Nişanlımla ilgili yeni birşey öğrendim! Fikirlerinize ihtiyacım var..

Evlilikle bağdaştiramiyorum bu tavirlari bu güvensizlikleri. Böyle muhabbetlerin geçtiği biriyle değil evlenmek arkadaşlık kurup kahve dahi içmem. Adam zaten tam bir çakal ama sizin de bu çirkinliklere dahil olmaniz ilişkiye devam etmeniz akıl alır gibi değil. Birbirinize arkanızı bile dönemeyeceginiz bir evliliğe doğru yürüyorsunuz ne yazık ki...

Aaaa valla ağzım açık kaldı.

Çok haklısın.

Bu işi bence tekrar gözden geçirin ve alacağınız evi üzerime yap demekte çok haklısınız bu yazdıklarınız karşısında…

Bende saf saf heralde ailesinin evi yok ailesine ev almış ailesi otursun diye söyleyememiş zannettim.

Valla millet ne uyanık olmuş…

Eğer bu olay içine sinmiyor ise ayrıl iyice olayları gözden geçir. 2. Evliliğin olacak ise bence ayrılmakta yarar var.

Bu adam bana çok fena hisler uyandırdı…

Nisanliniz tam bir çakal tam hemde

Artık onun kendince uyguladığı bu politikalar benim acikcası beynimin ayarlarını bozmuş olabilir mi ? Açtığım eski konularımı okursaniz beni daha iyi anlayabilirsiniz. Normal sağlıklı düşünen ben ev alırsak ikimizin ortak olsundu doğru olan bu zaten. Ama onun mevcut kendine ait evi ve arabası var. 1. Bunu evlenmeye yakın benden gizlemesi sonradan ortaya çıkarması 2 daha önce boyle olmasına rağmen arabamı satmasını istemesi beni böyle dusundurmeye yöneltti. Daha başlarda bana soyleseydi belki bende kendimi güvence altına almak isteyip 1+0 da olsa yatırımlık bir ev alabilirdim. Bu sefer bana bir kadın olarak bu kadar dokunmazdi mesela.. Sırf şaşkınlığın vermiş olduğu çaresizlik tepkim. Yoksa en güzeli herşeye sıfırdan başlamak kimse karışmadan herşeye ikimiz sahip olmak...

Cidden öyle ya. Benim eski nişanlım da bir tatile götürdü, beştaş aldı diye kendini adam sanıyordu. Ayrılıp takı iadesi yapacağımız zaman öyle çirkinleşti ki ağzım açık kaldı. Sanki Sabancı da koluma 40 tane bilezik taktı da servet harcadı da lafını yapıyorlar. Böyle insanlardan uzak durmak lazım.

Eski konunuza bakmadım ama alıntıda gördüm az önce. Birbirinizden bir farkınız tok bence. Nişanlınızın sen arabanı sat demesi neyse ortak alınan ev benim olsun demek de en az o kadar çirkin. Yaptığınız uyanık olmaya çalışmak karşınızdakinden rahatsız oluyorsanız aynısını yapmaya çalışmak yerine daha mantıklı kararlar verin. Böyle ilişki gerçekten görmemiştim. Karşılıklı hesap kitaplar

Bununla bitmiyor ki.
Önceki konusunda da araba almışlar babasıyla ama araba babasının üstüne yazmışti konu sahibi. Varolan arabasını da saklamış yani evle beraber,babamın üzerine demiş,senin arabanı satalım peşinat yapar ev alırız demisti konu sahibine.
Bizde satma arabanı kalsın demiştik.
Üstüne bunlar oldu.
Adam hesap makinesi gibi sürekli hesap kitap yapıyor.

Ayrıca hesap kitap yapılan ortamda tepkimi koyarım. Ayarlarımı bozup hesap kitap yapmaya başlamam ben olsam

Bak ben sana kendi durumumu anlatayım. Eski nişanlımın babası evlendikten sonra bize ev için peşinat verecekti. Biz de üstünü tamamlayıp ev alacaktık. Böylelikle evlilikten sonra olacağı ortak eviniz olacaktı zaten birlikte ödeyecektik. Benim eskisi, tutturdu babasına evlenmeden önce kredi çek ev alayım kız istiyor demiş. Duyunca şok oldum. Bilerek evlenmeden önce istedi ki ev sadece onun üstüne olsun. Babası tabii çekmedi kredi, evlenin öyle yaparım dedi. Aynı kişi düğün takıları ortak olsun da diyordu.
Ben nişanlınızda kendi eski nişanlımı gördüm. İnanılmaz hesapçı, paragöz, mal sevdalısı biri. Bence evlilik için acele etmeyin ve ciddi bir şekilde düşünün.

Olacak olan şu adam ev için kredi çekecek krediyi senin maaştan ev giderini de kendi maaşından ödemeyi önerecek kabul edersen adam senin maaşınla ev sahibi olacak böyle bişeyi saklayıp bu ince hesapları yapan adamların bakış açısı bu şimdi evlenmese hem geçinip hem ev alamaz ama 2 maaş ile suya sabuna dokunmadan alacağının o da farkında çakallık peşinde kusura bakmasın da evi var diye zenginim beni param için seviyor kafası yaşayan yüzsüz yüzsüz karşına geçip seni denedim diyen adamı çok aradınız mı

Gören de milyarder zanneder, bir evle mi teste tabi tutmuş sizi bana gülme gelirdi şahsen.
Ben kenarda parası olduğunu da düşünüyorum, önceki konusunda sen arabanı sat ev alalım,bende bulurum biraz demişti,detay vermemişti ama konu sahibine nereden bulacağı ile ilgili. Demek ki parası da var. Konu sahibi tamam deyip arabasını satsaydı onu da yatırıp borç aldım ödeyelim deyip kendine geri alma potansiyeli de var adamın bu arada

Onun su anki evinde mi oturcaksiniz? Ben olsam hic krediye felan girmem gezer tozarim esimle zaten bir ev var kira odemiceksiniz ne gerek var iki gunluk dunya habire borc odemeye. Seni sinamasi kotu olmus ama eski tecrubesi yuzunden diyorsunuz bence biraz kizdiginizi belli edin ama bunun icin ayrilmayin.

E artık bu adamla evlenirse en en en en fazla 2 yıl veriyorum.
Kk’da boşanıyorum diye açar.

Birde 30 lu yaşlarımızdayız yazmış. Ne oluyor 30 lu yaşlarda evlenince. Şu yaşa geldim evleneyim diye evlilik yaparsa zaten vah ki vah…

Ay olursa olsun, kaç parası olacak? 250 milyondan falan aşağısına gülerim teste tabi tutulacak olsam. Ev ve üç kuruş parayla test yapıyor beyefendi, şaka gibi. Anlattığınıza bakılırsa konu sahibinin zaten sepetlemesi lazım bu adamı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…