Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Cankayada tam olarak nerde biliyor msin canim ben nette bulamadim
Zonguldak ameleler birligi hosderede.kizilaydan dolmusla 10 dakikalik mesafede.ben 2 gun once gorustum kisi basi 35 tl.siz karayollari ,dsi gibi yerleride arayin isterseniz.nereden geleceksiniz ?novaarta da danisin belki anlasmali yerleri vardir.

arkadaşlar bende nova yı düşünüyorum benim 3. denemem olacak
ben batıkentte kalcam ama novaya nasıl gidilir bilmiyorum lütfen yardım

Arkadaşlar benim 5. Güne iki tane embriyom kalmış sizce sayı nasıl

Bizde nova genart ve güven tüp bebek merkezleri arasında kaldık, ilk denememiz olucak ama karar veremedik daha.

herkese merhaba..ben de burdaki yorumları okuyarak sadece nova artı düşünüyordum...ancak başka önerebileceğiniz merkez var mı? henüz hiç görüşme yapmadım hiçbir yerle...ne sorulur ne araştırılır onu bile bilmiyorum...çok endişeliyim..görüşmeye gittiğimde ne konuşmalıyım ne sormalıyım?

Anakarada novaart genart memorial Acı
badem var ..ne konuşulur gelince ...elindeki testleri tahlilleri alırsın rahim filmi hormonlar e1 lh FSH eşinin sperm tahlilleri sonra doktor muayene eder ve gerekeni söyler...

Slm arkadaslar bugun rransferimn besinci gunu bende hic bi belrti yok acaba ben mi ewham.yapuorum yoksa sonuc husran mi olcak

Canım bu kadar ke dini kadma..rahat ol...kanamanın filan yoksa sıkıntı yok demektir.... Hayirlisiysa olacak insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…