Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Dr dedıkı gecmıste yasadıgım seylerden dolayı beynın hala ılac ıstıyor. Ama bebek olacak dıyede ıcemem dıyorsun beynıne. Ama beynın kazanıyor dedı. Bu ılacı verdı ıste. Psıkolojın ıyı olmazsa zaten olmaz dedı. Bas donmem mıde bulantım bundamıs.sana cok ıyı gelır dedı.

Anladım canım benim kafandaki tüm olumsuz düşünceleri at her zaman pozitif ol güzel düşünmeye çalış uğraş bunu için faydasını göreceksin hem psikolojin açısından hemde tedavi süreci açısından bebeğinde olacak Allahın ziniyle bak ilacında zararı yokmuş herşey yoluna girecek elbet şikayetlerinde geçince daha da rahatlayacaksın inşallah canım benim :KK200: :dua:

Cnm insallah tutar Rabbim herkesin yüzünü guldursun insallah. Dlk2606 Dlk2606 bir tane zaten. Sağolsun herkesin derdine koşturuyor Allah razı olsun :KK200:

Canım benim bitanesiniz siz sizlerden de Allah razı olsun böyle güzel düşünceleriniz dualarınız için Rabbim her birimizin yüzünü güldürsün kısa zamanda inşallah iyiki varsınız :KK200: :dua: :KK19:

Benimle birlikte transfer olan bir arkadaşım daha vardı. Deryacım nasılsın var mı bir sıkıntın ? Eğer okursan bu yazımı üç kere kapıya vur :KK3:

Canım benim bitanesiniz siz sizlerden de Allah razı olsun böyle güzel düşünceleriniz dualarınız için Rabbim her birimizin yüzünü güldürsün kısa zamanda inşallah iyiki varsınız :KK200: :dua: :KK19:

Rabbım hepımızın emegını bos cevırmez ınsallah. Allah razı olsun. Buraya yazınca rahatladım. Pek ınternetle arası olan bırı degılım ama bu gruba bakmak ıcın ınternetı acıyorum :)) Her kım varsa sıkıntısını Allahım feraha cevırır ınsallah. Dlk2606 Dlk2606 Allahım senden razı olsun canım

Rabbım hepımızın emegını bos cevırmez ınsallah. Allah razı olsun. Buraya yazınca rahatladım. Pek ınternetle arası olan bırı degılım ama bu gruba bakmak ıcın ınternetı acıyorum :)) Her kım varsa sıkıntısını Allahım feraha cevırır ınsallah. Dlk2606 Dlk2606 Allahım senden razı olsun canım

Amin canım benim amin inşallah böyle güzel ve mübarek bir günde Rabbim kabul etsin dualarımızı inşallah :dua: Herşeyi sorabilirsin canım biz bu yüzden burdayız :KK200: Senden de Allah razı olsun canım benim gönlünce olsun herşey inşallah :dua: :KK200:

yumurta surecınde ıgne vuruluyor ya o nasıl oluyor. Kendımız yapıyoruz karın bolgesınden mı acaba? Saglık ocakları yapar mı evde mı yapılıyor

Aynenn terapistimiz Dlk2606 Dlk2606 zaten sağolsun Allah razi olsun.. iyiki var bu grubumuz :)

yumurta surecınde ıgne vuruluyor ya o nasıl oluyor. Kendımız yapıyoruz karın bolgesınden mı acaba? Saglık ocakları yapar mı evde mı yapılıyor

İğneden korkan ben tek başıma bile vurabilmissem çokta sorun yapılacak bir iğne degil :) Bir kere kendin vurursan sağlık ocağına gitmeye gerek olmadığını anlarsın.

İğneden korkan ben tek başıma bile vurabilmissem çokta sorun yapılacak bir iğne degil :) Bir kere kendin vurursan sağlık ocağına gitmeye gerek olmadığını anlarsın.

Tamam canım. Sagolasın. Allah razı olsun. Ben ıgneden tedırgınlık duymuyorum. Serumlar ıgneler cok yasadım. Hemsıreler anlatınca yaparım o zaman

Tamam canım. Sagolasın. Allah razı olsun. Ben ıgneden tedırgınlık duymuyorum. Serumlar ıgneler cok yasadım. Hemsıreler anlatınca yaparım o zaman
Yaparsin cnm göbek deliğinden üç parmak fln yana yada aşağıya dik açıyla vuracaksin. Bende videolara bakıp vurmustum

16 ağustos a çağırdılar beni seni?

