Nişanlımla ilgili yeni birşey öğrendim! Fikirlerinize ihtiyacım var..

Bi evi var diye üstüne mi atlıcakmışsın? Da test ediyor hesap kitapçı bi adama benziyor cimrilikleri var mı? bak cimri adam hiç çekilmez

Vaay demek evi olan bir milyonermiş ve seni mal mülk için mi onunla berabersin diye denemiş… Ciddi bir gülme tutardı heralde beni.

Arabanızı yükseltmeyin bence kendinize bir ev alın evlenmeden önce , ayrıca ev beraber alınacak sa bile kendi üzerinize olması konusunda diretin

Sakin arabani satma , babaannenden gelecek paradan da bahsetme .kosede dursun .bu adam cok paragoz .araba kinusu simdilik rafa kalkmis evlenince gene baslayacak senin arabayi satalim demeye

Sakin arabani satma , babaannenden gelecek paradan da bahsetme .kosede dursun .bu adam cok paragoz .araba kinusu simdilik rafa kalkmis evlenince gene baslayacak senin arabayi satalim demeye

Ya bana o kadar saçma geldi ki mazereti… o ev seninse anan baban niye oturuyor biz oturalım demeyin diye kendince yalan uydurmuş. Önce anam babam diyenlerden. Geçmiş olsun. Evin kredisi de muhtemelen devsm ediyor ailesinin evini siz evlenince de cebinden ödemeye devam edecek. Siz yeni ev almak istediğinizde de senin de kesenin ağzını açman gerektiğini söyleyecek. Müstakbel kocanız anne banasının evini kemdisi ödüyor sizin evinizi de sana ödetecek

Bence siz evlenmeden evvel gelecek olan küçük para ile ev olmasa bile yatırımlık arsa vs. alın ama EVLENMEDEN ÖNCE. Çünkü arkadaş kendince size ait olan arabayı sattırıp o parayı da ev almak için kullanacak belli ki . tabi bekarken aldığı evde sizin söz hakkınız yok bu alınan ev ister istemez sizin üzerinize bile olsa ikiye bölünecek... olan sizin bekarlıktan gelen arabanın parasına olacak. tabi siz ılımlı yorum yapalım istiyorsunuz ama gerçekten çok çirkin bir şeyin içindesiniz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…