Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

tüp bebek fiyatı ne kadar dondurma/tranfer işlemi güncel fiyat var mı
İlk muayene ücreti var mı

Canım ilk muayene ücretsiz ama eşin sperm verecekse 170 lira alıyorlar. Tüp bebek ücreti ilaçlar hariç 7250 tl İlaçlarda 2000 2500 civarı tutuyor dozunada bağlı tabi. Dondurma işlemide 1500 tl.

Ohh çok sükur canim merak ettim bende seni.. biyopsi nerden rahimden mi alindı.. acı hissediyomusun bayıltıyorlarmı..

Çok sağol canım benim Biyopsi de yapacağını söylemişti Ahmet hoca zaten hani düşükle alakalı sanırım rahimden parça almışlar canım evet ama hiçbir acı hissetmedim sadece uyandığımda 15 dakikalık bir ağrım oldu bir daha da olmadı bide o gün kanaman oluyor sonra azalıyor ağrı kesici falan yapıyorlar zaten korkulacak hiç birşey yok yani kuzum

Sende sagol canım :) tamam canım kafam rahatladı Allah razi olsun, Allah rast getirsin inşaallah sonuçlarda güzel cıkar canım

Sende sagol canım :) tamam canım kafam rahatladı Allah razi olsun, Allah rast getirsin inşaallah sonuçlarda güzel cıkar canım

Hep rahat ol canım benim olacak bu sefer Allahın izniyle alacağız güzel sonuçlar Amin inşallah canım benim inşallah Allah razı olsun

tüp bebek fiyatı ne kadar dondurma/tranfer işlemi güncel fiyat var mı
İlk muayene ücreti var mı

7250 tüp bebek
2900-3000 ilaç (150 link Gnolf F ve 150 link Menapor kullandım. Üç çatlatma iğnesi ve diğer haplar folik asit vs )
Yumurta dondurma 1500
İlk muayene ücretsiz

Çook sevindim seni gordugume cnm
Transferden sonra nasılsın ? Dediğini yapıyorum sürekli yatmiyorum :)
İyiyim şükür sevindim zaten yatarsan başın ağrır daha çok strese girersin ben ağır kaldırmak haricinde normal yaşantıma döndüm tedbir benden takdir Allah'ımdan:))

İyiyim şükür sevindim zaten yatarsan başın ağrır daha çok strese girersin ben ağır kaldırmak haricinde normal yaşantıma döndüm tedbir benden takdir Allah'ımdan:))

Haklısın cnm bende öyleyim ağır kaldırmak dışında birçok şeyi yapmaya başladım kaderimiz de varsa oluyor yoksa günlerce de yatsan olmuyor. Rabbim hayırlı güzel yazılar yazsın inşallah. Gelişmelerden beni haberdar et olur mu

Aminn İnşaallah canim, karsılasıriz belki eylül 20sinden sonra gideriz, âdetin 2.günü çagırır sanırım doktorda..

Ayy inşallah karşılaşırız canım bende eylülün 2. haftası falan gideri büyük ihtimalle adetin 2. günü çağırıyor aynen inşallah gecikme olmazsa tabi

Amın canım. Hepımız inşaAllah.5 gun gıdılmedıgını bılmıyordum. Allah razı olsun bılgı verdın. İş saatını nasıl ayarlayacagım dıye kara kara dusunuyordum. 10 gunde mı bıtıyor bu takıp canım. Kusura bakma soracak kımsem yok.

Ohh çok sükur canim merak ettim bende seni.. biyopsi nerden rahimden mi alindı.. acı hissediyomusun bayıltıyorlarmı..
Hayırlı sıfalar ınsallah. Foruma yenı katıldım pek bılmıyorum. Yanlıs yere mı yazıyorum. Bende olmustum polıp aldılar 2 tane benden. Benı tamamen uyutmuslardı

Rica ederim canım benim tabikide istediğini sorabilirsin her zaman 10 gün kesin değil canım vücudunun iğnelere verdiği tepkiye bağlı 8 günde olabilir 12 de olabilir yada daha az daha fazla o pek belli olmuyor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…