NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

DIPTISDIPTIS

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
6.393
3.601
kızlar haydi bakalım kaç hamişimiz olacak bu güzel 2 ayda :teytey: Haydi inşallah kucaklar boş kalmasın :teytey::dance::dance::dance:

dıptısdıptıs...........13 Nisan

dıptısdıptıs............13 Nisan
ballım53................14 Nisan
zynp.ZEYNEP.......18 Nisan

ekledim canlarım a.s. umarım uğurlu gelir hepimize

az önce test yaptım.yine canım sıkıldı.9. ay olacak mayısta.dıptısdıptıs benide 2 mayısa eklermisin canım

NİSAN LİSTEMİZ

mitaku...................15 Nisan

MAYIS LİSTEMİZ

aykara2.............2 Mayıs

ÜZÜLMEK YOK CANIMM YENİ AY YENİ ŞANS elbet birgün bizimdde kucaklarımız dolacaktır a.s.

canuuumm dıptısımmmm benimki 26 nisan .yafu bir sürü yere yazdım kendimi ama dıptısınkiii son olsun

canım istersen sana yardımcı olabilirim liste konusunda eğer katılan arkadaşlarımız çoğalırsa ok istersen ama ben hallederim diyosan sen bilirsinn...

NİSAN LİSTEMİZ

bedef.....................26 Nisan

MAYIS LİSTEMİZ

tabiki bedefim arada olamayabilirim sen farkedersen el atarsın jijim çok makbule geçer a.s. bu defa son listeye girişin olsun inşallah ehuehuehu a.s.

Allah tüm isteyenlere nasip etsin.. ben de bu listelerin birindeydim,yeni çıktım.Herkese dua ediyorum isteyen..

dıptıscım benide listeye eklermisin.içimde garip bi his.ümitlenmek istemiyorum ama.bu ay nedense daha bi ümitliyim.çok çalıştım dersime acaba ondan mı.inşallah hepimiz için hayırlısı olur. 18 nisan:icecream:

kızlar bişey sorabilirmiyim.idrarla gebelik testleri kesin sonuç verirmi.mesela benim bugün adet olmam gerekiyordu.negatif çıktı.aynı gün belli olur yazıyor üzerinde.yanılma şansı yüzde kaç?

kızlar bişey sorabilirmiyim.idrarla gebelik testleri kesin sonuç verirmi.mesela benim bugün adet olmam gerekiyordu.negatif çıktı.aynı gün belli olur yazıyor üzerinde.yanılma şansı yüzde kaç?

hamileliğin cok erken dönemiyse çıkmayabiliyor.2-3 gün sonra tekrarla testi.

NİSAN LİSTEMİZ

dıptısdıptıs.............13 Nisan
ballım53.................14 Nisan
zynp.ZEYNEP........18 Nisan
hewal_25................18 Nisan
bedef......................26 Nisan

MAYIS LİSTEMİZ

hewal_25 ekledim canım a.s. ayrıca aykara2 daha 1 gün geçmiş adetin idrar testinde çıkmama olasılığı var tabiki. biraz bekle. 2 gün geçsin yeniden yap testi

NİSAN LİSTEMİZ

dıptısdıptıs.............13 Nisan
ballım53.................14 Nisan
zynp.ZEYNEP........18 Nisan
hewal_25................18 Nisan
bedef......................26 Nisan

MAYIS LİSTEMİZ

hewal_25 ekledim canım a.s. ayrıca aykara2 daha 1 gün geçmiş adetin idrar testinde çıkmama olasılığı var tabiki. biraz bekle. 2 gün geçsin yeniden yap testi

heyyy diptis beni de unutma yaz cnm nasil olur atlarsin bide senin listene yazilalim nede olsa nisan ayi benim ayim olacak ya hep ya hiccc yani ya catarrr ya batarrrr 24 nisann

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…