Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

randevuyla gidiyorum ilk gorusmede vardi sonrakinde mehmet bey bakti daha sonra dersi varmis iknur hanim bakti kendisini sevemedim iceri girdim gozü telefonda mrh bile.demedi usg odasina gectim bugunde 8 bucukda kilinikteydim ahmet hoca geldi gitti mehmet bey e baktiralim dedi sekreter hanim ozele gidiyoruz ama ilgi yok usg odasinin kapisinda ben sordum kac yumurta cikar diye hic bilgi vermiyorlar konusmadan cikip gidiyorlar icim hic rahat degil sanki yanlıs karar vermisim gibi bilgilendirme cok onemli ben sormasam yumurta hakkinda hic bilgi yok ben zaten devlettin iletisim yetersizliginden özeli sectim hiç istemeyerek buda benim şansim galiba bu mubarek gecenin hurmetine rabbim evlatlarimiza kavustursun hayirilisyla

seni etkilemek istemem ama yasadiklarini ben de yasadim konusmak istemiyorlar genel bir prosedur gibi karsindaki konusmayinca sen de soru soramiyorsun aklimdakileri sormayacak miyim o zaman sen neden varsin? bu gibi kimine gore gereksiz ayrinti yuzunden devam etmedim iyi ki etmemisim

etkilemek degil sizinki gozlemleriniz benim tedavimin ortasindayim ilaclari kullaniyorum ins tutar herseye rağmen tutmazsa birdaha gelmem klinige bana beni anlayan 5 dk olsa sorularima cvp ayiracak bir klinik bulmam lazim sormadanda bilgilendirmeli dr bilgisine birsey diyemem tdv sonra bu konuda yorum yapabilirim ama iletisim bilgilendirme sıfir

Aa ben sok ilknur hoca aslinda cok tatli konuskan biridir ole davranmazdi ama dalginligina gelmistir bnce guzelim inanki hangi klinige gidersen git hocalarin geneli bole inanki tedavinin ortasindasn moralini bozup stres yapma usgdenmi ciktin sole leman a ben hocayla konusmk istiyorum de ben her muaynane girip ciktigimda hoca giyinmemi bekliyo sonrasinda durum degerlendirmesi yapiyoruz konusuyoruz ole cikiyorum odadan diger odaya dahi gecse ben giyinince geliyo konusmata bende aklimdakileri soruyorum bilmiyorum yillardir taniyorum hastasiyim operasyonlarimi kendisi uapti gerek novartta gerekse ozel muayanesinde ne varsa konusuyorum esim bazen diyoki simay ne olur hocayi bunaltma sorularinlasunu soleyebilirim sevgili emiliacmm bazen cok gergin sinirli vurdumduymz dalgin olabiliyolar cunku cok yogunlar tip fakultesi novartt ozel mua.ve ozel bir kac hastaneyle anlasmalari var ysni bu adamlar gunde toplasan kac saat dinlenip uyuyup hastalara kosuyo dersn aksama kdr birsuru hasta hikayesi tedavi plani kolay degil istda ark gidiyo sozde prof diye basladi hocanin bikere yuzunu goremedik dedi hersey asistanlar oyonden sansliyiz bnce bu sefer guzel haberler alip vermek nasip olur kizlar hepiniz dualarimdasnz Allah herkesin yardimcisi olsun hayirli kandiller herkese..

inanin beklemiyorlar giyinmemi bi bakiyorum kaybolmuşlar benden iyi elekrtik alamadilar galiba farkindayim en unlü kliniklerdede bu tur sorunlar var iletisim dersi aldirmak lazim kesin 5 gunum bugun cetroit mi ne ona basladik pazartesi tekrar gidecegim yumurta var dedi mehmet hoca ama kactane kaliteli cikar bilmiyorum taze transver taraftari ins yumurtalar kaliteli cikar cuma gunune toplama olur inş bayram ama ahmet hoca ben burdayim dedi inş toplamaya girer sizinde kandiliiz mübarek olsun

Evet ikiside çok konuşmuyorlar Ahmet hocada Mehmet hocada biz görüşmeye gittik sadece Mehmet hocayla konuştuk ama ordaki hastalarida hep aynı şeyi söyledi ama başarılılar bu işte çok dediler bence stres yapma kötü düşünme canım hakkında hayırlısı olsun inşallah

ins guzel yumurtalar cikar dollenirler anneye tutunurlar guzel dusun guzel olsun tedavin guzel sonuclansinda gerisi muhim degil haberdar at guzel haberler bekliyorum heyecanla

İyi geceler herkese! Benimde novaartta ilk tüp bebek denememdi ve pozitif sonuç aldım. Bugün ultrasona girdim 6. Haftamdı kese göründü fakat bebek görünmedi haftaya bir daha bakalım dedi Mehmet hoca. Böyle bir durumla karşılaşan var mı boş gebelikmidir sizce?

