Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

hayirli olsun canım üzülme bende seni tirasfer oldun gün yumurtam toplandı bekliyoruz prşebeyi tirasver olacağım hakımızda hayırlısı olsun

Hayırlısı olsun kızlar toplama işlemleri nasıl acıyor mu?
benim çok aciddi karnimin icini sanki yoldular iki gün oldu halde açıyor arıyor fazla ani hareket edemiyorum allahtan tirasferi beşinci güne arılar hayırlısı bakalım kişiden kişiye denişyor
Bu durumlar

Ben bu 5.gün 2.gün emritolarını hiçç bilmiyorum anladığım kadarıyla yorucu stresli zaman

Hakkimizda hayirli olsun canlarim toplamada igne vuruyorlar yoksa dayanamayiz sonrasinda agri kesici filan iste...yumurtaliklar uzum salkimi gibi oluyor zaten koparip koparip aliyor...agrimasi normal...bir tane yumos uretirken 15 tane urettiriyorlar ...benimde ucuncude cok agrimisti iki agri kesici igne yedim de kendime geldim

İl disindan gelen yok galiba biz ankarada otel arastiriyoruz bilgisi olan var mi
merhaba canım bizde il dışından gelmiştik tedavi için.öğretmenevi var hem novaarta yakın.hemde aştiye.ticari taksiyle 10 tl ye 10dk.gelirsin.orayı bir araştır istersen.günlük 25 tl galiba

Ogretmenevini biliyorum canim gunluk kisibasi 75 tl yemekte isin icine girince bayagi masraf oluyor bakalim artik tesekkurler...siz transferden sonra mi ksldiniz orda

Zonguldak ameleler birliği yeri var çankaya da orayada bi bakın isteeseniz canım

Günaydın canım hoşderce caddesinde canım benim eviminin bi 10bina altı

Merhaba,sayfanızı uzun zamandır takip ediyorum.Ben de novaart da tedavi görüyorum,yaklasik 3 ay oldu.yumurta rezervi azligi var.uzun protokolde cevap alamadık,sonrasinda 21 gun dogum kontrol hapi kullandim.bugün reglimin 2 günü 2 folükül var.femara ya baslacagiz.Femara deneyimi olan var mi?

Geçmiş olsun canım herhangi denemem yok henüz allah kolaylık versin

Ogretmenevini biliyorum canim gunluk kisibasi 75 tl yemekte isin icine girince bayagi masraf oluyor bakalim artik tesekkurler...siz transferden sonra mi ksldiniz orda
Yok canim biz kalmadik orada kayinvalidemler ankaradalar birinden duymuştum orasi uygun diye ama değilmiş malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…