Nişanlanma aşamasına geldik ama erkek arkadaşım çok değişmeye başladı ben ne yapacağımı bilmiyorum psikolojik olarak çok kötüyüm

Bu adamın peşinden gidilmez.
'' Herkes böyle ne yapacaksın çok iyi çocuk '' bir annenin daha ortada fol yok yumurta yokken kızını bu öğrenilmiş çaresizliğe itmesini de aklım almıyor.
İyi insan dediğim verdiği sözü tutar,ağzından çıkan lafın arkasında durur,yol arkadasının elini yarım yamalak tutmaz.
Aileniz yanınızda 3 gün misafirlik için gitmişsiniz burnunuzdan gelmiş,bu o çocuğun bence en iyi hali,yarın öbür gün düğün dernek olup herkes kendi hayatına çekildiğinde bu kadarını da bulamayacaksınız.
Bazen ailem o kadar beni anlamıyor ki 29 yaşına geldin diyor özellikle annem yuvanı kur sende anne ol diyor sen çocuğu sevmiyorsun diyor ondan böyle yapıyorsun

Babam dedi hiçbirsey suan kızımın değil benim dedi istesem vermem
burnundanda getirir alamazsa senden hayalini kurduklarinin gercekten iyi kokular gelmiyor hayatini zindan eder seni canli para kasasi olarak görüyor bu kadar yorumlari uyarilari ciddiye alin hepimiz az cok neler yasadik gördük hic birimiz istemeyiz bi hemcimsimiz daha heba olsun gitsin bi kendini birsey sanan denyolar vs den..

burnundanda getirir alamazsa senden hayalini kurduklarinin gercekten iyi kokular gelmiyor hayatini zindan eder seni canli para kasasi olarak görüyor bu kadar yorumlari uyarilari ciddiye alin hepimiz az cok neler yasadik gördük hic birimiz istemeyiz bi hemcimsimiz daha heba olsun gitsin bi kendini birsey sanan denyolar vs den..
Sizlerin fikirlerine değer verdiğim için buraya sormak istedim ve tecrübelere güvendiğim için İnan hepsini uyguluyorum

Canım tamam ama dünya çok kötü kötü erkekleri tercih etmek ne ruh hastası erkekler var biliyor musun başta dikkat etmek gerek biliyorsan evlenme boşanıcağını tahmin bile etsen evlenme arsız insana gerek yok öylede bir ülke değil ki kadınlar çok rahat olan oluyor 2 yürüyüş 2 gün ağıt Alah korusun olan olana oluyor
O kadar haklısın ki yA devir çok kötü yada ben adam akıllı kimseyi bulamıyorum

Cinsel hayatı. Seviyor Birseyler yasamak istiyor baya düşkün ama bana ters
Tam bi vur kaç adam vallahi pes diyorum.
Bak hele sen para yok nişan yapamıyor.
Ama istanbul ve hatayda dükkan açacak.
5 gün nişanlısını hiç bir yere götürmüyor.
Ama fik fik düşkünü…

Bu adamdan hiç bir şey olmaz.
Ama siz mutlaka evlenin yaşayıp görün.

Açıkçası ben Hatayda bir düzen kurup sonradan İstanbula yerleşeceğinizi hiç düşünmüyorum. Ailesi falan da Hatayda gitmek istemeyebilir ailesi gitmenize engel olabilir. Başta evet diyip geçiştirmiş gibi. Eğer sizi ailesine karşı ezdirmeyecek arkanızda duracak sizi mutlu edecek biriyse devam edin. Kimsenin lafına sözüne bakmayın bu sizin hayatınız ayrılmakta dünyanın sonu değil.

Bazen ailem o kadar beni anlamıyor ki 29 yaşına geldin diyor özellikle annem yuvanı kur sende anne ol diyor sen çocuğu sevmiyorsun diyor ondan böyle yapıyorsun

Ailenizin bugün ki tepkisiyle,boşanıyorum dediğinizde tepkisi kıyaslanamaz bile.Dik durun daha bastan yalanlarla ilerleyen bir ilişkiye birilerinin şark kurnazlıgına alet olmayın

Anne baba çok meraklılarsa evlat edinsinler. Sakın evlenmeyin. 3 seneymiş peh. O 3 sene sonunda size diyecek ki; zaten kurulu düzenimiz var yeni çıktık düzlüğe gitmeyelim. Ki 3 sene içinde anasından danasından bir de bu adamın yan çizmelerinden bıkıp boşanmazsanız.

annenin telasini anliyorum ama gercekten cok cahilce ve düsüncesizce senin gelecegin mahvolacak yeterki kiz evlensin gitsin derdinde sen mutsuzken nasilda pismanlik duyacak seni yanlis evlilik icin yönlendirdigine illaki yasayipda mi görmesi lazim birseylerin hersey acik ve net oysa seni cok üzer bu adam benden söylemesi keske seni hic üzmese cok degerli oldugunu hep hissettirse dogru dürüst karakterli özü sözü bir olsa Rabbim yar ve yardimcin olsun kizim amin

annenin telasini anliyorum ama gercekten cok cahilce ve düsüncesizce senin gelecegin mahvolacak yeterki kiz evlensin gitsin derdinde sen mutsuzken nasilda pismanlik duyacak seni yanlis evlilik icin yönlendirdigine illaki yasayipda mi görmesi lazim birseylerin hersey acik ve net oysa seni cok üzer bu adam benden söylemesi keske seni hic üzmese cok degerli oldugunu hep hissettirse dogru dürüst karakterli özü sözü bir olsa Rabbim yar ve yardimcin olsun kizim amin
Aminnnnn Allah bin kere razı olsun 🙏

Anne baba çok meraklılarsa evlat edinsinler. Sakın evlenmeyin. 3 seneymiş peh. O 3 sene sonunda size diyecek ki; zaten kurulu düzenimiz var yeni çıktık düzlüğe gitmeyelim. Ki 3 sene içinde anasından danasından bir de bu adamın yan çizmelerinden bıkıp boşanmazsanız.
Boşanmama müsade etmezler o zaman da 🥹

Açıkçası ben Hatayda bir düzen kurup sonradan İstanbula yerleşeceğinizi hiç düşünmüyorum. Ailesi falan da Hatayda gitmek istemeyebilir ailesi gitmenize engel olabilir. Başta evet diyip geçiştirmiş gibi. Eğer sizi ailesine karşı ezdirmeyecek arkanızda duracak sizi mutlu edecek biriyse devam edin. Kimsenin lafına sözüne bakmayın bu sizin hayatınız ayrılmakta dünyanın sonu değil.
Mesela hataya gittik yA akrabaları gelmişti saatlerce oturdum bunaldım mutfakta kızlarla oturuyordum geldi yanıma ne yapıyorsun sen dedi oturuyorum dedim eeee içerde akrabalar seni görmeye geldi dedi saatlerdir oturuyorum bunaldım artık ne konuşayım dedim olmaz ayıp dedi

Tam bi vur kaç adam vallahi pes diyorum.
Bak hele sen para yok nişan yapamıyor.
Ama istanbul ve hatayda dükkan açacak.
5 gün nişanlısını hiç bir yere götürmüyor.
Ama fik fik düşkünü…

Bu adamdan hiç bir şey olmaz.
Ama siz mutlaka evlenin yaşayıp görün.
Evlilik mi intihar mı belli olmayan brisey

X