NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

funda huhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, saklanmaaaaaaaaaaaaaaaa cik ortayaaaaaaaaaaaaaaa, de hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :1ninca:

yok cerezcim çok zor tutuluyo ..diyelim 1 gün giremiyosun ondan sonra bi bakıyom 30 sayfa olmuş...takip ediyodsun tek tek arada isim yazdıran veya hamile kalan varmı diye...bayağı takip istiyo canım benlik iş deil...dıptıs gelsin hemen devredicem.....

cerez zeynoşla bal dün beni ektiler sayfada.pat diye kapadılar.anaaa bide konuşmadılarmı .şikayetçiyim.döv bunları

cerez zeynoşla bal dün beni ektiler sayfada.pat diye kapadılar.anaaa bide konuşmadılarmı .şikayetçiyim.döv bunları

balsurattttttt sıraya gir bakiiimmm...uzat ellerini sen benim arkadaşımı nasıl yanlız bırakırsın haaaa.....klava:klava:klava:

Son düzenleme:

gel canim gel sen.. ben okudum kiz gecen sayfalari. sanssizlik iste bitanem.. yoksa hangimiz sana cevap vermemeyi cürret edebileriz ki :1hug:

ama ben onlarin kulaklarini bi tanhada cekerim , bak söz
Şeniz

balsuratttttttt cerezzzzzz sıraya girin bakiiimmm...uzatın ellerinizi siz benim arkadaşımı nasıl yanlız bırakırsınız haaaa.....klava:klava:klava:

aaaa, delinin zoruna bak :roflol:
kiz ben dün aksam yoktum bilem,., fundam sana kizmis.. alicam sonra boyunun ölcüsünü ben senin..
klava:

gel canim gel sen.. ben okudum kiz gecen sayfalari. sanssizlik iste bitanem.. yoksa hangimiz sana cevap vermemeyi cürret edebileriz ki :1hug:

ama ben onlarin kulaklarini bi tanhada cekerim , bak söz
Şeniz

aaaabu beni şikayet ediyomuş....:roflol: cerez bende seni ediyo zannettimmmm....:roflol:

kızlar bişey sorucam.dişçiye randevu alıcam ama korkuyorum.hamileliğin ilk 3ayı tehlikeliymiş.gerçi hamiş değilim ama ya olduysa bişeyler iğne vurucak dişçi bebeğe zarar veririm bilmeden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…