Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Merhaba arkadaslar
Panık atak sıkıntısı yaşıyordum. Ilac kullanıyordum eylulde tedavıye baslarsam dıye ılacı duzenlı ve planlı sekılde dr kontrolunde azalttım
Nasıl baş donmesı mıde bulantısı yasıyorum dunden berı.Az once drdan geldım serum takıldı. Boyle bır durum yasayan var mı acaba aranızda

yasmi_n Canım merhaba nasılsın nasıl gidiyor hamilelik bebişlerinde sende iyisindir inşallah cinsiyetleri de belli oldu mu yoksun bayadır
Tesekkur ederim iyiyim hala bulantılarım ve kokulara karşı savaşıyorum bunlar dışında üçümüzde iyiyiz şükür.Sadece biri gösterdi cinsiyetini diğeri saklandı haftaya cumartesi kontrolüm var belki digeride gösterir.
Sen nasılsın.

Canım sürekli kullanılan ilaçlar böyle bir anda azaltılınca oluyor yan etkileri bir kaç güne geçer merak etme geçmezsede mutlaka görün doktoruna Allah yardımcın olsun

Canım benim en kısa zamanda o da geçer inşallah rahat bir şekilde geçirirsin hamileliğini maşallah kocaman olmuşlar haftaya cumartesi diğeride gösterir inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına al Allahın izniyle canım benim Bende çok şükür iyiyim histereskopi yapıldı eylülde başlayacağım yeniden inşallah Rabbim güldürür yüzümü bu sefer hayırlısı olsun hakkımızda

Şükür bugünümüze az kaldı 4 ayı bitirdik bu hafta.
Seninde hazırlıklar başlamış Rabbim çektiğin sıkıntılarını verdiğin emeğini boşa çıkarmasın Allah yardımcın olsun Inşallah önce karnın sonra kucağın dolar bebislerle

Canım sürekli kullanılan ilaçlar böyle bir anda azaltılınca oluyor yan etkileri bir kaç güne geçer merak etme geçmezsede mutlaka görün doktoruna Allah yardımcın olsun
Canım benım Allah razı olsun senden. Sımdı dr dan randevu aldım. Cok etkıledı benı gercekten.

Ohh maşallah zaman nasılda çabuk geçiyor gerçekten Allahım kucağına aldığın günleride göstersin inşallah sağlıklı bir şekilde Çok şükür ilk adımları attık canım benim devamıda sıkıntısız bir şekilde gelir inşallah Allah razı olsun kuzum benim amin amin inşallah hamilelerin duası kabul olurmuş Allahım kabul etsin inşallah

Canım benım Allah razı olsun senden. Sımdı dr dan randevu aldım. Cok etkıledı benı gercekten.

Ne demek canım benim yardımcı olabiliyorsam biraz olsun ne mutlu bana. İyi yapmışsın canım çok gecikmeden almakla bir yolunu bulurlar elbet rahat ol sen

Nasılsın nasıl gidiyor var mı bi sıkıntı

Olmazsın cnm inşallah merak etme bende aynı bekliyorum işte zaman ağır geçiyor baya

İnşallah cnm. Karın ağrın yada lekelenme tarzında kanaman fln var mı ? Evet zaman ağır geçiyor birde ben ilk üç gün çok yordum kendimi moralim de biraz bozuktu ağladım fln umarım ters etki yaratmamistir . Hayırlı güzel haberler veririz inşallah birbirimize

Cnm aynı bekliyorum bakalim. Üç gün sonra adet olmam lazım inşallah olmam diye dua ediyorum bakalım. Sende nasıl durumlar ?

Canım sonucun negatif olsa bile olmazsın merak etme çünkü kullandığın ilaçlar geciktiriyor adetini inşallah alacaksın pozitif sonuçlar Allahın izniyle

Yok lekelenme falan sadece gaz ve sancısı var:) nasibimizde ne varsa o istersen taş taşı ağlamaktan için çıksın istersen gül mutlu ol yat nasipte ne varsa o

Yok lekelenme falan sadece gaz ve sancısı var:) nasibimizde ne varsa o istersen taş taşı ağlamaktan için çıksın istersen gül mutlu ol yat nasipte ne varsa o

Bende ne gaz var ne sancısı :) inşallah olur cnm güzel haberler verirsin :) Evet kısmetse ne olursa olsun tutar kısmetse yoksa yapacak bişey yok. Senin test zamanın ne zamandi cnm ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…