Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Aynenn terapistimiz Dlk2606 zaten sağolsun Allah razi olsun.. iyiki var bu grubumuz :)

Canım benim çok teşekkür ederim Allah sizlerden de razı olsun güzel arkadaşlarım benim her birimiz alacağız o güzel sonuçları yakın zamanda inşallah inanıyorum tüm kalbimle İyiki iyiki

Canım benim güzel tavsiyelerin ve desteğin için çok teşekkür ederimAllah razı olsun bizlerde kavuşuruz yavrularımıza inşallah Allah yardımcımız olsun

Canım ya yaşadıkların gerçekten o kadar zor şeyler ki Allahım sana çok güzel sabır ve dayanma gücü vermiş ve sende bu sabrının bu kadar şey atlatmanın karşılığını almışsın çok şükür Allahın en kısa zaman bizlere nasip etsin inşallah kendine çok iyi bak canım benim

Canımm bebektede aynı belirtiler oluyor regl sancısı gibi sancılar gögüa hassasiyeti hamile olabilirsin kötüye yoracak bi durum ykk kaç günlük embiryoydu seninki

Canım ağzından bal damlıyor inşallah.5 gün embriyosuydu iki tane konulmustu ama çok korkuyorum çünkü sadece bir taraftaki kasığım ağrıyor idrardan sonra da batma gerinme oluyor. Sabah ilk idrarla test yaptım hemen yine silik çizgi çıktı. Anında belirdi. Bugün transferle beraber 6 günüm. Çatlatma ignesinin de vurulduğum akşamı da sayarsan 13 günü. Kafam çok karışık Rabbim yardımcımız olsun.

Aa canım ikinci çizgi çıktı mı çatlatma iğnesi genelde 12 gün sonra tamamen vücuttan atılıyor hadi inşallah bebeklerin tuttuğu için çıkmıştır ikinci çizgi ama sen yinede 8. günü tekrar dene idrar testini yine çıkarsa çizgi zaten pozitiftir Allahın izniyle inşallah

Canım iyiyim bi sıkıntı yaşamıyorum test tarihi seninle aynı gün ,herhangi bir test yapmadım sabırla bekliyorum.inşallah hepimiz için olumlu olur

Cnm hoşgeldin :) Sevindim iyi olmana ara ara haberdar et. İnşallah güzel haberler veririz birbirimize. Tahazeynep te bizimle aynı anda transfer oldu. O da yan odadaydi Allah yardımcımız olsun kızlar

Arkadaslar merhaba tekrar
Panık atagı bır turlu atlatamıyorum. Dun doktorun verdıgı ılac ıyı gelmedı. Tup bebek ıcın bırakmaya calısıyorum ama olmuyor. Çarpıntıdan sabaha kadar uyuyamadım. Cok kotuyum. Yumurta toplama zamanına kadar bırakmam gerek dıye kendımı zorladım ama olmuyor

Internetten okudum hal yolunu bulamadım. Tabıkı ılac kullanmamak gerek bılıyorum ama boyle carpıntı aglama krızlerı ben nasıl başa cıkabılırım kı. Hakkınızı helal edın yazdım buraya ama yardıma ıhtıyacım var. Antıdepresan kullanan vardır belkı aranızda dıye dusundum

Canım daha yeni başladık kullanmaya dur bakalım hemen bir anda gostermezki etkisini sen sakın olmaya çalış kuzum bask a şeylerle oyalan aklıma kötü şeyler getirme yumurta toplamaya kadar daha iyi olacaksin inşallah zaten ilacın bir zararı yokki tedavide yine kullanırsın stresten uzak dur canım benim

Helal olsun canım benim ben kullanmadım ama hemen etkisini göremezsin bence bir kaç gün kullan bakalım inşallah fayda edecektir seninle dualarim

İkinci Çizgi çıktıysa kan ver pazartesi ben de yaptım sabah çıkmadı canım hayırlısıyla tutmuş seninki bence inşallah:) )

Helal olsun canım benim ben kullanmadım ama hemen etkisini göremezsin bence bir kaç gün kullan bakalım inşallah fayda edecektir seninle dualarim

Kendı ılacımı yarım almaya basladım tekrar. Cunku baska turlu olmayacak. Doktorun dun verdıgı ılac az gelmıs demekkı. Yeterlı gelmedı. Allahım kımseye gostermesın bu panık atagı. O kadar zor kı. Normalde ıctıgım ılaca dondum bıraz daha ıyı gıbıyım sımdı. Hamılelıkte ıcemezsın dıyecek dr. Bakalım hayırlısı

Anladım canım benim aslında şimdiden diğerine alışsan iyi olur hamileliğinde sıkıntı yaşamazsın allah yardımcın olsun sıkıntı yaşama inşallah canım benim

Zeynep merhaba nasılsın bence test için acele etmeyin 16 sını beklemek en garanti sonucu verecektir
Merhaba teşekkür ederim sen nasılsın ya öyle tabi ama benim yapım icabı sabretmekte zorlanıyorum sonucu öğrenip kabullenmek beklemekten daha kolay geliyor ben 3 ay öncede yaptırmıştım zaten buda 4. Denemem aşağı yukarı tahmin ediyor insan :)) valla ben yine tutmadı gibi hissediyorum tuttuğu zamanda hissetmiştim hayırlısı belki süpriz olur bana da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…