Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

inş rabbim kimsenin emegini boşa çikarmasin sizin tedavi nasil sonuçlandi
Benim ilk tedavim tuttu. 6 haftalık düştü. Sonraki tedvılerım olumsuz oldu. Ben Mehmet hoca dan cok memnunum fakat orda devam edemeyeceğim. Devam edemeyeceğim ıcın üzgünüm ama maddi ve manevi yönünü düşünmek zorundayım.

Allah yardımcın olsun canım gerçekten çok masrafli Bebek İşi Rabbim Ummadığın Anda inşallah

uzuldüm inanin rabbim yardimciniz olsun bende çok umutlu degilim ama denemedende olmuyor gazide yaptirdim ilk denememi tutmadi yasdan dolayi ozelle arada 3 bin lira oynuyor ben pek memnun kalmadim gaziden tabiki beklentiyle alakali bide ozeli deniyelim dedik pgt şart bende ama ahmet hoca pek sicak bakmadi bakalim nasipde varsa gorecegiz simdi nerde denemek istiyorsunuz

Allah yardımcımız olsun hepimizin. İnanın hiç bilmiyorum nasıl bir vakayız bende bilmiyorum.bende sorun yok. esim de ameliyattan sonra sorun kalmadı dendi dogal yolla olur dedıler. İnanın o kadar nötrüm kii caresizim ki ne yapayım ben de bılemedım beklesem olmuyor. Beklemesem yenı bır doktor yeni bir hastane arastırmam lazım bulunduğum il cok da yeterli degıl bu işte. Adana da deneyebılırım. Bu ara cok mutsuz umutsuz caresız aglamaklı bır haldeyım

inanin bizdede sorun yok 4 kere kendiliginden hamile kaldim hepsi bos kese genetik pihtilasma da sorun pgt icin tup bebek dediler yaptik o tutmadi yas 42 nerde sorun var bilmiyorum dr larda birsey demiyor bi yaş diyorlar ama 25 yasinda da ayniydi simdide ayni bos kese antalyada var diyor lar tup bebek merkezi arastirin inş üzulmeyin desem de boş insan çok uzuluyor yipraniyor rabbim ins bu sefer yavrunuzu kucaginiza almayi nasip eder bu mubarek ayin yüzü suyu hürmetine Hızir aleyhisselamin duasi olsun inş cabuk kabul olur

Valla umidinizi yitirmeyin illaki zor surec maddi manevi yipratiyo insani hersey Allah tn layik gorup verirsede vermezsedebizler elimizddn geleni yapiyoruz takdir yuce yaradanin her serde bi hayr var demisler dogurmakla yada dogurmamakla ana olunmuyo yetistirme yurdunda okdr guzel cocuklar varki zaten herdoguran ana olsaydi yurtlar bole dolup tasmazdi isyan etmiyorum tabikide cok uzuluyorum ama bundada var bi hayr diyorum zamani var diyorumm komsum dogum yapti kendiligindn oldu tedavi falan degil cocugun kafatasi hic yok beyni gelismemis aldirmadi dogurdu gunahina girmicmm dedi cocuk kafadan asagisi okdr guzelki gurbuz bi cocuk simdi fise cihaza bagli dr ne xamn istersnz fisini cekicz demis rabbim saglikli sihhattli evlatlar nasip etsin ins cumlemize olmzsada kader deyip onumuze bakariz hersey cocuktn ibaret degil ins emeklerimizn karsiligini verir rabbim saglicakla kalinn..

dr ahmet bey ama hep mehmet beyde oluyorum muayene kendi dr goremedim malesef hiç bilgi vermiyorlar bundan çok rahatsizim devlette tedavi oluyor gibiyim usg den sonra hic gormuyorum dr desem dogrudur başladim ama pişman oldum

dr ahmet bey ama hep mehmet beyde oluyorum muayene kendi dr goremedim malesef hiç bilgi vermiyorlar bundan çok rahatsizim devlette tedavi oluyor gibiyim usg den sonra hic gormuyorum dr desem dogrudur başladim ama pişman oldum
Randevu alıpta gitmiyomusun canim? Bide mehmet hoca olmayinca Ahmet hoc, ahmet hoca olmayınca mehmet hoca ilgileniyomus hastalarla biz ön görüşme gibi gittik konuştuk öyle dediler ama ikisinide iyi söylüyorlar sıkma bence canını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…