Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

şimdi muayene oldum su toplamiş ama hafif dedi carşamba tekrar bakip karar verecekmiş sizin sonuc ne oldu verdiniz mi kan ins yükselmiştir
Malesef kimyasal oldu adetin başlamasını bekliyorum hayırlısı böyleymiş genetik testlere bakalım aklımızda kalmasın dedi bide rahim içi film falan çektirmedim hiç belki film çektiririm dondurulmuşlarla devam edeceğim ağustos gibi sonuçlar çıkınca

üzuldum gercekten 2 ay once bende kimyasal gebelik gecirdim ins sonuclar iyi cikar tedaviye devam edersiniz bende carsamba tekrar gidecegim su toplamam gecmişse persembe 5 . günu embriyosu transver yapilacak inş yoksa 1 ay sonra nasipde ne varsa onu gorecegiz bakal kac embriyom kalacak

İnşallah geçer canım 10da sağlıkla kalır 5.güne

Canım bebeğin hayırlı olsun sağlıkla kucağına al tedavin nasıl geçti kaçıncı denemede oldu bilgi verirmisin biraz
Bizim ilk denemede oldu. Aslında spontane da olabilirdi ama ben artık yaşımdan dolayı beklemek istemedim. 5 yumurtam oldu beşten üç tanesi beşinci güne gelebildi. Biz pgd ye de gönderdik üçü de sağlam geldi. İkisi transfer edildi bir tanesi tuttu.

tskler ins olur icimde bi umut yeşeriyor ☺ohss beni zorluyor karnimin icleri yara sanki ins fazla su toplamamiştir
Yok cnm yha bol su ic yuruyus yap vucut atar takma kafana guzel dusun guzel olsun hersey Allah buyuk transfere girmeden 313 ayetel kursi 313 fatiha oku niyetle ins tutacak bu sefer icimden bi ses ole diyo

Yok cnm yha bol su ic yuruyus yap vucut atar takma kafana guzel dusun guzel olsun hersey Allah buyuk transfere girmeden 313 ayetel kursi 313 fatiha oku niyetle ins tutacak bu sefer icimden bi ses ole diyo
bol su iciyorum bu aksamda yuruyus yapayim ins fayda eder tamam okurum salavatda cekeyim peygamber efendimizin yunus peygamberin duasi olsun ins hisleriniz cikar ☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…