Nişanlanma aşamasına geldik ama erkek arkadaşım çok değişmeye başladı ben ne yapacağımı bilmiyorum psikolojik olarak çok kötüyüm

Bak aslında sen şanslısın. Adam ne halt olduğunu da saklamıyor en azından.

Çek ipini gitsin, gezmeye gittiğinde hatayda ne gördüysen gelecekte göreceğin de odur.

Aileme sözümü geçirebilirsem vazgeçicem
Ailen karışamaz. Adamı ararsın "bitti bu iş vazgeçtim" dersin oldu bitti. Döve döve evlendirecek değiller. Ailene ayrıldım evlenmiyorum diyeceksin. O saatten sonra ailen araya girse de karşı taraf razı gelmez

O kadar haklısın ki yA devir çok kötü yada ben adam akıllı kimseyi bulamıyorum
Devir kötü evet ama sana da münasibi denk gelmemiş. İşin yoksa iş bul çalış, işin zaten varsa ben kendime bakıyorum başıma bekçi lazım değil de geç. Herkes evlenip çoğalmak zorunda değil
Ben farkındayım da ailem malesef değil daha iyisi yok diyolar bende evlenmem dedim o zaman
En güzel cümle bu, dahasına gerek de yok

Bir de başkasının emrinde çalışamam diyen tipler bana güvenilir gelmiyor. İşi batsa evde yatar bu.
Aynen öyle, başkasının işinde çalışmaz, para yok diye iş de kuramaz, kursa işin başında durup adam gibi yapmaz. Eşinin sırtından geçinir durur.

Bu kız hataya evlense ayrı ev açacaklarını da sanmıyorum, belinizi doğrultana kadar bizle kalın der, ev içine alır daha da bırakmazlar

Bence de nerden tutsa elinde kalır aslında.

Bazen ailem o kadar beni anlamıyor ki 29 yaşına geldin diyor özellikle annem yuvanı kur sende anne ol diyor sen çocuğu sevmiyorsun diyor ondan böyle yapıyorsun
Offf böyle annelerde anne değil başbelası afedersin. Aynen aynen. Olsun bir çocuk sonra bir ömür bu sümsük herifi çekeyim anne aynen deseydin. Hayatta tek dertleri bu yemin ederim.

Asla götürmedi oraya otobüs gitmiyor buraya şu gitmiyor buraya bu gitmiyor ağlaya ağlaya İstanbul’a döndüm
Bu hâlde bile kafanız karışık mı?sevgiliyken böyle öküz olan bir adam evlenince aslaaaa değişmez .Bunu bilin öyle evlenin , balayı,cicim ayı,hayalleriniz olmasın evde oturup misafir ağırlayarak,cimri adamla ömür çürütürsünüz.

ben ilk evlendigimde esimin memleketine gidince prenses diana muamelesi gormustum :) ayrica annen haksiz, herkes boyle degil.

b
Ailem bana baskı yapıyor evlen çok iyi çocuk herkes böyle babam diypr git hataya Ne olacak sanki
bu çocuğun iyiliği ne tam olarak ben onu anlamadım ki

insan bırak sevgiliiy dışarıdan gelen bi arkadaş olsa bi alır gezdirir nasıl iyilik bu?
ki gezme sevmeyen biri bile olsa...neden sizi akşama kadar akrabasıyla oturtuyor? insan demez mi bu kız sıkılır hadi şu güzel yaz günü bi gezelim. gezme illa parayla değil ki.

ya da işe girer çalışırız demiş mesela işi ne şimdi, ne iş yapıyor?
aileniz demiyor mu işin gücün ne nişanı düğünü nasıl yapacaksın?
iyilik tamo larak bu olayın neresinde?
aileniz hangi ortamda kaç gün gördü de iyi olduğuna kanaat getirdi?

ya genelde üniversite okurken filan böyle uçuyor bu çocuklar...

ne olacak iş buluruz nerede istersen orada yaşarız
afedersin de nah yaşarsınız.

ben bunu kandırma değil de toyluk olarak görüyorum
çocuk çocuk konuşmalar.
sonra anlıyorlar anyayı konyayı...

sorun şu ki burada konu sahibi 29 yaşında yani adam da herhalde 30 filan
bunlar 30 yaşında hala çacuk yani...çok fena
adam kandırmış diye düşünürsek kız da bunu yemiş, kanmış diye düşünelim o zaman...yalan mı? üstelik geçen sene yine belki idare ederlerdi..istanbul artık imkansız yani. çocuğun kandırması değil de öngürüsüzlüğü, iş bilmezliği var bence...o zaman bol bol konuşmuş... konu sahibinin de uzun erimli düşünmemesi...
ikisi de çocuk coçuk işler peşinde. ortada iş yok plan yok para da yok gibi duruyor...öyle yaşarız demeyle oluyor mu o işler?

kizin evi varmis anladigim kadariyla, adam da 27 yasinda. internetten tanismislar.

bence ortada kandirma durumu da olabilir. diger uyelere katiliyorum, muhtemelen dugunden gelen altinlarla dukkan acmayi dusunuyor.

kizin evi varmis anladigim kadariyla, adam da 27 yasinda. internetten tanismislar.

bence ortada kandirma durumu da olabilir. diger uyelere katiliyorum, muhtemelen dugunden gelen altinlarla dukkan acmayi dusunuyor.
konunun sadece 2-3 sayfasını okumuştum
dükkan açacam hatta artırıyorum İstanbul'da dükkan açacam kısmımı yeni okudum...

herhalde evlenince kendisine sihirli çubuk değecek şu anda bir iş yapamayan bu arkadaş birden dükkanlar zinciri kuracak...
ben sık görülen gençken boş boş bol bol konuşan uçan aklı bir karış havada arkadaşlardan biri sanmıştım ama
iş git gide "hıımm kızın ailesinin durumu iyi, aferin iyi buldum bunu"ya doğru gidiyor biraz, evet

ama o kadar "kandırayım bunu ben, inansın bu saf da altınlara filan konayım" diyen bir arkadaş, azcık zeka pırıltısı varsa, 5 gün de gezdirir ve ağırlardı bence..hani eldeki kuşlar kaçmasın diye...aile zaten evlen evlen diyormuş oracıkta nikahı kıyıverirlerdi yani o gazla....

Şimdiden başlamış baskı yapmaya ve veriği sözleri tutmamaya. Seni ailenden uzaklaştırıp sadece kendi istediği kişilerle görüştürecek tabii başta ailesi. Sen durumdan memnun olmayıp söylenmeye başladığında da muhtemelen verecek eline bebeği. Kaçıp kurtulamayacak, bebeğin için evli kalmaya devam edeceksin. Senin bu çocukla geleceğin bu ve bunu anlamak için kahin olmaya gerek yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…