Nişanlımla ilgili yeni birşey öğrendim! Fikirlerinize ihtiyacım var..

Evim var, ailem oturuyor diyebilecekken evimi gizledim, benimle param icin mi berabersin bunu denedim minvalinde konusma yapmış. Sorun bu aslında. Tabi kendi evini gizlerken konu sahibinin bekarken aldigi arabayi satip yeni alacaklari eve pesinat yapmak istiyordu. Adaminda kendi arabasi var ama o satmak istememisti. Cok fazla hesap yapiyor yani.

Gel de bu evlilikten hayır bekle

Arabayı ortak bi şeye gömmeyin. Pişmanlık garanti.

Yok artık! Nişanlınız çok uyanık ve sinsi. Adamın evi varken siz oltaya düşseydiniz zamanında kendi birikiminizle aldığınız arabanızı sattırıp o para ile ev alacaktı ve kendi de kredi çekip ortak olacaktı (tabi o krediyi evlenince yine birlikte siz ödeyecektiniz yani yine sizden çıkacaktı o parada) hem de kendi üstüne evi varken.
Bir de üstüne seni denedim diyor ha.. Tanıyamamış mı sizi onca zamanda deneme ihtiyacı duymuş? Çok kırıcı değil mi bu durum? Zaten evlenince ortaya çıkacaktı, arabayı da sattıramadım evi bari söyleyeyim diye mi düşündü de sonradan seni denedim ayağına yatıyor onu da anlamadım. Nişanlınız aşırı hesapçı, kitapçı ve ben bile rahatsız oldum şu para muhabbetlerinden. Siz nasıl dayanıyorsunuz anlamadım.
Neysee siz yapıcı yorum istiyorsunuz madem, onca zamana emeğe yazık olmasın diyorsunuz, evlenince ortak bir ev alırsınız. Sonuçta o da sizin eviniz olacak. Geçmişte yapamadım edemedim diye yanmanın bir anlamı yok. Zaten şu devirde tek başına insan nasıl ev sahibi olabilsin ki? Çok zor.

O araba da adamın babasının üzerineydi yanlış hatırlamıyorsam

Eger öyleyse isin rengi belli oldu. Benim malim benimdir, seninkide benim :)

Öyle çakal çukal adamlar normalde malını anasının babasının üstüne yaptırır ama, kardeşinin eşinin üstüne yatma ihtimalinden korkmuş Heralde
Dedigin gibiymis zaten baksana yine yanilmadik

%100000
Adam aç mı seviyesiz mi nedir belli değil. Şu adam için asla işimi bırakıp şehir değiştirmezdim.

Önce arabanı sat eve koy dedi iyi hoş da, bu adamın evi varmış?? Sizin arabayı gider krediye yatırırdı, paranız hiç olurdu evin tapusuna da konardı sen kazığı yiyecektin konu sahibesi valla iyi kurtarıdn kendini. Şimdi de bu saçmalık çıktı. Bu adam habire para hesabı yapıyor evlenme diyorum ben de kalitesiz, aç ve cimri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…