Nişanı attılar.

bi şeyleri tecrübe etmek için sınanmak gerekiyor yada illa hata yapmamız gerekiyor.hata yapmadan öğrenemiyoruz.seninde bu ilşkide hataların vardır muhakkak bundan sonra daha mantıklı emin kararlar alırsın ve mutlu olursun üzülme.ama keşke akıllı olsakta hata yapmasak ilşkilerde.annende 4 bilezik diye tutturmasının nedeni muhakkak kızna değer verilmesiydi zorlan ama onu bile kötüye çekmişlerdir eminim anasının gözü aç demişlerdir.oğullarını doldurmuşlardır.onlarada iftira edenler bulunur elbet

Daha gelirse dayanamam diyosun herkes sana yol gostermeye uyarmaya calisiyo bunca insan..kimse seni tanimaz etmez sonun kotu olmasin diye yazip fikir veriyolar o gelir sende dayanamazsan 3 aya tekrar konu acarsin yaktim kendimi diye bu kez toparlanman cok daha zor olur hersey sevmek mi hayir eger oda seni cok sevse seni kaybetmeyi goze alamazdi bi tek anasinin lafiyla bugun 6 yili bi ceyiz bohcasi gibi atiyo daha ne dayanamamasi birinin seni sarsip ke di e getirmesi lazim yoksa daha cok dizini dovcen

Bence sen kurtulmuşssun sadece bir süre canın yanacak sonra yaran kabuk bağlayacak ve zamanla gececek korkma. Geçmiş olsun inşallah bundan sonra harika bi hayatın olur

ufff bide şu dr olan adamın aileleri dr dan aşağıyı oğullarına layık görmezler mi ayar oluyorum....dr olabilecek eeeeeeeen üst rütbe onlara göre.. dr olmuş daha ne olsun varmı ötesi !

koskoca adam ya doktor olmuş evlenince nasıl aynı evde oturmak ister aklım almıyor...
zamana bırak olayları..seni gerçekten sevseydi emin ol bu çok küçük olayı atlatırdınız...

önceki konuyu bilmiyorum gerek bile yok şu yazdıklarınz yeter
ne beter aileymiş aynı evde oturmak istiyorlar anladığım
belli ki maddi durumdan falan değil
bence yatın kalkın şükredin halinze
öyle aileden hayır gelmez ömür boyu pişmanlık duyacağınıza şimdi dolu dolu acı çekin kusun içinizdeki birikmişikleri

seni sevmiş olsa yanında olurdu sevmiyor ki vazgeçmiş.
başta epey yanar canın ama geçecektir.
umarım çabuk atlatırsın.

Merhaba.
Nişanı neden attıklarını merak edenler olmuş. Başlamadan önce bi konuya değinmek istiyorum sadece doktor olduğu için ve maaşı iyi olduğu için onunla birlikte olduğumu ďüşünüp yazanlar olmuş ama burda 6 senelik bi ilişki söz konusu. 4 sene konuşup 2 sene de nişanlı kaldık. Evet gelelim konuya
Dün sabah konuştuk yüzyüze sonra ne mesaj attı ne de aradı. Ben de merak edip durdum hatta evlerini aradım açan olmadı. Neyse bekledim. Kapı çaldı açtım kaynanam ve eltim ellerinde annemin özenle yapıp bohcaladığı yazmalar havlular. Anladım tabi. İçeri girdiler beni odaya sokmadılar. "Kızınız çok istekli benim oğlum ona yetişemez. Ömer de artık istemiyor" demiş.
Dünden beri ne haldeyim anlatamam yani hissetiklerimi sığdıramıyorum kelimelere.bi kaç uzun mesaj attım whatsaptan görüldü oldu cevap vermedi. Sabah güzel güzel konuştuk ettik ayrılırken sarıldık seni seviyorum da dedi. Kendimi çok kötü hissediyorum. 6 sene koskoca 6 sene o kadar yaşanmışlığımız var ne bileyim yani ben hiç böyle ďüşünmemiştim. Ben sevdiğim için katlanırım diyodum. O çoktan vazgeçmiş benden. Ağlamaktan içim dışıma çıktı. Nasıl geçecek bilmiyorum geçecekmi onu da bilmiyorum. Ben çok seviyodum halâ da seviyorum. Bu kadar kolay mı ya ? Kendi kendime sorup duruyorum dünden beri bir gram uyku girmiyor gözüme bu kadar kolaymı cidden 6 seneyi bir kalemde silip atmak. Ben giyeceğim gelinliğin hayalini kurarken adam benden çoktaan vazgeçmiş bile kendimi enayi gibi hissediyorum. Çok istekliymişim. Bişey istemedim ben kendim için. Sadece ayrı ev. Bide kaynanamla annem bilezik kojusunda atıştılar kaynanam 2 bilezik dedi annem 4 dedi. Ağzımı dahi açmadım parasal konularda. Nişanlandığımızdan bu yana 2 sene boyunca doğru düzgün bişey almadılar benim bildiğim bayram da kıyafet alınır kurban kesilir. Ben hiç bir şey istemedim. Allah'ım yardım et lütfen kafayı yemek üzereyim. Bu gün eltim bana koydukları üç beş parça ilif ve havluyu almak için gelicek. Yüzükleri de vericem.
Kendime bişey yapmak istemiyorum ama şeytan dürtüklüyo. Nasıl atlatıcam bilmiyorum..
Doktor olmuş ama annesine o kadar tapıyorki ayrı eve bile çıkmıyor. Seviyorum diyosun ama evlendiğinde ondan soğurdun. Çünkü kendine ait bir hayatın olmayacak kaynananın hizmetçisi olacaksın. Ne kadar seversen sev çok kısa zamanda unutursun. Birde kendini koskoca altı yıl diye şartlandırma benim arkadaşım on yıldır birlikteydi. On yıldan sonra evlendiler ve altı ay sonra kaynana yüzünden boşandılar. Biz lisede onların sevgisine imrenirdik. Ama olmayınca olmuyo işte. Seviyorum diye kendine bu duyguyu iyice empoze edersen çok hata yaparsın

