Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Transfer mi oldu yeni ne aşamadasın hemşire transfer günü olabileceğini söylemişti
Yok canım ben daha tedaviye başlamadım nisan ayının başında negatif sonuçlandı 1 tane tüp bebeğim daha başlamadım. Normal yolla hamile kalanlardan duymuştum kasık ağrısını çokta bir ümit olabilir mi kendiliginden diye dedim

sizin adiniza çok sevindim inş yavrunuza saglikla kucağiniza alirsiniz bizde bir sureçden geciyoruz bazen gerekli yada gereksiz endişeler yaşiyoruz hepsi bu zor sureçden iyi duşunelim iyi olsun hersey

Çok çok sevindim inşallah sağlıkla kucağına almakta nasip olsun yavrunu☺ İnşallah bizde görürüz pozitifleri
inşallah
sizin adiniza çok sevindim inş yavrunuza saglikla kucağiniza alirsiniz bizde bir sureçden geciyoruz bazen gerekli yada gereksiz endişeler yaşiyoruz hepsi bu zor sureçden iyi duşunelim iyi olsun hersey
Sizin yazdıklarınızı endişelerini zi okudum inanın aynı duyguları şehir dışından gelip gitmenin sıkıntıları nı maddi manevi yaşadım inşallah istediğin sonucu alırsın bu emeklerin çektiğin sıkıntılar geride kalır

inş umudumu yitirmiyorum herzaman diyorum rabbim hayırlisiyla nasip etsin

sizlerinde bayrami mubarek olsun pek giremedim bu aralar dün opu oldu 13 yumurta toplandi bugun arayacaklarini söylediler gazide ögleden sonra ariyorlardi nasip bakalim kac tanesi döllenecek
Hadi ins cok guzel dollenir hepsi

sizlerinde bayrami mubarek olsun pek giremedim bu aralar dün opu oldu 13 yumurta toplandi bugun arayacaklarini söylediler gazide ögleden sonra ariyorlardi nasip bakalim kac tanesi döllenecek
Aradılar mı ne oldu merak ettim inşallah güzel haberler almışsındır

Benim ilk değerim 65 di çok sevindim sonra düştü malesef dün 27 bugün 12 kimyasal oldu sanırım yarın hocayla görüşcem

Benim ilk değerim 65 di çok sevindim sonra düştü malesef dün 27 bugün 12 kimyasal oldu sanırım yarın hocayla görüşcem
Uzulme lutfen yine olur
10 tanesi dollenmiş bakalim yarin nasil haber gelecek pgt için gorusecegim neye karar verecegiz bizde şaşirdik
Hadi ins guzel haberler gelsinbu sefer olsun yha Allah buyuk

Kardeş ne desek boş belki seni benden daha iyi kimse anlayamaz aynı şeyleri ilk denemede bende yaşadım umudunu yitirme allah büyüktür dua et inşallah olacak

bugun karnim cok gergin yürurken karnimin ici cok agriyor zorlaniyorum yururken sanki afedersiniz gaz dolmus patlamaya hazir ins ohss olmamisimdir klinikteyim ahmet beyle gorusecegim

bugun karnim cok gergin yürurken karnimin ici cok agriyor zorlaniyorum yururken sanki afedersiniz gaz dolmus patlamaya hazir ins ohss olmamisimdir klinikteyim ahmet beyle gorusecegim
Benim yumurtalıklarım fazla büyümüştü aynı şeyi bende yaşadım ama su toplamamıştı inşallah su toplamaz normal şişlik transfere kadar geçiyo

Benim yumurtalıklarım fazla büyümüştü aynı şeyi bende yaşadım ama su toplamamıştı inşallah su toplamaz normal şişlik transfere kadar geçiyo
şimdi muayene oldum su toplamiş ama hafif dedi carşamba tekrar bakip karar verecekmiş sizin sonuc ne oldu verdiniz mi kan ins yükselmiştir

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…