Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ne demek canım benim yardımcı olabiliyorsam biraz olsun ne mutlu bana. İyi yapmışsın canım çok gecikmeden almakla bir yolunu bulurlar elbet rahat ol sen
Sımdı cıktım psıkıyatrdn canım Dlk2606 Passıflora verdı. Iyı gelır dedı. Hamılelıkte bıle kullanılıyor dedı. Tup bebekte psıkolojı cok onemlı dedı.

Benimde 7. Gün bugun. 2. Gün önce gittim kan verdim negatif cıktı pazartesi 10. Gün tekrar kan bercem bakalım

Kaçıncı gün transferiydi cnm ?
Benim çatlatma ignesinin etkisi olduğundan hala idrar pozitif çıkıyor o yüzden kan vermiyorum ama zaten HCG de henüz salgilanmamis oluyor verip de üzülmek istemiyorum

Sımdı cıktım psıkıyatrdn canım Dlk2606 Passıflora verdı. Iyı gelır dedı. Hamılelıkte bıle kullanılıyor dedı. Tup bebekte psıkolojı cok onemlı dedı.

Ah cnm keşke bende öyle birşey icseydim transfer sonrası üç gün hayatımın kabus günlerini yaşadım çok mutsuzluklar yaşadım üzüldüm transfer gecesi sabaha kadar ağladım. ( Bir olay yüzünden canım sikilmisti ) İkinci gün tam toparlandim düzeldi derken yine aynı olay tekrar etti yine elimde olmadan cok ağladım zaten tedavi sürecinde çok yipranmistim hormonlar desen çok yıprattı birde böyle birsey olunca kaç gündür kabus yaşıyorum Eğer benim tutarsa herkesin tutar. Keşke bende bu suruptan alsaydım

Kaçıncı gün transferiydi cnm ?
Benim çatlatma ignesinin etkisi olduğundan hala idrar pozitif çıkıyor o yüzden kan vermiyorum ama zaten HCG de henüz salgilanmamis oluyor verip de üzülmek istemiyorum
Benim 3. Gün embiryosyd. Çatlatma iğnesinin etkisi yokmıs demek bende. 5. Gün vermiştim kanı çıkmadı 0.633 cıktı

Benim 3. Gün embiryosyd. Çatlatma iğnesinin etkisi yokmıs demek bende. 5. Gün vermiştim kanı çıkmadı 0.633 cıktı

Cnm senin HCG sekizinci gün salgilanmaya baslayacak yani beşinci gün hala tutunma zamanki oluyor bu yüzden içini ferah tut inşallah güzel sonuçlar alırsın cnm. Benim çatlatma iğnemin 11 günü. Hala idrarda silik çıkıyor. Aynı iğneyi aşılama da vurulmuştum o zaman da etkisi 12 günde geçmişti sonra da hemen adet olmuştum inşallah şimdi de adet olmam diye dua ediyorum

Çok şükür canım bak sıkıntı yok hem hamileliktede kullanılıyormuş şifa olur geçer şikayetlerin inşallah sen stres yapma sakın stres bu süreçte çok büyük etken gerçekten rahat ol her zaman güzel düşünmeye çalış canım Allah yardımcımız olsun

Bende ilk aşılamada hamile çıkmıştım çatlatma iğnesinin etkisiyle. Ama bu sefer böyle olmadı etki göstermedi. İnşalah öyledir inşallah hamileyimdir

Tutar ınsallah canım. Rabbım OL desın neler olmaz. Ben yazılanları okuyoyorum ama Dlk2606 hep beynımde yer ettı :) ılk foruma geldım hemen cvp yazmıs bana Allahım birini bin etsın hem Dlk2606 hemde hepınızın

Dr dedıkı gecmıste yasadıgım seylerden dolayı beynın hala ılac ıstıyor. Ama bebek olacak dıyede ıcemem dıyorsun beynıne. Ama beynın kazanıyor dedı. Bu ılacı verdı ıste. Psıkolojın ıyı olmazsa zaten olmaz dedı. Bas donmem mıde bulantım bundamıs.sana cok ıyı gelır dedı.

Cnm insallah tutar Rabbim herkesin yüzünü guldursun insallah. Dlk2606 bir tane zaten. Sağolsun herkesin derdine koşturuyor Allah razı olsun

Canim ya benim adetime 10 gun var ve kahverengi akintim var, yumurtlama günumdeyim suan.. düsükten sonra olmasi normal mi sendede oldumu çok huzursuz oluyorum ve terliyorum falan ne oldugunu anlayamadim

Canım ben bılgısızım bu konularda. Eylulde nasıpse baslayacagım
Insallah bebegıne saglıkla kavusursun. Az once dr bana dedıkı; kendı kendını rahat tutmayı ogren. Nefes egzersızı yap dedı. Agızdan al burunda yavasca nefesını ver dedı.su an kı huzursuzlugubu bıraz olsun alır belku o yuzden yazmak ıstedım. 15 kez yap dedı

Cnm insallah tutar Rabbim herkesin yüzünü guldursun insallah. Dlk2606 bir tane zaten. Sağolsun herkesin derdine koşturuyor Allah razı olsun

Allah hepımızın gonlundekı hayırlısı buysa bıze nasıp eyler ınsallah. @ isaretın konuldugunda ısım yazıldıgını mini-mini den ogrenmıs oldum.:)

Teşekkür ederim canim sagolasin, Allah rast getirsin seninde, benimde düsükle sonuclandi insaallah bu yolda yüzumüz güler sonunda hepimizinde

Ya canım benim Allah razı olsun ne kadar mutlu oldum böyle düşünmene anlatamam iyiki var sizin gibi güzel arkadaşlarım elimden geldiği kadar her zaman destek olmaya çalışırım aynı yollardan geçiyoruz zor şeyler yaşıyoruz birbirimizin desteğine ihtiyacı var ben her zaman burdayım ne zaman isterseniz yazabilirsin canım benim

Canim ya benim adetime 10 gun var ve kahverengi akintim var, yumurtlama günumdeyim suan.. düsükten sonra olmasi normal mi sendede oldumu çok huzursuz oluyorum ve terliyorum falan ne oldugunu anlayamadim

Canım çok normal lekelenmelerin 10 güne kadarda normal adet kanmasına döner zaten bende de lekelenmeler olmuştu baya bir süre sonra normal kanamaya dönmüştü terlemen falan da normal kuzum endişelenme kullandığımız hormon ilaçlarının yan etkileri bırakınca böyle yapıyor bir süre vücudun dengesi şaşıyor ister istemez rahat ol sen canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…