Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sen hiç test yaptın mı canım . bi erken gebelik testi varmş predectr early die . bazen şeytan dio al yap ama çıkmazki
yok yapmadım bekliyorum ama cmt. bir işim var kafama eserse alacağım
bu ay ikinci deneme geçen ay nette araştırdım hamile tribine girdim ki sorma:> zaten regl de tuhaftı ilk gün az ikinci gün az üçüncü gün azaldı ve bitti fakat inanmayıp kan testi yaptırınca (yani o kadar eminmişim he he) gördüm kırmızı kartı :> bu ay hiç belirti aramıyorum

zaten ocak ayınca rahmimde yara varmış genel kontrole gittiğimde ortaya çıktı dondurulma işlemi yapıldı, fitil kullanma süreci geçirdim,(zaten başıymış daha hafif ilişki sonrası kanama ve idrarda yanma oluyordu ama hafif iyi ki en baştan gitmişim içime doğdu herhalde utangaçlığı bıraktım gittim) hormon testlerim iyi çıktı şükür :> rahmimde de hafif dönüklük varmış fakat hiç biri engel değilmiş hamileliğe fakat eğer o yara ile hamile kalsaymışım düşük ihtimali varmış ya da vajinaya sperm hiç giremiyormuş oradaki bozukluktan dolayı neyse şimdi neden anlattım bunları di mi :> biz güzel haberler bekliyelim

yok yapmadım bekliyorum ama cmt. bir işim var kafama eserse alacağım
bu ay ikinci deneme geçen ay nette araştırdım hamile tribine girdim ki sorma:> zaten regl de tuhaftı ilk gün az ikinci gün az üçüncü gün azaldı ve bitti fakat inanmayıp kan testi yaptırınca (yani o kadar eminmişim he he) gördüm kırmızı kartı :> bu ay hiç belirti aramıyorum

zaten ocak ayınca rahmimde yara varmış genel kontrole gittiğimde ortaya çıktı dondurulma işlemi yapıldı, fitil kullanma süreci geçirdim,(zaten başıymış daha hafif ilişki sonrası kanama ve idrarda yanma oluyordu ama hafif iyi ki en baştan gitmişim içime doğdu herhalde utangaçlığı bıraktım gittim) hormon testlerim iyi çıktı şükür :> rahmimde de hafif dönüklük varmış fakat hiç biri engel değilmiş hamileliğe fakat eğer o yara ile hamile kalsaymışım düşük ihtimali varmış ya da vajinaya sperm hiç giremiyormuş oradaki bozukluktan dolayı neyse şimdi neden anlattım bunları di mi :> biz güzel haberler bekliyelim
anlat canım ya burda dertleşiyoruz . çok geçmiş olsun atlatmışssın sıkıntılarını zaten bi sorunun yokmuş inş hamile kalacaksın.demekki ilk ayda beklentiler çok yüksek oluo . kendımızde psikolojik hamileik belirtileri arıyoruz. bende bu yanılgıya düşmemek için beklemeye çalışıyorum. cumartesi test yaparsan idrar mı yapıcaksın kan mı.

inşallah hamilesindir canım ..bu kadar dayanmısın bir iki gün daha bekle
Hamile gibi hissetmiyorum. Ondan beklemekte sıkıntı çekmiyorum canım.inşallah bu ay hepimiz hayırlı haberler alırız
dayanabiliyorsan bugün ve yarında bekle canım idrara geçmesi zaman alabilir negatif çıkarsa üzülme boşuna :))
Öyle yaparım artık canım. Ben de o üzüntüyü yaşamamak için heyecan yapmak istemiyorum zaten
karamsar olma canım bizde negatifleri gördükçe öyle bir his oluşuyor ama , ister bekle ister yap bitane kurtul
şu an beklemek daha cazip görünüyor gözüme

B
Kızlar bugun adet gunum yunurtlamadan sonra 16.gun hala gelen giden yok ama belirtimde yok adet sancisi geliyo arada baskada bisey yok yarina kadar olmazsam kan vermeyi dusunuyorum ama saglik ocaginda cuma kan verince pazartesi cikiyo kim bekliycek iki gun :uykucu:
Barkod nosunu alırsanız il halk sağlığı sitesinden bakabiliyosunuz sonuca cnm :KK52:

Kızlar bugun adet gunum yunurtlamadan sonra 16.gun hala gelen giden yok ama belirtimde yok adet sancisi geliyo arada baskada bisey yok yarina kadar olmazsam kan vermeyi dusunuyorum ama saglik ocaginda cuma kan verince pazartesi cikiyo kim bekliycek iki gun :uykucu:
Bu kadar bekledin canim az kaldii

X