Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

İlac raporu yoksa fazladan histereskopi rahim filmi yoksa ilac + tedavi 7000-7500 tutar

Merhaba arkadaşlar... Hepinizin tedavisi hayırlı olsun inşallah. Bir şey sormak istiyorum Nova arta tedavi aşamaları nedir?

Kisiden kisiye degisir canim ama bana ilk olarak cetrotide igne ve pregesteron iceren band verdiler adetle kontrol edelim dediler..yalniz benim kistleri buyuttugu icin bu ay baskilama yapildi...doktorlarin genel kanati eger yumurtalik rezervi azsa ve cikolata kisti varsa yumurtaliklarla fazla oynamadan kaliteli yumurta uretip transfer etmek

Bizde rapor cikarttik ...ama yinede katilim payi ve puregonlarda ekstralar cikacak...

Bizde rapor cikarttik ...ama yinede katilim payi ve puregonlarda ekstralar cikacak...
ilk muayenenin ücretli olduğunu bilmiyordum hatta ücretsiz olarak biliyordum muayeneden kasıt nedir biz konuşmak için ve ne yapabiliriz demek için gidecektik daha önce gittik başla yerlere ve tüp bebek teşhisi konuldu

iğneleri neden verdi ve bantı?

Canım doktor muayene etmeden birsbirsey deniyor. Ne kadar tetkik tahlilinolsa da illa bende. Bakmam lazım diyor ...vız Acıbadem memorial. Da da aynı şeyi yaşadık...iğneler ve bant hormanlar de gelensin yumurtalıklar uyarilsin diye verildi zannimca çünkü ben odadan çıkarken diğer bayana da aynı şeyleri anlatıyordu jemsire

hım benim daha önce rahim filmi çekildi şükür kanallarım açık eşim zaten 3 ayda bir sperm testi yaptırıyor adetim düzenli bakalım bana ne söyleyecek ayın 23 gibi gidicez

Bi sorun olmamasi guzel canim kac yillik evlisiniz belki asilama onerir size
Canım 2yıl oluyor önümüzdeki hafta eşimin sperm 11 milyon fakat canlılık ve hareketlilik az miktarda genart taki doktorumuz bu şekilde aşılama olmas tüp bebek daha garanti dedii

Evet canim sayida az sanki....peki ankarada kaan aydosa gittiniz mi erkek infertilitesinde cok iyi diyorlar...gerci genartta erkek infertilitesinde iyi...esinin kullandigi ilac veya bitkisek kur var mi

C

genartta sertaç beye gittik eşimin içi çok ısınmadı daha sonra liv hospital hastanesine gittik o da bize novaart önerdi şuanda emodex ve klomen içiyor akşamları 2kaşık keçi boynuzu içiyor

Saracoglunun keciboynuzu kurunu de deneyebilirsin canim...ayrica proseed plus evicap havuc suyu onetiliyor

Saracoglunun keciboynuzu kurunu de deneyebilirsin canim...ayrica proseed plus evicap havuc suyu onetiliyor
canım okürleri yaptık bi faydası görmedik 4ay boyunca evicap emodex ve klomen kullandı en son da geçen ay itibariyle liv hospitaldaki doktorumuz emodex ve klomen yeterli dedi bakalım ayın 23'de gidicez ne der novaarttaki dokt0rlar ne diyecek umarım hemen tedaviye başlayalım der

Hadi yaa sen neden gidicen canım bakalım buradan yazışırız karşılaşırız belkide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…