntıları nı maddi manevi yaşadım inşallah istediğin sonucu alırsın bu emeklerin çektiğin sıkıntılar geride kalır
inş umudumu yitirmiyorum herzaman diyorum rabbim hayırlisiyla nasip etsin

sizlerinde bayrami mubarek olsun pek giremedim bu aralar dün opu oldu 13 yumurta toplandi bugun arayacaklarini söylediler gazide ögleden sonra ariyorlardi nasip bakalim kac tanesi döllenecek
Aradılar mı ne oldu merak ettim inşallah güzel haberler almışsındır

Benim ilk değerim 65 di çok sevindim sonra düştü malesef dün 27 bugün 12 kimyasal oldu sanırım yarın hocayla görüşcem

Benim ilk değerim 65 di çok sevindim sonra düştü malesef dün 27 bugün 12 kimyasal oldu sanırım yarın hocayla görüşcem
Uzulme lutfen yine olur
10 tanesi dollenmiş bakalim yarin nasil haber gelecek pgt için gorusecegim neye karar verecegiz bizde şaşirdik
Hadi ins guzel haberler gelsin🙏bu sefer olsun yha Allah buyuk

bugun karnim cok gergin yürurken karnimin ici cok agriyor zorlaniyorum yururken sanki afedersiniz gaz dolmus patlamaya hazir ins ohss olmamisimdir klinikteyim ahmet beyle gorusecegim

bugun karnim cok gergin yürurken karnimin ici cok agriyor zorlaniyorum yururken sanki afedersiniz gaz dolmus patlamaya hazir ins ohss olmamisimdir klinikteyim ahmet beyle gorusecegim
Benim yumurtalıklarım fazla büyümüştü aynı şeyi bende yaşadım ama su toplamamıştı inşallah su toplamaz normal şişlik transfere kadar geçiyo

Benim yumurtalıklarım fazla büyümüştü aynı şeyi bende yaşadım ama su toplamamıştı inşallah su toplamaz normal şişlik transfere kadar geçiyo
şimdi muayene oldum su toplamiş ama hafif dedi carşamba tekrar bakip karar verecekmiş sizin sonuc ne oldu verdiniz mi kan ins yükselmiştir

Son düzenleme:
X