Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Günaydınn arkadaşlar mübarek ramazan ayı bize kısmetli gelsin rabbim ilk önce karınlarımızı sonrada kucaklarımızı doldursun dualarım hepimizle başkasına dua etmek çok sevapmış kabulu makbulmüş hepimiz birbirimiz için ellerimizi açalılm

Bu arada yaşın kaç kaç yıllık evlisiniz hiç test yaptırdım mi
yaşım 26..dediklerinizin hepsini yaptırdım. Görünürde yalnızca tek taraflı 3cm çikolata kisti problemim var. tüpler açık, sperm iyi, hormonlar normal...5 aydır gebelik oluşmadı...aslında erken ama çiko kistinden dolayı dr ler hemen aksiyon almak taraftarı

Canim bende de cikilota kisti var sol yumurtalikta ....bu lanet hastalik malesef gebeligi olumsuz etkiliyor gec kalmamak lazim ...insallah ilk ve son denemen olur

canım bende de cikolata kisti var ve 4 aydır ortaya çıktı daha önce yoktu ve inanılmaz ağrılarım oluo mesnte ve mens sonrası yumurtlamaya kadar bende tedaviye başlıyotum buay pazar günü lucrin kullanmaya başlıcam senin ağrıların oluomu inş çok bekletmez bebişlerimiz :)

ben 18imden beri çekiyorum..ztn belirtim ağrılı adet idi...ben henüz bir merkezle görüşmedim lucrin ne onu bile bilmiyorum :) sanırım temmuz için ben de görüşeceğim nova art ile ya da ağustos artık bakar onlar duruma...kistin olduğu tarafımdan yumurtladığım ay tedaviye başlamak istemezler sanırım :)

novaart da rapor geçiyor mu indirimi var mı
ödemeler nasıl bilgi verir misiniz

Gecmis olsun canim doktor benim kistleri baskilamak istemedi basit kistler olusunca onlar icin baskilama yaptik cunku cikilota kisti ters tepki verebiliyor kistin oldugu ay yumurtlamak onemli degil cunku ilacla cok yumurta elde ediliyor

Gecmis olsun canim doktor benim kistleri baskilamak istemedi basit kistler olusunca onlar icin baskilama yaptik cunku cikilota kisti ters tepki verebiliyor kistin oldugu ay yumurtlamak onemli degil cunku ilacla cok yumurta elde ediliyor
o zaman ben temmuz adetimden önce gideyim merkeze...teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…