Makyaj Ürünleri 'No makeup' makeup ( Naturel makyaj )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
nars_albatross001.jpg

NARS Albatross Highlighting Blush
nars_albatross002.jpg

nars_albatross003.jpg

nars_albatross004.jpg

nars_albatross005.jpg

nars_albatross006.jpg

NARS Albatross Highlighting Blush (Diffused Flash)
nars_albatross007.jpg

NARS Albatross Highlighting Blush (Studio Lighting)

bu nars albatros. çoğu sanatçı bunu kullanıyor.

en sevdiğim makyaj tarzı bazısında fondòtende yok ne güzel :21: tabi ciltleride süper :KK53: bende makyaj yaparsam böyle yapıyorum fondöten kullannmıyorum hiç sevmiyorum fondöteni :KK24: şu ışıltı fondötensiz kullanılıyomuki :KK53:

en sevdiğim makyaj tarzı bazısında fondòtende yok ne güzel :21: tabi ciltleride süper :KK53: bende makyaj yaparsam böyle yapıyorum fondöten kullannmıyorum hiç sevmiyorum fondöteni :KK24: şu ışıltı fondötensiz kullanılıyomuki :KK53:
kullanılır bence.. belli bölgelere sürüyorsun.
bb kremle sürülebilir.

benim cildim çok akneli ve kırmızı lekeli her tür sey var yani o yüzden çok muzdairibim ben :KK43: yüzüme bb kremi basıyorum :KK43: yoksa insan içine çıkamam

Bibi :KK16: :KK53: Ben de ömrümde fondöten pudra bilmem nasıl kullanıyorlar bunları ya :44:

kullanılır bence.. belli bölgelere sürüyorsun.
bb kremle sürülebilir.

bronzlaştıktan sonra süper olur bence :21:

benim cildim çok akneli ve kırmızı lekeli her tür sey var yani o yüzden çok muzdairibim ben :KK43: yüzüme bb kremi basıyorum :KK43: yoksa insan içine çıkamam

ben biraz şanslıyım galiba canım genelde fondòtenli sanarlar beni zaten :KK25: kötü bi cildim olsada kullanamam heralde bb krem nasıl fondöten gibi his veriyomu :26:
en son koyduğum resimde cildim nasıl sizce :KK31:

sadece yüzleri değil boyunları falanda pürüzsüs esasında bunlar şanslı kullar ciltleri duru

X