Benimde 16 sıcak canım ama sanırım ben hafta sonu regl olacağım. Karnım regl gibi ağrıyor birde akıntım var sanki yarın yada pazar olacağım.
Geçmiş yorumları okudum da insanlar 11 - 12 gün test yapıp öğreniyor ama benim adetim erken tarihte geliyor o günlere yetismeyecek sanki :KK43:

Benimde 16 sıcak canım ama sanırım ben hafta sonu regl olacağım. Karnım regl gibi ağrıyor birde akıntım var sanki yarın yada pazar olacağım.
Geçmiş yorumları okudum da insanlar 11 - 12 gün test yapıp öğreniyor ama benim adetim erken tarihte geliyor o günlere yetismeyecek sanki :KK43:
Canımm bebektede aynı belirtiler oluyor regl sancısı gibi sancılar gögüa hassasiyeti hamile olabilirsin kötüye yoracak bi durum ykk:dondurma: kaç günlük embiryoydu seninki

Ya canım resmen okurken duygulandım nasıl doldu gözlerim Allahım yavrunu bağışlasın tüm isteyenlerede nasip etsin senin gibi yaşadığın bu mucizeyi Allah razı olsun güzel duaların içinde :KK200:
Canim aminnnn. Hepinizin olacak hayirlisi ile. Benim bile olduguna gore birazcik rahat olun ama nolur. Biliyorum soylemesi cok kolay ama inanin cok onemli cok. Rabbim yardimciniz olsun hepinizin. Ama inanin benim bile kendiliuinden olduktan sonra inaniyorum sizlerin de olacak Allahimin izniyle.

Bu arada daha once de yazmistim 3 yilda 4 ameliyat oldum diye. Bu ameliyatlarin ilki yapilmadan once gittigim cooookkkkk unlu bir dr. Rahim kanseri oldugumu ve rahimin hemen yarin alinmasi gerektigini soylemisti. Tabiki inanmadim ve izin vermedim ameliyata. Ustune tam yemin ederim 6 dr.a daha gittim . Kabus gibiydi. Ank.dan ist.a bile gittim sirf farkli dr. Gorusu icin . Ama hic inanmadim ameliyatlarla atlattim. Ve tedavi surecine baslayabildim boylelikle ve Transferden sonra kimildamadim bile. Ve aradan birkac ay gecti hamile oldugumu bilmeden kglerce yuk tasidim. Vizir vizir trafikte araba kullandim. Surekli bi hareket halindeydim yani. Ama Rabbime sukur oldu. Neden yaziyorum bunlari biliyo musunuz; Herkes transfer gunu kac tane yumurtan toplandi ,dollendi diye sorarken ben sadece 1 dedigimde (ve hepsinden 3 kat fazla hormon ignesi vurulmama ragmen topu topu 4 yumurta vardi ve sadece 1 i dollenebilmisti dusunun) bana bakislari ve kendi durumlarina acimasizca sukredislerini ve o an tek kisilik yandaki odaya gecmek icin aglayarak resmen yalvardigim gunu hatirladim o yuzden. Hatta iclerinden biri canim ya sen hic umitlenme bence bile demisti... yani kisaca arkadaslar dua edin gercekten . Ben inaniyorum siz de benim gibi yavrunuza once Allahimin izniyle kavusacaksiniz. Cookkk opuyorum hepinizi .

Son düzenleme:

Benim de ara ara adet sancısına benzer oluyor geçiyor ama devamlı değil bende daha ziyade gaz ve bulantı var o da 3 litre su içmekten artık bünye suyu görünce kusmaya kalkıyor o derece ama bin şükür rabbime şikayet değil estağfurullah

Bu arada daha once de yazmistim 3 yilda 4 ameliyat oldum diye. Bu ameliyatlarin ilki yapilmadan once gittigim cooookkkkk unlu bir dr. Rahim kanseri oldugumu ve rahimin hemen yarin alinmasi gerektigini soylemisti. Tabiki inanmadim ve izin vermedim ameliyata. Ustune tam yemin ederim 6 dr.a daha gittim . Kabus gibiydi. Ank.dan ist.a bile gittim sirf farkli dr. Gorusu icin . Ama hic inanmadim ameliyatlarla atlattim. Ve tedavi surecine baslayabildim boylelikle ve Transferden sonra kimildamadim bile. Ve aradan birkac ay gecti hamile oldugumu bilmeden kglerce yuk tasidim. Vizir vizir trafikte araba kullandim. Surekli bi hareket halindeydim yani. Ama Rabbime sukur oldu. Neden yaziyorum bunlari biliyo musunuz; Herkes transfer gunu kac tane yumurtan toplandi ,dollendi diye sorarken ben sadece 1 dedigimde (ve hepsinden 3 kat fazla hormon ignesi vurulmama ragmen topu topu 4 yumurta vardi ve sadece 1 i dollenebilmisti dusunun) bana bakislari ve kendi durumlarina acimasizca sukredislerini ve o an tek kisilik yandaki odaya gecmek icin aglayarak resmen yalvardigim gunu hatirladim o yuzden. Hatta iclerinden biri canim ya sen hic umitlenme bence bile demisti... yani kisaca arkadaslar dua edin gercekten . Ben inaniyorum siz de benim gibi yavrunuza once Allahimin izniyle kavusacaksiniz. Cookkk opuyorum hepinizi .

Çok geçmiş olsun

Canım 1 kere denedin mi zaten gerisi geliyor kendin yapabilirsin hastanede hemşire sana detaylı bir şekilde anlatıyor nasıl yapacağını :KK200:

X