Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ayy cok guzel bir histir eminimki hayirli ugurlu olsun canim allah hepimize nasip etsin insallah o duyguyu:)

Bugun test kan sonucunh bekleyemedm idra testi yaptim negatf malesef yikildim ne yapcagimi bilemiorum

Amin kızlar allah isteyen herkese versin inş. ...
Bugun sabah klinikteydim,cook kalabalikti.yumurta gelistirici ilacin sonucunda 1 tane 14 mm folukul var,1 tane de kucuk.ogleden sonra ignelere baslayacagim.Ahmet hoca sayiya takilma kalitesi olsun yeter dedi.Bakalim zaman ne gosterecek...

Bugun test kan sonucunh bekleyemedm idra testi yaptim negatf malesef yikildim ne yapcagimi bilemiorum
Idrar testi yaniltabiliyor.arkadasim transfer sonrasi sizin gibi idrarda bakti ,olumsuzdu.ama kanda pozitif cikti.lutfen sabredin,belki de üzüntünüz sevince dönüsür...

Idrar testi yaniltabiliyor.arkadasim transfer sonrasi sizin gibi idrarda bakti ,olumsuzdu.ama kanda pozitif cikti.lutfen sabredin,belki de üzüntünüz sevince dönüsür...
İns oyle olur amahicbi belertimde yok goguslerimdeki acidan baska butun umutlarm söndü ins bi mucize yasatr rabbim

Canım idrara 21.gün çıkar b hcg o Yüzden test manasız olmuş kanda transfer sonrası 12. Gün bakılmalı sen kaçıncı Günü'nde sin

Bugun onuncu gun besinci gun embryosuydu merkezde. Bugun test yaptrnam soylendi kan sonucunu bekliorum bakalim ne cikcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…