Karsina hayirli zaman geldiginde seni hak eden biri cikar insallah...
Daha cok gencsin, yasadigimiz her sey bizim icin tecrube.
Az cok herkes iliskilerde cani yanarak ogreniyor canim aci gercekleri.
Kendini helak etme bu tipler icin.
Sen daha iyisini hak ediyorsun emin ol buna.
Onlar kaybetti, bunu bil.
Ve tabi ki zaman gectikce her sey daha iyi olacak.
Ne olursa olsun unutmak diye bir nimet var...
Adamin totosunu kaldirma bence, kendin kaybettin pisman olunca bana gelme de hatta!

Hakkinda hayirlisi olsun canim sen de oyle dua et. Hersey insanlar icin, istemesek de oluyor boyle seyler hayatta. Ama ne zaman senin kiymetini bilen biri ve aile cikar karsina o zaman hepsini unutur haline sukredersin. Gececegini bil ve seni hayata dondurecek yeni mesgaleler bul. Ve gulumsemeye calis..

Öncelikle geçmiş olsunn. Hakkında hayırlısı olsun. 6 koca yıl.... O kadar şyi anlıyorumki unutmak o alışkanlığı silmek çok zor. Ama canım bu gerizekalı oğlan çocuğu maddi durumu olmasına ramen anasıyla oturmak istiyor. Düşünki ben ayrılıcam diyemiyorda annesi oğlum ayrılıyor diyor. Bu kafar kişiliksiz ana kuzusu olmaZki. Aynı evde seni çok ezdirirmiş. Hatta farklı evde olsanda anadıyla evli gibi olacaktın zaten. Böyle ana babalar bu mutsuzlukların hesabını nasıl verecek bilmiyorum. Ama sen şimdi zor olsada soğuk kanlı ol. Düşünki gerçekten seven gerekirse ailesine rest çeker gelir sana. Demekki sevgisinde de sorun varmış. Allah onlarada sanada hakettiğiniz gibi birini versin inşallahh

Hiç kendini üzme canım paşa paşa ayağına kadar gelecek eğer seviyorsa tabi sabret ve gör . ama ana sinin ağzına bakyorsatbirak gitsin bir hafta sonra aklı başına gelir sürekli mesaj da atma çildrsn o sen yazdıkça daha çok hava yapar bir yeri

Nasip diye bişey var ondan öte köy yok. Avutucak kelime yok ama Rabbim sabır versin. İnsanlar ayrılıp boşanıyorum hemde aldatılıp... Beterin beteri var yani.

sakın üzülme bence en doğrusu olmuş alesıyle aynı evde yaşamak istemedin diye nişan atan aynı evin içinde ailesine neler yapmanı ne hizmetler etmeni bekleyecekti kim bilir...

İstenmeyen gelin olmaktan kurtulmuşsun.. Sadece ayrı ev ıstedın dıye istekli olmak nedir.. Zamana üzülme bence kurtulduğuna sevin.. Geçmiş olsun..

Yuhh yaaa kendine güvenmeyen bu yola çıkmasın deseydin.

Koskoca Dr olmuş anasınin eteğinden çıkamamis. O nasıl kafa birlikte oturacak?

Bir de 2 bilezik nedir annen haklı. Bana sadece 5 bilezik takıldı onlar da ince yani.
Set falan yok. Bence o bile azdı. Ayıp valla ya millet neler yapıyor. Onlara bakınca insan hem salak gibi hem de değersiz hissediyor.

Kafanı sonradan çok taşlara vururdun.
Güle güle de ve önüne bak iki zirlarsin geçer.

X