Benden hsg felan olmadan , benden ve eşimden genetik test istemeden direkt yumurta rezervim a diye tüp bebeğe başladık . Sizi neden tüp bebeğe yönlendirdi Mehmet hoca?
Genetik testi senin için mi eşin için mi eşime yapılmıştı benim tedaviden önce hadi inşallah bu son tedavi olsun iğnelerde bitsin ☺

Ne güzel özetlemişsiniz

Benden hsg felan olmadan , benden ve eşimden genetik test istemeden direkt yumurta rezervim a diye tüp bebeğe başladık . Sizi neden tüp bebeğe yönlendirdi Mehmet hoca?
Canım bizde sperm azlığı sorunu var genetik testi falan eşimin üroloji doktoru ondan istedi ben yaptırmadım kalıtsal bi sorun mu var Kromozomlarda yada dna dizilimde falan diye bakıldı bizim tüp bebekten başka şansımız yok zaten novaartıda korudaki ürolog önerdi bi araştırın baya başarılılar diye

Canım sen giyinince hemen odadan çıkıyomusun giyinip çıkınca biraz bekleyince hoca hemen gelip bilgi veriyor durumunla ilgili zaten ben Mehmet hocanın hastasıyım evet çok konuşmuyor inan bana görede bir doktor değil bana kalsa otursun bana detaylı detaylı anlatsın ama onuda anlayabiliyorum. Odaya geldiğinde aklımdaki herşeyi sorabiliyorum ultrasondada bazen çenem durmuyor giyin öyle konuşalım diyor yine konuşuyoruz. Bu arada ilknur hoca tedaviye başladıktan sonra ilk kontrolüme girdi Mehmet hocanın taziyesi varmış oda gayet ılımlı davrandı anlayamadım ki

Mrb abimlerin yengemin doktoru ahmet hocaydi cok memnun kalındi Allah ondan razi olsun.şehir dışından geliniyordu gazi hastanesinde peritonoloji randevularini bile kendisi alıverdi hastaneye yatışıni erken dogum olunca bile bizzat kendisi ayarladı.Her an kendisi dualarimizda ve su an ikiz prenseslerimiz 10 aylik.oldular

usgden ciktikdan sonra kimse olmuyor odada hemşire bile bende cikiyorum gelmeyecekler diye belki buda benim eksikliğimdir pazartesi bekleyecegim bakalim ne olacak iletisim ve zaman en iyi yerlerdede var dedigim gibi belki benim hassas bir zamanima denk gelmiştir ilknur hoca da belki iyi gununde degildi insaniz sonuçda inş bundan sonrasi iyi olur anliyacaginiz ahmet hocayla gorusemedim tdv surecinde o da cañimi sıktı açıkcası sizin tedaviniz ne aşamada inş bebeginize kavuşmuştursunuz

Bence önce sakin olun ikiside çok iyi hocalar çok stresli bir zamandan geçiyoruz çok normal herşeye takmak söylenmek. Bende normalde hastanede herşeye takan söylenen bi insanım normalde ki özel hastaneye gidiyoruz Çok normal beklentiler. Bu tedaviye başlayalı bana bir sakinlik çöktü moral çok önemli çünkü stres yapmayıp kimseye takmama kararı aldım usg den çıkınca bekleyin hoca gelip açıklama yapar yumurtaların durumunu falan sorabilirsiniz. İlk tedaviniz mi bilmiyorum ama çok yumurta çok emriyo demek değilmiş onu anladım 15taane toplanıp 1tane kalanda var 3tane toplanıp 3üde kalanda. Sizin stresiniz yedikleriniz çok etkiliyor. Benim pazartesi transferim yapıldı Perşembe test günüm inşallah size güzel haberler veririm hepimize umut olur miniğim

bende normal hayatim da sakinimdir ama tedavi surecinde gergin oluyorum birde başagrisi haklisiniz takmamak lazim ama bu ilaclardan mi cok geriliyorum başim patliyor inş emegimizin sonucunu alıriz bende bekleyecegim usg den sonra yumurta sayisi onemli degil kaliteli olmasi onemli 2. denemem asil onemli olan 3 dk olsa konusmak inş pazartesi basaracagim sizinde guzel haberlerinizi aliriz ozel bir beslenmeniz var mi bana vitamin vermedi ahmet bey incir suyu iciyorum transvere yakinda kabakla cekirdegi dut kurusu yiyecegim tabiki hersey Allahdan gerisi sebep

Son düzenleme:
ins guzel yumurtalar cikar dollenirler anneye tutunurlar guzel dusun guzel olsun tedavin guzel sonuclansinda gerisi muhim degil haberdar at guzel haberler bekliyorum heyecanla
ilaclardan midir nedir cok başim agriyor oda beni iyice geriyor galiba migrende var bende umutluyum ama hersey rabbimden normalde anlayisliyimdir tup bebek tedavisi yan etki yapiyor bana

ilaclardan midir nedir cok başim agriyor oda beni iyice geriyor galiba migrende var bende umutluyum ama hersey rabbimden normalde anlayisliyimdir tup bebek tedavisi yan etki yapiyor bana
ilaclar yapiyo basagrisi bide geriliyoruz stresten ins bu son tedavin olur hayirlisiyla agriya minnosla yada minnoslarla donmek nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…